Nick Kyrgios dostal ban za vztek v Šanghaji

Tenis - Japan Open muži

Tenis - Japan Open Dvouhra mužů - Dvouhra mužů - Ariake Coliseum, Tokio, Japonsko - 10. 9. 2016. Nick Kyrgios z Austrálie reaguje poté, co vyhrál bod proti Davidu Goffinovi z Belgie. REUTERS/Kim Kyung-Hoon/Soubory

tenisové oblečení na cíl

REUTERS - Nick Kyrgios dostal na osm turnajových týdnů zákaz činnosti za své chování během porážky v Shanghai Masters, uvedl v pondělí řídící orgán mužského tenisu (ATP).

„Pozastavení bude sníženo na tři turnajové týdny po dohodě, že hráč zadá plán péče pod vedením sportovního psychologa ...“ uvedlo ATP v prohlášení.

sledujte lovce duchů online zdarma

Kyrgiovi byla také udělena další pokuta ve výši 25 000 dolarů za jeho „chování v rozporu s integritou hry“, dodal.

(Reporting Simon Jennings in Bengaluru; Edit by Amlan Chakraborty)

Populární Problémy

Tento týden má premiéru nový film Spongebob Squarepants „Sponge On the Run“. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos online.

Kombinace nejlepších atributů všech dobových velikánů - Federerův forhend, Nadalovy rozehrávky, Samprasovo podání - k vytvoření dokonalého hráče.

French Open Novaka Djokoviče skončilo poté, co v Paříži utrpěl šokovou porážku z rukou Marca Cecchinata.

Chůze je snadný způsob, jak zůstat fit a zdravý. Jako u každé jiné činnosti je klíčem k úspěchu správné vybavení. Abyste se ujistili, že si vyberete správnou vycházkovou obuv, podívejte se na důležité funkce, vyzkoušejte je v ...

Neporazená Naoya Inoue a Jason Moloney bojují v sobotu večer o tituly WBA a IBF v bantamové váze. Zde je místo, kde můžete sledovat boj v USA.