Eastbourne International 2021: Jelena Ostapenko vs Elena Rybakina náhled, head-to-head & prediction

Jelena Ostapenko

Jelena Ostapenko

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Jelena Ostapenko vs Elena Rybakina

Datum: 25. června 2021

Turnaj : Viking International Eastbourne 2021

Kolo : Semifinále

Místo : Eastbourne, Velká Británie

Kategorie : WTA 500

Povrch : Tráva

rick and morty sezóna 4 epizoda 4 sledovat online zdarma

Odměna : 565 530 $

Načasování zápasu: Cca. 13:00 místního času, 12:00 GMT, 8:00 EST, 17:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

tenisová bekhendová technika

Náhled Jelena Ostapenko vs Elena Rybakina

Jelena Ostapenko se v pátek utká s Elenou Rybakinou v semifinále Eastbourne International 2021. Obě ženy se snaží postoupit do prvního letošního finále a také se ucházejí o svůj první titul na trávníku.

Běh Ostapenkové tento týden odstartoval v prvním kole rozrušení osmé nasazené Anastasie Pavljučenkovové, po kterém následovalo comebackové vítězství nad minulotýdenním šampionem Birminghamu Onsem Jabeurem. Ve čtvrtfinále Lotyška odrazila inspirovanou Darii Kasatkinu k vítězství ve třech setech.

Ostapenko v minulosti zažila na trávě slušné množství úspěchů, na svém kontě má i semifinále Wimbledonu. Zatímco její výsledky obecně byly v posledních několika letech nevýrazné, status 24leté jako hlavní šampionky (Roland Garros 2017) z ní dělá hrozbu, kdykoli vstoupí na kurt.

Elena Rybakina

Elena Rybakina

Její soupeřka Elena Rybakina zaznamenala v prvních kolech vyčerpávající vítězství nad Harriet Dartovou a druhou nasazenou Elinou Svitolinovou. Poté lemovala těsný čtvrtfinálový zápas proti Anastasiji Sevastovové a po cestě zachránila dva mečboly.

Rybakina se loni ohlásila na tenisové scéně a na její jméno patřilo pět nejlepších turnajů WTA. Kazachstanka si v kariéře zatím připsala šest top 10 výher, aby se postupně probojovala do žebříčku.

Minulý měsíc postoupila do svého prvního grandslamového čtvrtfinále na Roland Garros a příští týden bude doufat v hvězdný wimbledonský debut.

Jelena Ostapenko vs Elena Rybakina hlava na hlavě

Jediné předchozí setkání dvojice se uskutečnilo ve čtvrtfinále Linz Open 2019, kde Jelena Ostapenko porazila Elenu Rybakinovou ve dvou setech. Jejich vzájemný souboj je tedy 1: 0 ve prospěch Lotyše.

Predikce Jelena Ostapenko vs Elena Rybakina

Jelena Ostapenko

Jelena Ostapenko

V tomto zápase můžeme očekávat krátké a silné rally od dvou agresivních baselinerů. Jelena Ostapenko a Elena Rybkina zasáhly v předchozím zápase téměř 40 vítězů, ale musí si dát pozor i na nevynucené počty chyb.

odemykání dveří tenisovým míčkem

Podání Ostapenkové jí dělá problémy už nějakou dobu a časté dvojité chyby se ukázaly být při několika příležitostech nákladné. Naopak, Rybakina obvykle produkuje silné porce, a to i díky tomu, že stojí 6 stop.

To znamená, že kazašské podání nebylo v jejím zápase se Sevastovovou úplně na roztržení. Ve čtvrtek měla Rybakina jen 47% prvních podání a šestkrát dvakrát chybovala.

Ostapenková, která slouží jen málo zbraní, bude spoléhat na své těžké údery míčem, aby ovládla body. Ale vzhledem k tomu, že tráva odměňuje tenis při prvním úderu, bude Rybakina v pátek favoritem - za předpokladu, že získá zpět své sebevědomí a zabrání Ostapenkové dostat se do soutěží.

Předpověď: Elena Rybakina vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak zhubnout podkožní tuk. Podkožní tuk sedí těsně pod kůží v podkoží. Ve skutečnosti je pro tělo poněkud prospěšný, protože poskytuje polstrování pro vaši pokožku a nenese stejná zdravotní rizika jako viscerální tuk, který ...

Jak zhubnout (pro dívky). Zdravé hubnutí může být těžké. Pokud bojujete se svou váhou, může vám pomoci výběr zdravé stravy a dostatek pohybu. Během cesty na hubnutí je také důležité ...

Výběr kriketové pálky může být skličující. Mnohé vypadají na první pohled identicky, ale rozšířené používání ukáže velké rozdíly mezi výkonem každého. Důležitým prvním krokem je zvážit rozpočet proti základním potřebám, jako je ...

Zápas druhého kola v Palermu bude prvním setkáním mezi Sárou Erraniovou a Kristýnou Plíškovou. Errani, bývalý francouzský otevřený finalista, vypadl z první stovky a čeká ho těžká bitva proti Čechům.

Být brankářem má rozhodně svůj podíl na pro a proti. Máte tu výhodu, že jste jediným hráčem, který může používat vaše ruce a paže, ale jste také v pozici, která s největší pravděpodobností způsobí fyzické zranění vašeho těla. Naučit se jak ...

Pocta trojnásobnému wimbledonskému šampionovi Borisi Beckerovi k jeho 49. narozeninám.