Utah State vs Boise State Live Stream: Jak sledovat online zdarma

Stát Utah vs Stát Boise

Getty Quarterback Hank Bachmeier z Boise State Broncos

Obhájce titulu Mountain West Boise State Broncos zahájil v sobotu svou zkrácenou kampaň na hostování Utah State Aggies.

Hra začíná v 19 hodin. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Utah State vs Boise State online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos z Fox Sports 1 a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Utah State vs Boise State můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

tenisky s očky

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li se dívat tímto způsobem, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos z Fox Sports 1 a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

základní pravidla raquetbalu

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Utah State vs Boise State můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Fox Sports 1 a dalších 65 a více televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Utah State vs Boise State můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

zlepšit tenisové podání

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos Fox Sports 1 a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Utah State vs Boise State můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Utah State vs Boise State Preview

Poté, co se Jordan Love ujal v prvním kole Green Bay Packers, bude mít Aggies pod středem nového zadáka. Jason Shelley 'Opraty převezme přestup z Utahu a Jaylen Warren, který měl v minulé sezóně 569 yardů a pět přistání, bude funkcí týmu zpět.' Shelley v roce 2019 s Utahem moc nehrál, protože podporoval Tylera Huntleyho, ale v roce 2018 začal sedm her a hodil na 860 yardů, přičemž hodil tři přistání a čtyři zachycení.

tenista provede úspěšné první podání 51krát

Hlavní trenér státu Utah Gary Andersen má také nové koordinátory na obou stranách míče, protože novým OC bude Bodie Reeder, zatímco Stacy Collins a Frank Maile po odchodu Justina Ena převezmou funkce koordinačního koordinátora.

Aggies mohou přinést největší důslednost v obraně, což by mohl být hlavní důvod, proč Andersen řekl, že si myslí, že jeho sekundární je jednou z tajných zbraní jeho týmu. Moc se mi líbí konkurenceschopnost a houževnatost našeho backendu, Řekl Andersen . Měli jsme nějaké problémy s tím, aby děti zůstaly zdravé, ale udělaly velký pokrok.

Pokud jde o Broncos, povede je ofenzivně druhák, quarterback Hank Bachmeier, který loni absolvoval 1 879 yardů, devět přistání a šest zachycení. Boise State se také vrátí v loňské sezóně na Mountain West Freshman of the Year, běží zpět George Holani. Loni Holani spěchal na 1014 a sedm přistání a měl by být opět obrovským přispěvatelem.

Jsem naštvaný, trenére Boise State Řekl Bryan Harsin . Jsem nervózní, mám spoustu energie - je to jiné. Je vzrušující a zábavné být zpět v tomto herním režimu a sedět a mluvit se zaměstnanci o našich plánech a o tom, co budeme muset udělat, jakmile hra skutečně začne.

Podle zvuku se oběma hlavním trenérům líbí, kde mají sezonu zahájit, zvláště když vezmeme v úvahu, že si ještě před několika měsíci nebyli jisti, jestli vůbec mohou hrát.

Věřím, že právě teď mají solidní chemii, Andersen řekl o svém týmu . Mnoho z toho je pravděpodobně proto, že jim to (offseason) bylo zkráceno. Vědí, že jejich společný čas se zárukou osmi her právě tady - to není záruka ani letos. Ale jsou z toho okamžiku opravdu nadšení.


Populární Problémy

'Wendy Williams Story: What a Mess' je nový dokumentární film vysílaný po jejím novém životopisném snímku. Zde je návod, jak to můžete sledovat online.

Novak Djokovič nedávno vyměnil hity se svým synem Stefanem na travnatých trávnících na Mallorce, kde se příští týden představí ve čtyřhře.

Jak řídit zadní práci. Porodní bolest nastává, když je většina bolesti porodní soustředěna v dolní části zad. Pokud dítě vstoupí do porodních cest lícem nahoru, nikoli lícem dolů, je porodní záda pravděpodobnější, ale může k němu dojít i samostatně ...

Luka Doncic a Mavs se ve středu ve středu otvírají sezónu s Devinem Bookerem a Suns. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Jak natáhnout nové boty. Pokud jste si někdy koupili příliš malé boty, pravděpodobně jste je nenosili dlouho, než jste začali přemýšlet, jestli existuje způsob, jak je roztáhnout. I když nemůžete změnit botu víc než ...

Rafael Nadal vypustil kočku z pytle s ohledem na pondělní odstoupení Matteo Berrrettiniho z Australian Open, krátce poté, co Španěl vyhrál střetnutí ve čtvrtém kole.