Jak objednat UFC 246: McGregor vs CowboyGetty

Conor McGregor se vrátí do UFC po 15měsíčním propuštění v sobotu. Setká se s Donaldem Cowboyem Cerronem v zápase welterové váhy v hlavní události UFC 246 v Las Vegas.

UFC PPV již nemůžete objednávat prostřednictvím svého kabelového poskytovatele nebo UFC.tv, ale vy si můžete objednat UFC 246 PPV přímo zde prostřednictvím ESPN+ a poté sledujte na počítači, telefonu, Amazon Fire Stick, Apple TV, Roku, PlayStation 4, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení připojeném k televizi.

Ceny a možnosti objednání se liší v závislosti na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+, takže zde je další přehled všeho, co potřebujete vědět ke sledování UFC 246: McGregor vs Cowboy:

tenisky na trávu
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak objednat UFC 246, pokud nemáte ESPN+

Můžete získat speciální nabídku, která zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 246 (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což vede k úsporám zhruba 26 procent. Vy můžete tento balíček zakoupit přímo zde :

Kupte si balíček ESPN+ a UFC 246

Nebo pokud je chcete zakoupit samostatně, můžete jen zaregistrujte se na měsíc ESPN+ za 4,99 $ právě zde a poté postupujte podle následujících pokynů pro aktuální předplatitele ESPN+.

S množstvím obsahu UFC (a dalších sportů) na ESPN+ však většina fanoušků MMA pravděpodobně ponechá ESPN+ dlouhodobě, což znamená, že hodnota balíčku je tím nejlepším způsobem, pokud ještě nemáte ESPN+.

Jak objednat UFC 246, pokud již máte ESPN+

Aktuální předplatitelé ESPN+ mohou kupte si UFC 246 PPV samostatně zde . Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu ESPN+, a poté vyberte Pouze hledáte UFC 246? Získejte jej za 64,99 $ zde odkaz:

Kupte si UFC 246

Navíc, i když jste již předplatitelem ESPN+, můžete také získat speciální cenu balíčku. Ale místo zahájení nového předplatného ESPN+ pouze prodloužíte stávající předplatné o rok a získejte UFC 246 PPV za celkem 84,98 $. Vy ten balíček můžete získat právě zde :

Upgradujte ESPN+ a kupte si UFC 246

praní tenisek v pračce s předním plněním

Kde sledovat UFC 246

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat McGregor vs Cerrone a kompletní hlavní kartu UFC 246.

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předčasné přípravy (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV). Pokud se přihlásíte u poskytovatele kabelové televize, můžete tímto způsobem sledovat i druhou sadu předzápasů (ESPN).


Náhled UFC 246

McGregor (21-4 v MMA, 9-2 v UFC), bývalý šampion UFC v lehké a muší váze, nebojoval od října 2018, kdy podlehl na krku UFC lehkého šampiona Khabib Nurmagomedova na UFC 229. V mezitím měl několik zápletek se zákonem.

Nyní jsem v pozici, kdy jsem velmi, velmi nadšený, že jsem tady, a velmi se těším na vystoupení pro fanoušky 18. ledna, řekl McGregor na středeční tiskové konferenci před bojem, podle MMA feťák . Mám před sebou solidního soupeře, veterána hry, a jsem na dobrém místě. A je to. Nemyslím si, že jsem se změnil nebo změnil, nebo víte, jsem jen oddaný a soustředěný a šťastný, že jsem tady.

Šrot s Cerroneem (36–13 v MMA, 23–10 v UFC) bude třetím McGregorovým zápasem MMA ve welterové váze. Během tiskové konference pobavil myšlenku zůstat ve třídě a bojovat proti Jorge Masvidalovi o opasek BMF nebo Kamaru Usmanovi o korunu 170 liber.

To je zajímavé, co by mě zajímalo víc - vzal bych obojí, řekl McGregor, podle MMA Fighting. Chtěl bych ten špatný mateřský titul, ten pás, pak bych chtěl zlato. Pro mě má zlato o něco větší význam, zejména od toho, jak skončil boj „BMF“. Myslel jsem, že nás tam okradli o klasickou soutěž. Myslel jsem, že to bylo jen nakopnutí do 4. a 5. kola výbavy, ale oba jsou to vzrušující záchvaty.

držící tenisovou raketu

Řekl bych, že pravděpodobně vzrušivější ze záchvatů bude pravděpodobně já versus Jorge, ze stylistického hlediska. Usman má podobný styl jako Khabib [Nurmagomedov], styl sniff-the-jockstrap.

Cerrone přerušil dva přímé zápasy a šest z jeho posledních 10. Justin Gaethje ho udeřil v prvním kole v září na UFC Fight Night 158.

Půjdu tam a (vyčerpávající) dám všechno, co máme, řekl Cerrone, podle MMA Junkie. Jo, chlape, jedu s tímhle kámošem pět kol a nemůžu (vyčerpávající) čekat do soboty.

Karta UFC 246

Hlavní karta (22:00 ET)

Conor McGregor vs Donald Cerrone, welterová váha

Holly Holm vs Raquel Pennington, dámská bantamová váha

Aleksei Oleinik vs Maurice Greene, těžká váha

hraní batmintonu

Claudia Gadelha vs Alexa Grasso, dámská slaměná váha

Anthony Pettis vs Carlos Diego Ferreira, lehká váha

Prelims Card (20:00 ET):

Roxanne Modafferi vs Maycee Barber, dámská muší váha

Andre Fili vs Sodiq Yusuff, muší váha

Drew Dober vs Nasrat Haqparast, lehký

Chas Skelly vs Grant Dawson, muší váha

Early Prelims Card (18:00 ET):

Aleksa Camur vs Justin Ledet, lehká váha

Tim Elliott vs Askar Askarov, muší váha

Brian Kelleher vs Ode Osbourne, bantamová váha

Sabina Mazo vs J.J. Aldrich, dámská muší váhaPopulární Problémy

Harrison jde z US Open sideshow na headlinera s vítězstvím

Americký basketbalový tým se utká s Českou republikou v závěrečném zápase skupinové fáze na olympijských hrách 2020. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze hry.

Konference USA West leader Southern Miss a LA Tech se setkají v sobotu na velkém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak žít jako Evropan. Evropané mají vlastnosti, které je odlišují od Američanů. Ať už jde o jídlo, přístup nebo aktivity, Evropané mají jedinečný a plný způsob života, který mnoho lidí obdivuje. Pokud jste...

Jak opravit popraskané kožené boty. Když kožené boty vyschnou, začnou se tvořit praskliny. Tyto praskliny nejsou technicky opravitelné, protože poškození nelze vrátit zpět, ale kůži můžete repasovat. Než se pokusíte ošetřit prasklinu, ...

Seznam pěti nejlepších mužských tenistů v historii tohoto sportu.