Jak se dívat na 2. sérii online „9-1-1: Lone Star“ bez kabelu

Gina Torres se přidává k obsazení

LIŠKA Gina Torres se připojuje k obsazení filmu 9-1-1: Lone Star na FOX.9-1-1: Lone Star , populární spinoff 9-1-1 , vrací se ke své druhé sezóně v pondělí 18. ledna ve 21 hodin. ET/PT na FOX.Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde 9-1-1: Lone Star Streamování 2. série online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat 9-1-1: Lone Star živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat 9-1-1: Lone Star žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 40 televizních kanálů. Toto je nejlevnější streamovací služba Fox, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat 9-1-1: Lone Star živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na sezónu 2 „9-1-1: Lone Star“Hrát si

Náhled: Zkontrolujte a dvakrát zkontrolujte | Sezóna 2 | 9-1-1: LONE STAR Nenechte si ujít zcela novou sezónu 9-1-1: LONE STAR, která má premiéru v pondělí 18. ledna po 9-1-1. Přihlaste se k odběru a získejte další klipy 9-1-1: Lone Star: fox.tv/Přihlaste se k odběruFOX Podívejte se na další videa z 9-1-1: Lone Star: fox.tv/911LoneStarSeason1 Catch Full Episodes now: fox.tv/lonestaryt Like FOX on Facebook: fox.tv/FOXTV_FB Sledujte FOX na Twitteru: fox.tv/FOXTV_Twitter Herečka Gina Torres (Suits, Pearson, Firefly) se připojuje k Season… 2020-11-24T18: 55: 12Z

Poprvé, 9-1-1 a 9-1-1: Lone Star se nyní v pondělí večer vysílají zády k sobě. V popisu druhé sezóny spinoffu, v tiskové zprávě FOX, se herečka Gina Torres připojuje k druhé sezóně jako kapitán Tommy Vega. Ale i když kapitán Owen Strand (Rob Lowe) vítá Vegu na 126, musí čelit neočekávanému příchodu své bývalé manželky Gwyneth (opakující se hostující hvězda Lisa Edelstein), která navštíví Austin, aby zkontrolovala svého hasičského syna T.K. (Ronen Rubinstein), po zraněních, která utrpěl na konci minulé sezóny.

obrázky lidí hrajících tenis

Premiéra ve druhé sezóně má název Zpět v sedle a jeho
Popis zní: To vše nastává, když se záchranná jednotka musí vypořádat s mimořádnou událostí, se kterou se hlavní město Texasu nikdy předtím nesetkalo. V seriálu dále hrají Jim Parrack, Sierra McClain, Natacha Karam, Brian Michael Smith, Rafael Silva a Julian Works.

V pondělí 25. ledna pak přichází druhá epizoda s názvem 2100 °. Jeho popis škádlí: Poté, co sopečná erupce způsobí v Austinu zmatek, členové 126 závodu o záchranu životů na párty u bazénu.

Konečně, v pondělí 1. února přichází Hold The Line, crossover akce mezi těmito dvěma show. Jeho popis zní: Jak se požár šíří po Texasu, členové posádky z hasičské zbrojnice 118 v Los Angeles přijíždějí do Austinu, aby pomohli kapitánovi Strandovi a 126; skupina teenagerů je uvězněna ohněm; Owen a Hen bojují po havárii helikoptéry.

9-1-1: Lone Star vysílá pondělí v 9 hodin ET/PT na FOX.


Populární Problémy

Takto můžete sledovat premiéru seriálu „OutDaughtered“ v sezóně 7 bez kabelu.

Jak hrát Super Smash Bros. Brawl pro Wii. Ano, Super Smash Bros. Brawl je hra, kterou může hrát každý. Je to nejlepší jako hra pro více hráčů, takže zde je několik účinných tipů k obecnému úspěchu. Všechny tipy na postavy jsou postavy ze Super Smash ...

Baylor staví ve středu večer své nové číslo 2 v pořadí proti státu Iowa. Tato hra není v televizi, ale tady je návod, jak ji můžete sledovat online naživo.

Jak napsat osnovu pro obchodní nabídku. Slyšeli jsme to říkat, že když se nám nedaří plánovat, je to plán, který selhává. Tento přehled si klade za cíl pomoci poskytnout referenci pro psaní obchodních návrhů. Napište úvod. Říká se...