Sledujte: Roger Federer se účastní tréninku s dcerou Mylou Rose a legendou Arsenalu Thierry Henrym

Roger Federer

Roger Federer

Roger Federer si momentálně bere trochu volna na rehabilitaci kolene. Švýcarská legenda byl nedávno spatřen se svým trenérem Ivanem Ljubicicem a francouzská fotbalová legenda Thierry Henry na ostrově v Chorvatsku.

Nyní se na sociální média objevilo video švýcarského maestra, kde je vidět účast na tréninkovém cvičení se svou dcerou Mylou Rose a Henrym.

pádla na stolní tenis z brusného papíru

Ve videu se Federer, celý bílý, rychle přesunul do svých záběrů, když střídal forhendy a bekhendy. Ještě důležitější je, že devětatřicetiletý muž nejevil žádné známky problému s kolenem, který zachytil během Wimbledonu.

Další na řadě byl bývalý útočník Arsenalu Thierry Henry. Francouz je široce považován za jednoho z největších fotbalistů všech dob, ale z videa to vypadá, že má velmi malý talent na tenis.

Henry navazoval špatný kontakt s míčem téměř při každé ráně, většinu z nich neposlal přes síť. Člověk v pozadí může být dokonce slyšen, jak ho prosí, aby ‚zkusil trefit míč! '

Henry má jednoruční bekhend, stejně jako Federer.

Thierry Henry během jeho dnů Arsenalu

Thierry Henry během jeho dnů Arsenalu

Federerova dcera Myla Rose poté vystřídala Henryho na kurtu a hned od začátku zasáhla, čímž svým střelám propůjčila velkou hloubku. Jedenáctiletá předvedla působivou práci nohou, kterou podle všeho nezískala nikdo jiný než její otec.

nejlepší tenisové rakety pro ženy

Dojem z Mylovy hry bylo slyšet, jak ji Federer chválil za záběry na konci videa.

Kdy se Roger Federer vrátí do akce?

Roger Federer se po čtvrtfinálovém výjezdu z Wimbledonu, kde si zhoršil koleno, rozhodl necestovat na olympijské hry do Tokia.

Švýcaři je na vstupním seznamu pro National Bank Open , který by měl v Torontu začít 7. srpna. Poslední grandslam sezony, US Open, má začít 30. srpna.

Federer na začátku tohoto měsíce uvedl, že doufá, že se stihne vrátit včas na severoamerickou hardcourtovou houpačku, ale to závisí na tom, jak rychle se zotaví. Devětatřicetiletý hráč po operaci dvojitého kolena v roce 2020 vynechal více než rok akce.

Populární Problémy

Jak používat plechovku fazolí. Existuje mnoho způsobů, jak můžete použít plechovku fazolí. Pokud máte plechovku fazolí, o které nevíte, co s ní, zvažte přípravu hlavního jídla inspirovaného fazolemi. Můžete také zvážit výrobu předkrmů z fazolí ...

5 největších tenisových soupeření všech dob.

„16 a Pregnant“ se v úterý poprvé po šesti letech vrací na MTV. Zde je návod, jak streamovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Jste žáci šesté třídy a chcete být zdraví? Naštěstí to lze provést několika jednoduchými kroky. V tomto článku se dozvíte, co dělat, abyste byl zdravým žákem šesté třídy. Jezte zdravou snídani. Místo toho, abyste jedli cereálie nebo palačinky ...

Reilly Opelka se v pátek utká s Borna Coric v napínavém čtvrtfinálovém střetu v Petrohradu. Tato dvojice se již jednou na turné potkala, přičemž Opelka vedla v poměru 1: 0.