Jak se dívat na TNT „Shaq Life“ online bez kabelu

Sledujte Shaq Life, Shaquille O

Getty Legenda NBA Shaquille O'Neal.

Shaquille O’Neal převezme čtvrteční večer TNT s ShaqNight !, týdenní show s různými programy soustředěnými kolem legendy NBA. Debutuje 9. dubna ve 21 hodin. ET/PT s prvními dvěma epizodami Shaq Life , dokumentární cyklus ze zákulisí vyprávěný Samuelem L. Jacksonem.

Pokud nemáte kabel, streamujte zde Shaq Life epizody na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte TNT na FuboTV

TNT je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Shaq Life živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody Shaq Life na vyžádání do tří dnů od jejich uzavření, i když je nezaznamenáte.

Sledujte TNT na Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně TNT. Navíc jako speciální nabídku do 12. dubna můžete získat 7denní bezplatnou zkušební verzi a k ​​registraci nepotřebujete kreditní kartu (pouze e-mailovou adresu):

Zkušební verze Sling TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Shaq Life živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte TNT na Hulu pomocí živé televize

TNT je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Shaq Life živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která obsahuje většinu nových pořadů, které jsou k dispozici po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Náhled Docuseries „Shaq Life“

Nominovaný na Oscara Samuel L. Jackson bude vyprávět sérii, která je být volán exkluzivní pohled bez zábran na to, jak největší světová superstar žije svůj život. Sám O’Neal řekl, že doufá, že program poskytne jeho fanouškům nebývalý přístup k němu - ale také chce, aby si všichni užili zábavu.

Nemůžu se dočkat, až se ke mně diváci ve čtvrtek večer přidají, Řekl O'Neal v prohlášení. Doufám, že ShaqNight přinese smíchy, zábavu a zábavu do domovů lidí v době, kdy to nejvíce potřebujeme. Trailer slibuje ukázat Shaqa tak, jak jste ho ještě nikdy neviděli.

Pocházím z místa, kde jsem nic neměl, říká Shaq v upoutávce na sérii. Ale to, že mám víc než průměrný chlap, neznamená, že jsem lepší než průměrný chlap, říká.

Trailer ukazuje, že O’Neal dělá všechno od cvičení, přes natáčení jeho Poločasové show na TNT až po bití jeho dětí v basketbalu. O'Neal má šest dětí a dokumentární seriál slibuje, že divákům poskytne dosud neviděný pohled do Shaqova rodinného života. Nepokoušejte se na mě namakat, malý pankáče, říká jednomu ze svých synů během rodinné vyzvedávací hry. Je mi jedno, kdo to je, pokud jde o konkurenci. Děti, miminka - nikdy neprohrávám, říká v reakci.

Shaq Life se pokusí ukázat divákům každodenní provoz čtyřnásobného šampiona NBA v důchodu, když už nehraje basketbal na plný úvazek. Za ta léta jsem měl mnoho snah mimo sport, ale nikdy tolik najednou, Řekl O'Neal před natáčením seriálu. Jsem připraven přivést diváky na divokou jízdu, která je mým životem.

Tato divoká jízda zahrnuje ukázání fanoušků jeho osobnosti DJ Diesel, protože O’Neal si za poslední desetiletí vybudoval další kariéru DJ. Začal dostávat placené koncerty během studia na LSU a v posledních letech získal několik DJských show, včetně 15. Léto Shaq turné v roce 2018.

Mnoho z dalších nesčetných snah O'Neala uvedených v pořadu zahrnuje jeho získání prvního afrického Američana v představenstvu Papa Johnovy franšízy na pizzu a také jeho jedinečnou tréninkovou rutinu pro jeho nadcházející první vpád do bojů o MMA.


Populární Problémy

Ve čtvrtek má premiéru nový dokument Deion Sanders „Deion's Double Play“. Zde je návod, jak sledovat film online.

Proto Roger Federer inspiruje tolik tenisových fanoušků a dalších po celém světě.

Po čtrnáctidenní vysoce oktanové tenisové akci v Paříži se turné ATP tento týden přesune do Londýna.

Jak vyrazit na Grand Canyon. Grand Canyon je velký kaňon nacházející se v americkém státě Arizona. Pěší turistika po Grand Canyonu je náročná aktivita, která bude vyžadovat adekvátní přípravu, aby bylo zajištěno, že budete brát jen tolik, kolik potřebujete ...

Jak zabránit podvrtnutí kotníku. Je důležité vyhnout se zranění kotníku, pokud jste sportovec nebo máte rádi fyzickou aktivitu, a vyvrtnutí jsou nejběžnějším typem zranění kotníku, kterému budete čelit. Naštěstí můžete snížit riziko kotníku ...

Jak otestovat sílu úchopu. Síla úchopu je měřítkem toho, jak silné jsou svaly vašich rukou, zápěstí a předloktí. Společně vám tyto svalové skupiny mohou pomoci držet se něčeho a udržovat to stabilní (jako činka nebo váha ...