Jak si vyrobit vlastní zápasový prsten

Pokud jste velkým fanouškem wrestlingu, pravděpodobně jste snili o tom, že budete mít na dvorku svůj vlastní zápasnický prsten. Naštěstí se správnými nástroji a potřebami můžete!

Část 1 ze 4: Vytváření příspěvků

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 1

  1 Kupte si čtyři dřevěné sloupky vysoké 2,4 metru. Podívejte se na příspěvky, které jsou přibližně 15 cm široké a 15 cm dlouhé. Tyto sloupky budou sloužit jako rohy vašeho zápasnického ringu.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 2

  2 Změřte a označte 42 palců (110 cm) nahoru od spodní části každého sloupku. Právě tam bude podlaha vašeho zápasnického ringu. Značkou nebo tužkou nakreslete na každém sloupku krátkou čáru u značky 42 palců (110 cm).
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 3

  3 Značte každých 17,5 palců (44 cm) podél zbytku každého sloupku. Počínaje řádky, které jste právě označili pro podlahu, změřte na každém sloupku 17,5 palce (44 cm) a udělejte značky. Poté změřte dalších 17,5 palců (44 cm) od těchto značek. Pokračujte, dokud se nedostanete na začátek příspěvku.
  • Mezi konečnou značkou a horní částí sloupku by měly být asi 2 palce (5,1 cm).
  • Pomocí značek určíte, kam je třeba později vyvrtat šrouby s okem.


 4. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 4

  4 Vyvrtejte šrouby s okem do rohů sloupků podél značek, které jste udělali. Nejprve vyvrtejte pilotní otvory skrz rohy sloupků a ven na druhou stranu. Poté zašroubujte šrouby s okem do sloupků, aby vyčnívaly přímo z rohů. Konce šroubů s okem by měly projít skrz sloupky a trčet na opačné straně. Zajistěte šrouby s okem pomocí matic, které byly dodány s nimi.
  • Použijte šrouby s okem, které jsou 1,3 cm široké a 0,30 m dlouhé.
  • Budete potřebovat celkem 12 šroubů s okem - 3 pro každý příspěvek.
  reklama

Část 2 ze 4: Stavba rámu

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 5

  1 Najděte pro svůj zápasnický kruh rovnou plochu. Chcete místo s měkkou špínou, abyste do něj mohli kopat díry. Mějte na paměti, že pokud postavíte svůj zápasový prsten přes trávu, tráva pod prstenem pravděpodobně zežloutne nebo zemře.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 6

  2 Změřte a označte čtverec, kam půjde váš prsten. Velikost vašeho zápasnického prstenu je na vás, ale snažte se ho udržovat v rozmezí 2,4 až 8 stop (2,4 m) a 4,9 m od 16 stop (4,9 m). Vyznačte rohy čtverce pomocí kůlů a pomocí svinovacího metru zajistěte, aby byly od sebe rovnoměrně rozloženy.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 7

  3 Vykopejte 2 stopy (0,61 m) hlubokou díru v každém rohu náměstí. Otvory udělejte dostatečně široké, aby se do nich vešly dřevěné sloupky. Až budete hotovi, ujistěte se, že vzdálenost mezi otvory je stejná, aby váš prsten nebyl nahnutý.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 8

  4 Zakopejte dna sloupků do otvorů. Vložte dna sloupků do otvorů tak, aby stály rovně. Poté držte vodorovnou rovinu proti sloupkům, abyste se ujistili, že nejsou nakloněny. Jakmile jste si jisti, že jsou rovné, vyplňte otvory špínou a zabalte je, aby byly sloupky zajištěny.
 5. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 9

  5 Kupte si čtyři kusy dřeva o šířce 5,1 cm na výšku a 20 cm na šířku. Tyto kousky dřeva poběží mezi dřevěnými sloupky a vytvoří rám pro váš zápasnický kruh. Délka kusů bude záviset na tom, jak velký je váš prsten. Chcete -li určit délku, změřte vzdálenost mezi 2 vašimi sloupky a přidejte 12 palců (30 cm).
  • Extra 12 palců (30 cm) je tak, že kusy dřeva přesahují po stranách sloupků (každý sloupek je široký 6 palců (15 cm)).
  • V závislosti na velikosti prstenu budete možná muset rozřezat dřevěné kusy na velikost.
 6. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 10

  6 Vyvrtejte nebo zatlučte kusy dřeva do sloupků. Položte kusy dřeva na bok tak, aby byly v jedné rovině se základnami dřevěných sloupků. Konce kusů dřeva vyložte rohy sloupků. Poté pomocí vrtačky nebo kladiva připevněte konce dřeva ke sloupkům. Když skončíte, kusy dřeva by měly kolem vašeho zápasnického prstenu vytvořit čtvercový rám se sloupky v rozích. reklama

Část 3 ze 4: Přidání podlahy

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 11

  1 Vyložte spodní část rámu zápasnického prstenu pneumatikami nebo matracemi. Pneumatiky a matrace fungují nejlépe, protože absorbují část šoku z podlahy, když zápasíte. Položte pneumatiky nebo matrace na zem uvnitř rámu, aby byly v rovné, rovnoměrné vrstvě, která se táhne po celém podlahovém prostoru.
  • Levné, staré matrace najdete ve svém místním obchodě se šetrností.
  • Obraťte se na místní vrakoviště a zjistěte, zda mají staré pneumatiky, které můžete použít pro svůj prsten.
  • Na prsten používejte pouze pneumatiky nebo pouze matrace.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 12

  2 Zakryjte čtvercový rám prstenu listy překližky a vytvořte podlahu. Použijte překližkové listy o tloušťce nejméně 2,5 cm. Velikost a počet listů, které budete potřebovat, závisí na tom, jak velký je váš prsten. Pokud je váš prsten dostatečně malý, možná budete moci použít 1 velký list překližky. Až budete mít překližkové listy nařezané na míru, vyvrtejte je nebo zatlučte do kusů dřeva, které probíhají mezi sloupky.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 13

  3 Zakryjte překližkovou podlahu polstrováním matrace. Polstrování podlahy vašeho wrestlingového prstenu změkčí náraz, když na něm zápasíte. Použijte tenké polstrování matrace o tloušťce přibližně 2,5 cm.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 14

  4 Položte plachtu na podlahu a upevněte ji po stranách rámu. Plachta ochrání polstrování a překližku před nepřízní počasí a váš prsten bude působit profesionálněji. Poté, co plachtu položíte na podlahu, co nejtěsněji ji zatáhněte a vyvrtejte nebo zatlučte do stran rámu. reklama

Část 4 ze 4: Připevnění lan

 1. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 15

  1 Na každý šroub s okem připevněte napínák. Napínáky spojí vaše lana wrestlingového kruhu se sloupky. Ke každému sloupku by měly být připojeny 3 napínáky. Budete potřebovat celkem 12 napínáků.
 2. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 16

  2 Protáhněte napínáky kolem prstenu lano wrestlingového kruhu. Váš prsten bude mít 3 úrovně lana - 1 vrstvu, která prochází nejnižšími napínáky, druhou vrstvu, která prochází středními napínáky, a poslední vrstvu, která prochází nejvyššími napínáky. Bezpečně přivažte každou vrstvu, aby byl váš prsten zcela uzavřen 3 úrovněmi lana.
  • Lano pro wrestlingový kruh si můžete koupit online nebo ve svém místním obchodě se sportovním zbožím.
 3. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 173 Napínáky zakryjte polstrováním. Je důležité, abyste na napínáky nasadili polstrování, abyste do nich nenarazili a neublížili si, když zápasíte ve svém prstenu. Jakýkoli tlustý polstrování bude fungovat, pokud je zajištěn přes napínáky.
  • Napínací podložky můžete zakoupit online nebo v místním obchodě se sportovním zbožím.
  • Můžete si vyrobit vlastní napínací podložky s polštáři nebo kusy podložky na matraci. Výplň přivažte nebo přilepte na napínáky.
 4. Obrázek s názvem Vytvořte si vlastní zápasový prsten Krok 18

  4 Vyzkoušejte svůj nový zápasnický prsten, abyste se ujistili, že je bezpečný. Chcete -li vyzkoušet svůj prsten, projděte se po podlaze a několikrát poskakujte nahoru a dolů - pokud se podlaha pod vaší tíhou ohýbá nebo spíná, zkontrolujte, zda je bezpečně připevněna k rámu. Měli byste také vyzkoušet lana tak, že se do nich opřete celou svou tělesnou hmotností. Pokud nezůstanou napjatí, když se do nich opřete, utáhněte lana a ujistěte se, že jsou bezpečně uvázána na napínácích.
  • Je také dobré dvakrát zkontrolovat polstrování napínáků. Pokud se některá výplň cítí uvolněná, znovu ji připevněte k napínákům, aby byla bezpečná.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu to použít pro box? Mohli byste, i když se dva prsteny mírně liší v rozměrech a počtu lan.
 • Otázka Kde bych našel kovové sloupky? Jakýkoli železářství by měl mít nějaké ve venkovní nebo oplocené části. Možná je budete chtít namalovat, aby vypadaly hezčí.
 • Otázka Co lze udělat pro výrobu kruhových sloupků pro zápasnický ring? Použijte desky 4x4. Nedávejte je do země, dejte plošiny na dno pro stabilizaci.
 • Otázka Kolik by mě všechno stálo vyrobit prsten? Podle toho 190 až 320 dolarů, i když byste to pravděpodobně zvládli se 100 dolary.
 • Otázka Lze místo kovového sloupku použít dřevo? Ne. Pokud byste na něj udeřili velmi tvrdě, mohlo by prasknout, a pokud je venku, dřevo by se mohlo zhoršit, pokud na něj nedáte ochrannou skvrnu
 • Otázka Jak daleko by měly být kovové sloupky o průměru 4 palce ve stopách od sebe? Mezi každým kovovým sloupkem by mělo být 12 stop.
 • Otázka Jaké lana mám použít? WWE používá surové kožené lano, WCW a většina Indie používá ocelové lano se zahradní hadicí.
 • Otázka Jak dlouhé musí být prstencové sloupky? Měly by být devět stop dlouhé, takže je můžete zapíchnout do země a nebudou se zdát příliš vysoké ani krátké.
 • Otázka Jaká tloušťka překližky? Nejlepší je 3/4 'překližka. Mohli byste se dostat pryč s 1/2 ', ale možná budete potřebovat další podporu pod ním.
 • Otázka Jak dlouho trvá výroba prstenu? Záleží na velikosti a vašich schopnostech. Může to trvat hodiny nebo dny.

Populární Problémy

Nejlepší nasazený a 11násobný šampion Rafael Nadal se ve čtvrtek v 16. kole na Barcelona Open utká s japonským veteránem Keiem Nishikorim.Jak cestovat, pokud jste nevidomí nebo zrakově postižení. Užívání dovolené může vašemu životu poskytnout tolik potřebné vzrušení a relaxaci. Může vám také umožnit zkontrolovat určitá místa nebo zkušenosti mimo váš seznam vaček. Nicméně,...Výběr kriketové pálky může být skličující. Mnohé vypadají na první pohled identicky, ale rozšířené používání ukáže velké rozdíly mezi výkonem každého. Důležitým prvním krokem je zvážit rozpočet proti základním potřebám, jako je ...Jak otevřít sendvičový obchod. Obchody se sendviči jsou skvělým způsobem, jak sdílet svou lásku k jídlu s vaší komunitou, ale může být obtížné rozjet míč. Před skokem do restauračního průmyslu je důležité být plně připraven ...