Jak streamovat The Incredible Hulk: Your Ultimate Viewing Guide

streamujte neuvěřitelný hromotluk

Zázrak

Stejně jako Iron Man a Fantastická čtyřka, Neuvěřitelný hromotluk Animovaná série byla zrušena po dvou sezónách, kdy studiové vměšování vytvořilo nekonzistentní tón. 13 epizod první sezóny, která probíhala od září 1996 do února 1997 na UPN jako součást sobotního dopoledního břidlice na síti ve spojení s Marvelem, si mnozí užili pro svůj temnější tón a dodržování stávajících komiksových dějů.

UPN však měla obavy z obsahu a přiměla tvůrce změnit kurz, aby vytvořili osm epizod Neuvěřitelný Hulk a She-Hulk druhá sezóna, od září 1997 do listopadu 1997. Zatímco domácích mediálních vydání přehlídky bylo málo, fanoušci budou moci sledovat film The Incredible Hulk online, streamování v plném rozsahu na Disney+. Animovaný seriál The Incredible Hulk, který obsahuje mnoho dalších, Lou Ferrigna, Marka Hamilla a Luka Perryho, je jedním z nejsilnějších v animovaném seznamu Marvelových devadesátých let.

Zde je návod, jak sledovat streamování [The Incredible Hulk] online:

Jak streamovat „The Incredible Hulk“

Neuvěřitelný hromotluk je jednou z fanouškovsky oblíbených animovaných sérií Marvel, která bude streamovat výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Neuvěřitelný hromotluk a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte The Incredible Hulk
  5. 5. Klepněte na Neuvěřitelný hromotluk
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Neuvěřitelný hromotluk“: Přehled

Kdy to bylo v televizi: Září 1996 - listopad 1997
Tvůrci:
Marvel Productions Ltd.
V hlavních rolích:
Lou Ferrigno, Neil McDonough, John Vernon, Mark Hamill, Luke Perry
Hodnocení:
TV-Y7
Synopse:
Doktor Bruce Banner se po téměř smrtelné expozici gama záření promění v zelenou obludnost, ponoří ho do světa superhrdinů, padouchů a americké vlády, která se ho snaží ovládat.


The Incredible Hulk Plot

Neuvěřitelný Hulk se vydává na cestu s Dr. Bruce Bannerem, který je již zaveden jako Hulk, a na útěku před S.H.I.E.L.D a generálem Rossem. Po celou sezónu musí Hulk a Dr. Banner procházet pokusy S.H.I.E.L.D o jeho zajetí, stejně jako řadou padouchů, a pokusit se najít v chaosu pocit normálnosti. Dr. Banner se snaží nějakým způsobem vyléčit Hulka, což je podnik, který je tragicky bezvýsledný, a ve druhé sezóně se vesmír rozšiřuje přidáním She-Hulka.


Kolik sezón „The Incredible Hulk“ existuje?

Byly vyrobeny a odvysílány dvě sezóny filmu The Incredible Hulk. Epizody probíhaly od září 1996 do listopadu 1997, přičemž po 13 epizodách následovala osmidílná sezóna, která probíhala od standardního příběhu The Incredible Hulk Dr. Bruce Bannera, který se pokoušel vyléčit se veselším tónem ve hře The Incredible Hulk a She-Hulk.

The Incredible Hulk Season 1

13 epizod | Září 1996 - únor 1997

silové podání tenis

Na útěku a boji o život se Dr. Bruce Banner v podání Neila McDonougha zoufale snaží najít způsob, jak ovládat Hulka, vyjádřený Lou Ferrigno. Chce se usadit s Betty Ross (Philece Sampler), ale generál Ross (John Vernon), vůdce (Matt Frewer) a Bannerovo trápení mají jiné nápady.

The Incredible Hulk Season 2

8 epizod | Září 1997 - listopad 1997

Druhá sezóna, přezdívaná „Neuvěřitelný hromotluk a šerpa“, je více komediální a klade menší důraz na překlenující příběhy. She-Hulk a Hulk se dostanou do různých nehod, než nakonec povedou k dalšímu vrcholnému střetu s generálem Rossem.

Nejlepší The Incredible Hulk Episodes

21 epizod The Incredible Hulk má opravdu velmi vzrušující kapitoly. Koneckonců je to Hulk, takže akce vyvolaná vztekem je samozřejmostí, stejně jako nějaké delikátní drama, jak se doktor Bruce Banner často snaží uklidit po průměrném zeleném stroji.

Zde je seznam nejlepších epizod filmu The Incredible Hulk:

Season 1, Episode 9: Mortal Bounds

Dr. Banner je unesen darebáky Gargoyle a Abomination při pokusu vyléčit gama virus, což vede k tomu, že Hulk musí zavolat nějakou nečekanou pomoc - Thor, Bůh hromu. Před Thor: Ragnarok byla tato animovaná série domovem jednoho z mnoha televizních crossoverů Hulka a Thora.

Season 1, Episode 13: Darkness and Light, Part 3

Celá trilogie, která pokrývá první sezónu, je dobrá, ale závěrečná epizoda je třešničkou na dortu. Slavnostnější a dramatičtější Banner zjišťuje, jak těžké je odloučení od Hulka oba zabít, a je nucen učinit těžkou volbu, zda chce žít, nebo ne.

Season 2, Episode 3: Mind Over Anti-Matter

She-Hulk musí požádat o pomoc nikoho jiného, ​​než Doctor Strange, aby jí pomohl zastavit posedlého Hulka, čímž vytvořil jeden z doslova nejpodivnějších team-upů v televizi Marvel.

Season 2, Episode 6: Hollywood Rocks

Zloděj Fantastické čtyřky, Dr. Doom, se zjeví, že okradl vybavení od Dr. Bannera, které chrání Zemi před asteroidy, zatímco herecká kariéra She-Hulka je na spadnutí. Zvláštní epizoda, komediální, bláznivý tón z něj činí jednu z nejzábavnějších epizod druhé sezóny.

Hlasové obsazení „The Incredible Hulk“

Ruce dolů, The Incredible Hulk má jedny z největších hollywoodských rodokmenů v celé animované tvorbě Marvelu. Hlavní herci převzali role pro show, dlouho předtím, než byly filmy Marvel nejžhavější vlastností.

Lou Ferrigno jako Neuvěřitelný hromotluk

Muž, který hrál Hulka v klasické sedmdesátkové živé akční show, se vrací, aby poskytl hlas této animované sérii. Ferrigno, bývalý stavitel karoserie, si vybudoval kariéru jako Hulk a nadále je oblíbeným fanouškem při sjezdech a akcích pro každého, kdo viděl jeho Hulkovy vystoupení.

Neal McDonough jako Dr. Bruce Banner

Dr. Jekyll panu Hydeovi z Ferrigna, McDonoughovi, poskytuje lidský prvek doktoru Bannerovi, mírnému vědci, který se snaží udržet své lidstvo pod kontrolou, přestože v něm zuří monstrum. Skvělý herec, fanoušci CW’s Arrowverse ho budou znát jako Damiana Darkha a MCU die-hards uzná, že v moři dalších rolí ztvárnil vedlejší roli ve hře Captain America: The First Avenger.

Matt Frewer jako Samuel Stern/Vůdce

Pohrdaný vědec Stern nesnáší doktora Bannera a pokusil se sabotovat test gama, čímž nechtěně vytvořil Hulka. Vůdce je během první sezóny ústředním protivníkem, který se několikrát objevil od první epizody až do finále, pokoušel se zajmout Hulka a Banner a sloužil některým věrným služebníkům v podobách chrliče a Ohavnosti. Frewer působí v televizi a filmu od osmdesátých let, nedávno měl malé role ve filmech Orphan Black a Fear The Walking Dead.

John Vernon jako generál Ross

Generál Ross, jeden z hlavních Hulkových protivníků v animovaném seriálu, zastupuje vojenské zřízení a stále hledá nové způsoby ovládání, zastrašování a ozbrojování. Před svou smrtí v roce 2005 žil Vernon dlouhý život v hereckém světě, měl menší obraty ve filmech jako Dirty Harry, Herbie Goes Bananas a Mission: Impossible televizní seriál.

Označit Hamilla jako Jurij Topolov/ Chrlič

V podstatě sovětský Hulk, Gargoyle byl prvním padouchem zelené šelmy. Od té doby byl nahrazen lidmi jako Abomination a General Ross jako ústřední protivníci Hulkova chaotického hrdinství, ale zde dostal opakující se, zvýrazněnou roli s jedním z nejlepších herců ve hře. Hamilla v tuto chvíli není třeba představovat. Ať už je to Luke Skywalker nebo Joker, nebo zde jako Gargoyle, jeho herecké schopnosti jsou základem mnoha komiksových a popkulturních diet mediálních fanoušků již po celá desetiletí, bez známek zpomalení.

Luke Perry jako Rick Jones

Na začátku kánonu Hulka byl Rick Jones jediným svědkem skutečnosti, že Banner a Hulk byli stejná bytost. Jones je již dlouho jedním z odolných pomocníků Marvelu, ale během druhého finále sezóny zde přebírá zvýšenou roli jako druhý Hulk. Perry, který tragicky prošel počátkem roku 2019, jako nejlépe známý jako živě hraný herec, byl hlavním hercem Beverly Hills 90210 a později, když se znovu objeví u CW’s Riverdale .


Kdo jsou nejlepší hostující hvězdy filmu „The Incredible Hulk“?

Incredible Hulk byl zasvěcen několika památným hostujícím hvězdám během dvou sezón. Ačkoli ne tolik jako některé jiné Marvel show, hrdinové a darebáci z marvelovského kánonu se přišli připojit k zábavě krátkých animovaných seriálů.

Segue text: Zde je seznam nejdůležitějších hostujících hvězd The Incredible Hulk:

John Rhys Davies tak jako Thor

Bůh hromu, který je uveden v epizodě Mortal Wounds, se stane nevědomým spojencem Hulka proti silám zla. Je vhodné, aby Thora hráli absolventi trilogie Pán prstenů John Rhys Davies, který v trilogii hrál Gimliho, a zopakoval svůj tah jako Thor z kresleného filmu Fantastická čtyřka.

Maurice LaMarche tak jako Doktor Strange

Když je Hulk posedlý, Jennifer Walters alias She-Hulk musí požádat o pomoc Doctora Strange, Zaklínače Nejvyššího, než se stal nejvyšším v pokladně MCU. LaMarche, který stále tvrdě pracuje na animaci, měl opakující se role jako Futurama a Power Puff Girls a filmy jako Disney Zootopia.

Simon Templeman jako Doctor Doom

Doktor Victor Von Doom je jedním z nejoblíbenějších marvelovských padouchů v komiksech, běžně bojujících s Fantastickou čtyřkou. Monarcha beletrie Latveria, jediné, co hledá, je, aby se každý uklonil před jeho genialitou, a v epizodě „Hollywood Rocks“ se o to snaží pomocí technologie, která chrání Zemi před příchozími meteory. Templeman, umělec napříč všemi médii, by byl dnes známý především díky své práci s videohrami, protože svůj talent přidal do sérií jako Legacy of Kain a Dragon age.

bodování tenisové sady

Kdo jsou spisovatelé a tvůrci za „Neuvěřitelným hromotlukem“?

The Incredible Hulk byl vyvinut společností Marvel Productions, poté fungující pod New World Animation, na příkaz Stan Lee. The Incredible Hulk, Spider-Man, and X-Men were each manufacturing con-currently over a during a few years in the early devadesies, with the Incredible Hulk being made for network UPN as part of their Saturday morning slate

Tom Tataranowicz byl dohlížejícím producentem první sezóny, v té době byl Studio Heard of Marvel Productions. Stan Lee a Jack Kirby jsou považováni za tvůrce, zatímco malý výběr režisérů zpracoval epizody a někteří standardní absolventi Marvel Entertainment jsou ve výkonné větvi. Zde jsou hlavní hráči tvorby The Incredible Hulk.

Tom Tataranowicz: The Incredible Hulk Supervising Producer

S Marvelem jsou Tataranowiczovy nejslavnější zásluhy toto, druhé sezóny Iron Mana a Fantastic Four, které byly krátce poté zrušeny, ale které se staly oblíbenými kultem. Mezi jeho další zásluhy patří She-Ra: Princess of Power a Biker Mice From Mars.

Ron Merrick: The Incredible Hulk Director

V osmi epizodách režíroval Merrick nejvíce epizod animovaného seriálu. Poté, co pracoval na postavách Captain Planet a Planeteers a Sonic The Hedgehog, až po novější díla, jako je Avengers Assemble, je Merrick dobře našlapaným režisérem animací a tvůrcem Marvelu.

Bob Forward: The Incredible Hulk Writer

S kredity na X-Men: evoluce, Beast Wars: Transformers a další je Bob Forward úspěšným autorem franšízových animací, který měl v osmi nejvíce scénáristických titulů na filmu The Incredible Hulk.

Avi Arad: The Incredible Hulk Executive Producer

Kariérový vývojář Marvel, Avi Arad, byl připsán ve velké části Marvel TV a filmu předtím, než šel interně, včetně zde pro The Incredible Hulk.

Stan Lee a Jack Kirby: The Incredible Hulk Creators

Stan Lee byl nedílnou součástí The Incredible Hulk jako tváře tehdejšího obchodního podniku Marvelu. On a Kirby spoluvytvořili postavu a jsou náležitě chváleni jako tvůrci animované série.


Recenze „The Incredible Hulk“ - Co řekli kritici

O animovaných seriálech Marvel se jen zřídka mluvilo mimo hlavní hity jako Spider-Man a X-Men, když byly vysílány, a jako takový toho o tisku s názvem The Incredible Hulk, který byl v té době vytištěn, příliš nestojí. Nějaký materiál pro rozhovor se Stanem Lee a dalšími zapojenými tvůrci, z nichž všichni naznačovali, že ve studiové politice je těžké se orientovat.

Kde se v televizním panteonu řadí „The Incredible Hulk“

Incredible Hulk, stejně jako Iron Man ze stejného období, byla dobrá show, která trpěla nedůsledností. Ačkoli mezi sezónami nebyl žádný skok v ateliérech, došlo ke změně tónů kvůli tomu, že si UPN stěžovala, že série je příliš temná, odchyluje se od charakterového dramatu ke komedii a přináší She-Hulka, jak si síťoví manažeři něco přáli přilákat diváky . Série je stále užitečná díky animaci a vynikajícímu obsazení, IGN připsání jako jedna z komiksově přesnějších animovaných show té doby.

Celá věc byla ukotvena v zájmu Stanea Leeho o kreativitu, o čemž svědčí tento rozhovor v červencovém čísle 1997 časopisu Animation World. V obchodní oblasti měli problémy, nikoli s výrobkem, řekl tehdy Stan. Naše pořady se obecně velmi dobře daří a naše komiksy jsou stále velmi kvalitní, a to je pro mě nejdůležitější.

Ústřední píseň „The Incredible Hulk“

Pro každou sezónu bylo vytvořeno intro - první je dramatické téma:Hrát si

The Incredible Hulk Intro (1996) [2K HD] Otevírání pro 1996 Incredible Hulk Series 2011-04-22T23: 23: 33 000Z

Druhý byl o něco lehčí, aby odpovídal změně tónu:Hrát si

The Incredible Hulk and She-Hulk (1997)-Intro (Opening) Tento kanál je spuštěn čistě z podpory našich fanoušků, protože monetizace byla deaktivována! Pokud byste k tomu chtěli přispět, odkazy najdete níže. Přispějte přes PayPal: paypal.me/CartoonsIntros Podpořte nás prostřednictvím Patreon: patreon.com/CartoonsIntros Instagram: instagram.com/cartoonsintros Info o The Incredible Hulk and She-Hulk (1997): The Incredible Hulk je americký animovaný televizní seriál s ... 2018-05-08T17: 45: 36 000Z

Drobnosti „The Incredible Hulk“: 5 rychlých faktů

1. Ghost Rider byl zahrnut do epizody, která odstartovala show, která se nikdy nestala

Motorkář s plamenem vklouzl během první sezóny do zadní brány sólové série, která se bohužel nikdy neuskutečnila.

2. Vzhled Wolverina byl napsán, ale odstraněn

Wolverine of the X-Men měl být zařazen do další sezóny jedné epizody, ale byl napsán kvůli politice kolem animované série X-Men.

3. Série vyhrála Emmy

Druhá sezóna, epizoda The Lost Village, byla oceněna Emmy na Cenu Emmy 1998 za nejlepší střih zvuku.

4. Matt Frewer debutoval jako vůdce Iron Mana

Ron Perlman vyjádřený Hulka se objevuje v animované sérii Iron Man a Fantastická čtyřka produkované přibližně ve stejnou dobu a ve vzhledu Iron Mana Matt Frewer debutuje jako Vůdce.

5. Lou Ferrigno dělá Cameo jako sám

V sezóně dvě epizody Fashion Warriors se Ferrigno krátce představí jako sám na začátku.


Populární Problémy

Citadela, která vychází z velkého rozrušení Georgia Tech, v sobotu přebírá Charleston Southern. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Jak nosit Jordany. Skoro každý ví o Air Jordans. Navzdory tomu ne každý ví, jak nosit Jordany. Přestože obuv od svého prvního vydání před třiceti lety nadále dominuje trhu a populární módě, je také ...

Annabel Croft chválí Novaka Djokoviče za to, že odolal „krutému“ zacházení s davy, vyjadřuje naději, že Srb nakonec získá „lásku“, kterou si zaslouží.

Ohlédnutí za třemi nejlepšími výkony Rafaela Nadala ve finále French Open.

Novak Djokovic vstoupil do roku 2013 jako muž, kterého je třeba porazit na světovém turné ATP.

Váš průvodce sledováním K.C. Undercover online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.