New York Open 2020: Kde se dívat, plán televize, detaily živých přenosů a další

John Isner bude nejlepším semenem v New Yorku

John Isner bude nejlepším semenem v New Yorku

New York Open začíná 10. února v rámci série ATP World Tour 250. Halový turnaj v hardcourt, který v roce 2018 nahradil Memphis Open, vyhrál v úvodním roce Jihoafričan Kevin Anderson.

V roce 2019 zvítězila Reilly Opelka a ve třetím vydání se představí některá velká jména. Hostitelem akce bude Nassau Veterans Memorial Coliseum v Uniondale, kde bude v roce 2020 nejlepším semenem John Isner z USA.

jak rychle jde tenisový míček
Obhájce titulu Reilly Opelka je zpět

Obhájce titulu Reilly Opelka je zpět

Nick Kyrgios, který se po Australian Open prolomil ve světové dvacítce, se z turnaje stáhl kvůli zranění, v jehož důsledku bude Miloš Raonic druhým nasazeným v NYCB naživo.

Raonic, který ve třetím kole Australian Open 2020 porazil Stefanose Tsitsipase, než se dostal k případnému šampionovi Novakovi Djokovicovi, je aktuálně na 32. místě na světě.

jak páskovat tenisový loket

Bývalí šampioni Kevin Anderson a Reilly Opelka se letos na Long Island vrací.

Tennys Sandgren, který po svém vystoupení v Melbourne Parku zdolal 44 slotů, aby se umístil na 56. místě, bude také součástí New York Open 2020, stejně jako Francouz Ugo Humbert.

Humberta, který podlehl v 32. kole Felicianu Lopezovi na turnaji ATP Sud de France Open, doplní také Srb Miomir Kecmanovic. Cameron Norrie a Kyle Edmund z Velké Británie jsou dalšími zárodky této akce.


Zde je vše, co potřebujete vědět o Rozvrh New York Open 2020 :

Datum: 10. února - 16. února 2020

kde hraješ tenis?

Kategorie: Řada ATP 250

Umístění: Domov Nassau Veterans Memorial Coliseum, Uniondale, Spojené státy americké

Povrch: Hardcourt

Peníze: 719 320 USD

loketní opora pro tenisový loket

Kde sledovat New York Open 2020?

Indie - Žádné televizní vysílání v Indii.


Podrobnosti o živém přenosu pro New York Open 2020

Živý stream New York Open 2020 je k dispozici na Tenisová televize (ke službě je nutné předplatné).

Populární Problémy

Jak povzbudit teenagera, aby se věnoval koníčku. Mít koníček může výrazně obohatit život teenagera. Koníčky mohou zvyšovat fyzickou aktivitu a sociální interakci, poskytovat úlevu od stresu, učit cenné dovednosti a samozřejmě být zdrojem ...

Zkoušeli jste někdy někoho nenápadně zaskočit, jen aby se otočili a zeptali se, proč děláte tolik hluku? Pokusili jste se někdy vyklouznout ze svého domu a byli jste chyceni, než jste vyšli předními dveřmi? ...

Video: To je důvod, proč je Roger Federer legendou!

Vše, co potřebujete vědět o tom, jak streamovat The Nightmare Before Christmas právě teď, stejně jako konečný průvodce prohlížením se zábavnými fakty, informacemi a dalšími.

Světová jednička 12 David Goffin čelí v neděli v prvním kole Roland Garros nadějnému teenagerovi Janniku Sinnerovi. Sinner vede Goffina 1: 0 při vzájemných setkáních na turné.