Jak se dívat na Kansas State vs Washburn Basketball online

kansas state washburn hodinky

Getty Mike McGuirl #0 z Kansas State Wildcats povede svůj tým proti Washingtonu ve středu. (Foto Ezra Shaw/Getty Images)

Kansas State Wildcats bude ve středu hostit Washburn Ichabods v Bramlage Coliseum v exhibiční hře na Manhattan Kansas.

Hra (čas zahájení 20:00 ET/19:00 CT) nebude nikde v běžné televizi, ale KSU vs Washburn můžete sledovat živě přímo zde na ESPN+ “, služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí několika basketbalových her Kansas State a Big 12, spoustu dalších univerzitních basketbalů a živých sportů každý týden, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i psáno) vše za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat Kansas State vs Washburn naživo na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Kansas State vs Washburn Preview

Divoké kočky ukončí ve středu své exhibiční hraní ve dvou zápasech proti Washburn. Kansas State vyhráli svůj první exhibiční zápas proti Emporia State s převýšeným skóre 86-49 a budou se snažit tuto dynamiku do této hry vnést. Všestranný Xavier Snead byl jedním ze tří hráčů Kansas State, kteří se chlubili dvoucifernou bodovací hrou. Snead vedl Wildcats v bodování s 18 body.

Divoké kočky si ve své první exhibiční hře vynutily 23 obratů proměnil na 34 bodů . Budou se snažit i nadále hrát houževnatou obranu proti Ichabodům. 86 bodů Kansas State ve své první exhibiční hře bylo také nejvíce bodů, které jako tým získali na domácí výstavě od roku 2011, takže právě teď hrají v útoku i v obraně.

Kromě talentovaného a všestranného Sneada předpokládaná základní sestava hlavního trenéra Kansas State Bruce Webera pro tuto hru zahrnuje strážce Mike McGuirl, strážce Cartiera Diarru, útočníka Levi Stockarda III a útočníka Makola Mawiena. Wildcats je 150-89 pod Weberem, který je ve své osmé sezóně jako hlavní trenér týmu.

Ichabodovi mají za sebou 20 výherních sezón a vracející se předkrmy Tyler Geiman a Will McKee povedou tým, který v minulé sezóně postoupil na turnaj NCAA Division II. Guard Drew Maschoff, stráž Jalen Lewis, stráž Kevin Biggs a útočník Jonny Clausing doplní základní sestavu pro Washburn spolu s Geimanem. Tým je hladkou směsí zkušeností a mládí, protože Ichabodové mají letos v jejich kádru také devět nových hráčů.

Hlavní trenér Washburn Brett Ballard, který je ve své páté sezóně s Ichabods, je 79-48 a poskytl tomuto týmu jiskru. Ichabodovi loni vyhráli 24 her a Ballard se snaží společně vybudovat řadu úspěšných sezón. Má dobrý start, protože jeho tým byl vybrán jako celkově třetí tým v obou Trenéři MIAA a průzkumy médií .

Kansas State vede celkovou sérii 6-0 (vše na výstavě). Wildcats jsou ve výstavních hrách také 15: 0 pod Weberem, takže Ichabodové budou mít určitě po ruce vysoký úkol. Když tyto dva týmy hrály naposledy mezi sebou, v roce 2016, Kansas State vyhrál 73-58. Weber vede 3: 0 proti Washburn, zatímco Ballard poprvé nastoupí proti Wildcats.


Populární Problémy

Jak odstranit skvrny od inkoustu ze semiše. Semiš je druh kůže známý pro svou měkkost a výraznou texturu. Protože semiš je choulostivý a náchylný k poškození vodou, mnoho lidí neví, jak se zbavit semiše odolných inkoustových skvrn doma. Namísto,...

Chcete -li získat dobré známky, zůstaňte organizovaní tím, že si necháte plánovač se všemi svými úkoly a nadcházejícími testy. Vytvořte si studijní plán na každý týden, abyste přesně věděli, kolik byste měli pro své třídy studovat. Ujistěte se, že máte dobré ...

Jak nosit síťované punčochy. Síťované punčochy jsou odvážným doplňkem vašeho volnočasového šatníku. Vyhněte se však nošení síťoviny v práci nebo ve škole, protože se začínají riskovat. Ve zbytku svého těla se držte neutrálních punčoch a jednobarevných ...

Garbine Muguruza tweetovala její a Rafaela Nadala držící španělskou vlajku po jejím povýšení na světovou jedničku.

Výběr správných kopaček může být matoucí. K dispozici je tolik různých typů obuvi a všechny jsou navrženy speciálně pro určité typy hráčů a podmínky. Zatímco konkrétní fotbalové kopačky mohou být perfektní v ...

Čtyřnásobná grandslamová šampionka Naomi Osaka má nyní vlastní řadu na míru vyrobených raket Yonex, která byla nedávno odhalena v rámci její spolupráce s japonským současným umělcem Takashi Murakami.