Kde sledovat Nový Zéland vs Kriket Západní Indie 2020 v USA

Nový Zéland vs Západní Indie kriket

Getty Nový Zéland zaujme Západní Indii.

Díky třem zápasům T20 a dvěma testovacím zápasům začíná v pátek v Eden Parku úvodním zápasem T20 turné po West Indies po Novém Zélandu.

band it tenisový loket
Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Ve Spojených státech začíná první T20 v 1:00 ET/22:00 PT (v pátek brzy ráno/pozdě ve čtvrtek večer) a lze sledovat výhradně na ESPN+ právě tady:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má každý zápas ve West Indies Tour na Novém Zélandu , stejně jako desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Nový Zéland vs Západní Indie naživo v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled Nový Zéland vs Západní Indie

Pro Windies to bude druhé turné, protože se tento sport opět obnovil. Vyšli na poraženém konci první série se třemi testy července proti Anglii . Windies vyhráli první zápas a prohráli poslední dva, což vedlo ke skóre 2-1.

Před začátkem tohoto zápasu však došlo k velkému dramatu. Bylo zjištěno, že tým Západní Indie porušuje řadu protokolů o koronaviru, což na novozélandské straně nesedí. Poté, co Windies porušili karanténní protokoly, Kiwi vzali umbrage.

Stejně jako ostatní sportovní týmy, které přišly na Nový Zéland, dostali kriketový tým Západní Indie určité výjimky z pravidel řízené izolace, která platí pro všechny ostatní. To zahrnovalo možnost být ve větších bublinách a trénovat v rámci přípravy na své mezinárodní hry, generální ředitel zdravotnictví Řekla Ashley Bloomfieldová o incidentu.

Je to privilegium přijít sem, ale na oplátku se musí držet pravidel. Záleží na tom, aby se COVID-19 nedostal do našich komunit a do bezpečí našich zaměstnanců. Neudělali to, přestože souhlasili s dodržováním parametrů výjimky.

Kiwi své poslední dva zápasy přerušili a bývalý kapitán Brendon McCullum před zápasem prohlásil, že na Novém Zélandu to už nebude jednodušší. Západní Indie jsou pozoruhodní hráči kriketu T20. Díky odpalování a bowlingu získali ohromnou atmosféru. Jsou dobře vedeni Kieronem Pollardem a získali skvělou kombinaci zkušeností a mládí. Myslím, že to bude velmi tvrdý návrh, řekl McCullum a dodal:

T20 nebyl pro novozélandský tým v poslední době nejlepším formátem a vím, že existuje hluboká touha tyto výsledky zlepšit, řekl McCullum novinářům v pondělí na konferenčním hovoru, dodal McCullum. Myslím, že vzhledem k tomu, že světový pohár T20 není daleko, je načase opravdu začít hloubat, jaká bude vaše nejlepší jedenáctka, a poté začít budovat tým, který bude na příštím mistrovství světa konkurenceschopný. Proto jsou tyto hry tak životně důležité.


Populární Problémy

Okouzlení dámy je prvním krokem k navázání vztahu nebo schůzce. Pokud chcete dámu okouzlit, musíte ji přimět, aby se cítila výjimečně, nebrat se příliš vážně a relaxovat, zatímco si ji získáváte. Všechno je to o pohledu ...

Jak vyrazit na kondiční cvičení. Fitness pobyty mohou být skvělým způsobem, jak si odpočinout, relaxovat a pořádně si zacvičit v novém prostředí. Tyto pobyty jsou také oblíbeným způsobem, jak zlepšit své celkové zdraví a pohodu na novém místě. Můžeš...

Stát Ohio a Northwestern se setkávají v sobotu na veletrhu Big Ten 2020. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry online.

Nosíte pár kil tuku navíc, které byste chtěli shodit? Mnoho lidí je a chce se toho zbavit tím nejzdravějším způsobem. Běh je skvělý a zdravý způsob, jak spalovat kalorie, tuky a hubnout. [V161175_b01]. 7. ledna 2020 ....

Johanna Konta se vrátila z jednoho setu dolů a zaregistrovala vítězství 3-6, 6-4, 6-1 nad Sloane Stephensovou. .