Jak sledovat Rhode Island vs UMass online bez kabeluGetty Fatts Russell #1 z Rhode Island Rams.Rhode Island pokračuje v sezoně UMass, když se setkají 10 rivalů z Atlantiku, aby v sobotu ve William D. Mullins Center ukončili pravidelnou sezónu.Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení 19:00 ET) bude vysílána na NESN Plus, ale pokud tento kanál nemáte nebo nemáte kabel, kdokoli v USA může sledovat Rhode Island vs UMass v přímém přenosu na ESPN+ :Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 vysokoškolských basketbalových her a další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ za měsíc.Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

fungují výztuhy na tenisový loket

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Rhode Island vs UMass v přímém přenosu na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.
Náhled na Rhode Island vs UMass

V prvním zápase mezi Rhode Island a UMass vytáhli Berani na svém domácím hřišti vítězství 73-67 díky obrovské výhodě v charitativním pruhu. URI vystřelil 24 trestných hodů na pouhých sedm pro Minutemen.Ale UMass bude dychtivě hrát na domácí půdě a uzavřít silný konec sezóny. Minutemenům je v posledních 11 zápasech 7: 4 a na domácím hřišti vyhráli pět ze šesti.

jak se naučit tenis

Je to rivalita, řekl trenér UMass Matt McCall pro Daily Collegian. Je to jako Florida a Florida State, Yankees a Red Sox, je to hrdost a lze s jistotou říci, že tuto rivalitu vlastní za posledních pět až šest let, ať už je to cokoli, hodně vyhráli a my jsme jich vyhráli jen velmi málo. Na řadě je pýcha, a pokud se nemůžete na takovou hru postavit na Den seniorů, pak nevím, jestli jste skutečný konkurent. V sázce je hodně. Jistě, naše semeno je připraveno, ale jediná věc, která pro nás teď je, je dát nám vědět, kdy příští týden odjíždíme. To je hrdost a musíme jít ven a soutěžit na vysoké úrovni.

Berani mohou vítězstvím získat osivo č. 3 v turnaji, ale budou se muset setřást z po sobě jdoucích ztrát jak v Saint Louis, tak v Daytonu.

V tuto chvíli musíme jít ven a v sobotu vystoupit proti horkému týmu UMass, řekl trenér URI David Cox. Dělali nám tu potíže. Ve svém týmu mají evidentně nejlepšího nováčka na konferenci.

Prvním hráčem UMass, kterého se Cox týká, je Tre Mitchell, který vede Minutemen se 17,1 body a 7,0 doskoky na zápas. Naposledy šel na 30, když se UMass a URI setkali.

Vzkaz tam byl, že se dnes večer musíme rozhodnout, zda budeme pokračovat v boji - což jsme dělali celý rok - nebo složit, řekl Cox. Nečekám, že se složí.

I přes propad URI v poslední sezóně se neuvažuje o podcenění URI ze strany UMass, protože zná těžkou konkurenci, které čelili v posledních dvou

Očividně přicházejí ze dvou těžkých zápasů doma proti St. Louis a Daytonu, řekl McCall. Pravděpodobně se na tuto hru připravili a hodně hrají.