Wimbledon 2021: Coco Gauff vs Francesca Jones náhled, souboj a předpověď

Coco Gauff

Coco GauffPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (20) Coco Gauff vs Francesca JonesDatum: 29. června 2021Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : První kolo (kolo 128)Místo : Londýn, Velká Británienejlepší podpora pro tenisový loket

Kategorie : Grand Slam

potočák a tulák

Povrch : TrávaOdměna : 17 066 000 GBPŽivé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Preview Coco Gauff vs Francesca Jones

Americká teenagerská zázračnice Coco Gauffová se poprvé od svého ohromujícího debutu před dvěma lety vrací do Wimbledonu. 17letý mladík čelí v úterý v prvním kole místní zástupné kartě Francesce Jonesové.

Gauffová vystřelila do centra pozornosti All England Clubu před dvěma lety, když se stala nejmladší hráčkou (15 let a tři měsíce), která se kvalifikovala do hlavního tahu. V prvním kole porazila svého idola Venus Williamsovou a postoupila až do čtvrtého kola, než prohrála s případnou vítězkou Simonou Halepovou.

Gauffová od té doby získala dva tituly WTA a také tento měsíc postoupila do svého prvního grandslamového čtvrtfinále na Roland Garros. Není překvapením, že její vzestup v žebříčku byl rychlý.

V roce 2019 se umístila mimo 300 nejlepších světových hráčů mířících do Wimbledonu, ale letos vstupuje na mistrovství jako 20. nasazená.

Američan si neužil největší přípravy na travnatý kurt Major; minulý týden podlehla ve druhém kole Eastbourne International Anastastii Sevastovové. Není to však ona, kdo by ustoupil před výzvou a bude se snažit ve Wimbledonu znovu prosadit.

Francesca Jonesová

Francesca Jonesová

Její soupeřka v prvním kole, domácí favoritka Francesca Jonesová, debutuje ve Wimbledonu v hlavní remíze. Jones se narodil se třemi prsty a palcem na každé ruce v důsledku vzácného genetického stavu.

stolní tenis servírovat techniky

Její lékaři předpovídali, že se nikdy nestane profesionální hráčkou, ale Brit dokázala, že se její odpůrci mýlili.

20letá žena je nyní na inspirované cestě a bude se snažit co nejlépe využít své příležitosti na největší tenisové scéně.

nejlepší popruh na tenisový loket

Jones dosáhl určitého úspěchu na úrovni ITF, když zaznamenal pět titulů, i když všechny přišly na antuku. Britka letos vyhrála svůj první zápas WTA v hlavním tahu na Philip Island Trophy v Austrálii a doufá, že se sbalí s dalším naštvaným Gauffem na svatých trávnících ve Wimbledonu.

Coco Gauff vs Francesca Jones hlava na hlavě

Coco Gauff vyhrála své jediné předchozí setkání s Francescou Jonesovou ve dvou setech v Adelaide začátkem tohoto roku. Jejich vzájemný souboj tedy stojí 1: 0 ve prospěch Američana.

Predikce Coco Gauff vs Francesca Jones

Zkušenosti Coco Gauff a vynikající umístění z ní činí v tomto zápase jasnou favoritku. Jones však nemá co ztratit a užije si šanci sundat 20. semeno.

Coco Gauff

Coco Gauff

Obě ženy mají dobrou práci nohou a čistě odpalují míč ze zadní části kurtu. Gauff má však ve své hře mnohem větší univerzálnost.

Čas strávený na hřišti čtyřhry přinesl odměnu Američanovi, který se nyní pohodlně pohybuje vpřed, aby dokončil body. Ráda také hodí občasný dropshot a forhendový plátek, aby narušila rytmus svého soupeře.

Gauff má silné první podání, které jí přináší spoustu volných bodů. Její druhé podání však zůstává Achillovou patou. Pokud se dokáže vykašlat na příliš mnoho nevynucených chyb a dvojchyb, mělo by to pro teenagera plynout hladce.

Predikce: Coco Gauff vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Video: trailer Wimbledonu 2013

Epizoda 2 - finále a shledání seriálu „Love and Hip Hop Miami“, alias LHHMiami, dnes v noci vysílá vše za jednu noc. Podívejte se, jak je můžete sledovat online.

Jak zesílit. Pokud chcete posílit a nabrat svaly, je cestou k odporu trénink! Existuje několik různých forem odporového tréninku - volné váhy, posilovací stroje, odporové pásy a používání vlastního těla ...

Jak získat modrý Peterův odznak. Odznaky Blue Peter se udělují lidem, kteří se objeví v nejdéle běžící dětské televizní show na světě: Blue Peter. Https://www.bbc.co.uk/pressoffice/pressrelease/stories/2009/12_december/28/bluepet .. .

Jak najít číslo modelu Bulova. Zjistit, jaký model jsou vaše hodinky Bulova, může být docela náročné. Důvodem je, že na nich nejsou vyražena žádná čísla modelů. Často však existují kódy data a/nebo sériová čísla, která mohou pomoci ...