Wimbledon 2016: Roger Federer reaguje na ztrátu Miloše Raonice

Roger Federer Wimbledon 2016

Federer včera promluvil o své semifinálové prohře s Milošem Raonicem ve WimbledonuZklamaný Roger Federer se včera dostal k mikrofonu po své pětisetové prohře s Kanadou Milošem Raonicem na včerejším semifinále Wimbledonu. Mnozí podpořili švýcarského sedmnáctinásobného grandslamového vítěze, aby si vzal osmnáctkuthtitul - a osmý ve Wimbledonu po brzkém odchodu Novaka Djokoviče a Federer nezklamal. Bývalá č. 1 svedla značný boj proti Raonicovi, ačkoli mnozí cítili, že to byla Federerova nejlepší- a nejbližší šance na vítězství v 18.thtitul.Před zápasem sázkové kanceláře již začaly přijímat sázky na blížící se oznámení odchodu do důchodu ze Švýcarska. Čtyřiatřicetiletý mladík tyto spekulace smazal s tím, že se soustředil jinam.Doufám, že se vrátím do Centrálního dvora, aby vám to bylo zcela jasné. Díval jsem se na středový dvůr jako na poděkování za dav. To jsem právě prožíval, nemyslel jsem na to, že by to mohl být můj poslední Wimbledon, řekl. Když byl tlačen, aby mluvil o slamu na trávě, zdůraznil, že hraje tenis.

„Je to sen vyhrát tu osmou, ale není to jediný důvod, proč hraji tenis, jinak teď půjdu do mrazicího boxu a příští rok vyjdu před Wimbledon, řekl novináři, který ho vyslýchal při jeho odchodu z jaký je jeho oblíbený Slam.Švýcar také řekl, že ho povzbudily jeho čtvrtfinálové i semifinálové výkony. …. Hrát (ing) 10 sérií je pro sezónu velmi povzbudivé, řekl.Přesto nedokázal skrýt zklamání. Tenhle zjevně bolí, protože jsem cítil, že bych to mohl mít. Tak blízko, tak blízko, opravdu to bolí.

Federer málem zpečetil čtvrtou sadu proti mocnému Raonicovi, ale dvě dvojchyby ho špatně pustily. Něco se pokazilo. Nevím - nemůžu uvěřit, že jsem dvakrát sloužil dvojchybě. Pro mě opravdu nevysvětlitelné. Je to velmi smutné a naštvaný sám na sebe, protože bych mu nikdy neměl dovolit, aby se z této sady tak snadno dostal.Přestože uznal Raonicův silný výkon v zápase, přiznal také, že jeho vlastní nedostatky pomohly Kanaďanovi k vítězství a jeho vůbec prvnímu grandslamovému finále.Na konci si to vysloužil. Ale tolik jsem mu pomohl se do té hry vrátit.

Řešil také zranění, které utrpěl v pátém setu, uklouzl, když natáhl ruku v boji proti jednomu ze silných předloktí Raonic. Jen doufám, že díky skluzu, který jsem měl v pátém, budu zítra i po něm v pořádku.

Po stisknutí dále o povaze zranění upřesnil, moc neklouzám. Nikdy nespadnu. Byl to pro mě jiný pád, než jaký jsem kdy zažil. S tělem, které bylo letos, víte, doufám, že budu v pořádku. Věřím, že ano, ale zítra budu vědět víc, až se probudím.

A jak je pro duchaplné Švýcary charakteristické, skončil na esu. Ano, doufám, že se vrátím na Center Court, aby vám to bylo úplně jasné, skončil.

Populární Problémy

Jak hrát na housle. Housle jsou jedním z nejcennějších a nejkrásnějších nástrojů, na které lze hrát. Cesta k učení se houslím je dlouhá, ale s trpělivostí, disciplínou a nadšením vám tyto kroky pomohou začít na cestě ...

Otáčení jednou nohou je základní, vzpřímené krasobruslení na jedné noze. Toto roztočení je základem pro další obtížnější vzpřímená otočení, jako je například roztočení. Do tohoto roztočení je několik různých vstupů. Níže uvedené pokyny jsou ...

Jak přimět svou přítelkyni, aby vás milovala více. Pokud se obáváte, že jiskry odumírají, nebo že to vaše přítelkyně už necítí, pak musíte tvrději pracovat, abyste si ji získali a udrželi ji po svém boku. Pokud vaše ...

Vše, co potřebujete vědět o velkofilmu Djokovic vs Tsonga ve druhém kole.

Atletico, jediný neporažený tým ve hře La Liga, absolvuje v sobotu velkou zkoušku proti Barceloně. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu v USA.