10 nejslavnějších tenisových hráčů všech dob

Mistrovství - Wimbledon 2010: Osmý den

Mistrovství - Wimbledon 2010: Osmý den

Tenis je rychle se vyvíjející hra s novějšími talenty, kteří na různých akcích úzce konkurují špičkovým hráčům. Je stejně obtížné proniknout do špičkových slotů a udržovat si pořadí důsledně. Generace hráčů přicházely a odcházely. Někteří hráči během svých vrcholů stáli v centru pozornosti a také soutěžili s mladším a lepším hráčem, aby pokračovali ve vítězství.

Některé z nich mají všechny otevřené éry otevřené rekordy, jejichž překonání může trvat dlouho. Tito nejlepší hráči všech dob jsou nejen skvělí na hřišti, ale i mimo něj. Přesto jsou někteří, kteří zanechali vzpomínku, kterou nelze vymazat z myslí tenisových fanoušků. Zde je seznam 10 nejslavnějších tenisových hráčů všech dob.

z čeho jsou vyrobeny tenisky

# 10 Martina Hingis

Martina Hingisová

Martina Hingisová

Martina Hingis z Československa zahájila soud od roku 1994 a od té doby zanechala planoucí stopu. Chvályhodné jsou její kariérní úspěchy - 45 kariérních titulů včetně 5 grandslamových titulů (1 US Open, 1 Wimbledon a 3 Australian Open), 13 grandslamových titulů ve čtyřhře, 7 titulů ve smíšené čtyřhře a 2 závěrečné tituly Tour. Po dobu 209 týdnů obhájila světovou jedničku.

boty na tenisové kurty

Její odměna za kariéru činí 24 749 074 $. Bohužel ve 22 letech kvůli zraněním odchází do předčasného důchodu. Nebýt toho, určitě by byla ostrou konkurencí ostatním hráčům své doby. Vrátila se do tenisu se čtyřhrou a smíšenou čtyřhrou a získala řadu titulů. V roce 2017 nakonec odešla do důchodu a v posledním ročníku soutěžního tenisu vyhrála 3 grandslamové čtyřhry.

Určitě byla inspirací a vždy bude, pro mnoho nadcházejících hráčů a bude vždy pamatována na její horlivost na hřišti. Doufáme, že uvidíme mnoho dalších takových hráčů, kteří zanechají ve tenisovém světě hluboký dojem.

Populární Problémy

Pohled na pět rekordů v tenise, které jsou tak obtížné, že pravděpodobně obstojí ve zkoušce časem. Seznam obsahuje rekordy, kterých dosáhli dva muži a tři ženy.

Jak překonat strach z dělení rozštěpů. Dělit rozdělení je skvělý výkon flexibility, jehož dosažení vyžaduje praxi. Pokud máte strach nebo váháte, existuje několik jednoduchých technik, které můžete vyzkoušet a které vám mohou pomoci stát se více ...

Cowboys a Eagles, svázaní o vedení v NFC East, se sejdou v nedělním 16. týdnu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Dnešní premiéra 29. série seriálu Dancing With the Stars. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos pořadu online.

Jako Američan cestující v cizí zemi, poslední věc, kterou chcete udělat, je vyniknout jako bolavý palec. Nejen, že budete mít větší šanci dostat se do turistických pastí, ale budete také jasnějším cílem pro získání ...

Není snadné být hravý, když jsme všichni tak pohlceni stresem každodenního života a všemi vážnými problémy světa. Přesto si každý může udělat více času na smích, hry a pozitivnější životní perspektivu ....