Jak se dívat na remake „Všichni v rodině“ a „Dobré časy“ online

Vše v rodině, dobré časy

ABC Zde je návod, jak můžete online streamovat speciální živou prezentaci ABC „All in the Family“ a „Good Times“ online.

Všichni v rodině a Dobré časy, dva milované sitcomy ze 70. let minulého století , jsou zpět na speciální živou prezentaci dnes večer, 18. prosince ve 20 hodin. EST/19:00 CST na ABC. Dva klasické televizní restarty budou mít hvězdné obsazení, mezi které patří Woody Harrelson, Marisa Tomei, Ellie Kemper a Ike Barinholtz. V živém remaku si zahrají také Tiffany Haddish, Viola Davis, Andre Braugher, Jay Pharoah, Asante Blackk a Corinne Foxx.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

tenis slouží technikám

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Součástí je ABC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizí

zábalový loket zánětu šlach

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích).

Získejte YouTube TV

tenisový loket se uzdraví sám

Jakmile se zaregistrujete do služby YouTube TV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Živé speciální funkce Woody Harrelson a Marisa Tomei, kteří si zahráli Archieho a Edith Bunkera v May Remake

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Všechny vaše oblíbené. Jedno místo. ŽÍT. Sledujte #LiveInFrontOfAStudioAudience: All in the Family and Good Times TONIGHT at 8 | 7c on ABC.

jak přidat disney plus do roku

Příspěvek sdílený uživatelem ABC (@abcnetwork) 18. prosince 2019 v 6:00 PST

Dnešní vysílání je pokračováním Žít před publikem studia: „All in the Family“ a „The Jeffersons“ od Normana Leara rekreace, která byla vysílána v květnu 2019. Harrelson, Tomei, Kemper a Barinholtz si zopakují své role Archieho a Edith Bunkerových, Glorie Stivicové a Meatheada na Všichni v rodině Zatímco Haddish, Davis, Braugher, Pharoah, Blackk, Foxx a Jharrel Jerome budou všichni hrát na Dobré časy předělat.

Období prázdnin je ideální čas pro rodiny, aby se setkaly a užily si další Žijte před publikem Studio speciální na ABC, řekl v úterý prezident ABC Entertainment Karey Burke v prohlášení, podle The Hollywood Reporter . Pouze Jimmy a Norman mohou překonat to, co dokázali poprvé. Od superhvězdného talentu po nezapomenutelnou hudbu a bohatě zaslouženou výhru Emmy představila jejich kolektivní vize zcela novou generaci lidí v těchto průkopnických a nadčasových příbězích - a nyní s Dobré časy jako součást sestavy to bude určitě další televizní událost, kterou si nemůžete nechat ujít.

Původní květnový speciál měl v průměru 14,29 milionu diváků celkem a 2,86 hodnocení u dospělých ve věku 18–49 let napříč všemi platformami, podle Uzávěrka . Přehlídka dosáhla 23,5 milionu diváků pro své původní středeční vysílání a také dvě přídavná vysílání v sobotu 25. května a v sobotu 17. srpna. Živý speciál byl také nominován na tři ceny Emmy a odnesl si cenu za mimořádnou rozmanitost Special (Live), zapisování historie showrunnera Normana Leara, který se stal nejstarším vítězem všech 97 let.

Ladění ve středu 18. prosince ve 20:00 EST/19:00 CST chytit ABC Žijte před publikem ve studiu předělat milované sitcomy Všichni v rodině a Dobré časy. Mezitím se podívejte na profil tohoto autora, kde najdete další zábavné zprávy a televizní zpravodajství.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Cardinals vs Falcons online bez kabelu

Jak sejmout zbraně. Dobře definované paže nebo pořezané paže jsou skvělým vzhledem pro léto na pláži nebo po náročném tréninku v posilovně. Abyste si pořezali paže, budete muset alespoň dvakrát až třikrát týdně provádět paže s váhami, cvičením ...

Je tu opět čas na každoroční hru Army-Navy. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete slavnou rivalskou hru sledovat online zdarma naživo.

Deiveson Figueiredo tituluje svůj druhý přímý PPV, když se utká s Brandonem Morenem na UFC 256. Zde je návod, jak koupit a sledovat PPV prostřednictvím ESPN Plus.

Ischias může způsobit bolest od dolní části zad po nohu k nohám. Ischiatický nerv se táhne od konce míchy dolů k horní části kolenního kloubu. Je to největší a nejdelší nerv v těle. Když sedací nerv ...

Při pohledu na některé z nejlepších outfitů ze Šarapovova šatníku.