Živý stream Notre Dame vs Iowa State: Jak se dívat online

Notre Dame v Iowa State Watch Camping World Bowl

Getty Notre Dame Fighting Irish převezme Iowa State Cyclones v Camping World Bowl. (Foto Ezra Shaw/Getty Images)

Č. 15 Notre Dame Fighting Irish (10-2) se v sobotu utká s Iowa State Cyclones (7-5) v Camping World Bowl na Camping World Stadium v ​​Orlandu.Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán na ABC. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziboduje v badmintonu

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Notre Dame vs Iowa State na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ABC (živé na vybraných trzích) je jeden z více než 60 živých televizních kanálů zahrnutých v Hulu With Live TV , který je také dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání společnosti Hulu.Získejte Hulu s živou televizívideo instrukce ke službě tenisu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Notre Dame vs Iowa State na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích).

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete, můžete poté Notre Dame vs Iowa State sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro YouTube TV.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.

Digitální platformy ESPN

Hra je také na ESPN3, kterou můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

K tomu, abyste mohli sledovat tento způsob, se nebudete muset přihlašovat, pokud jste přihlášeni k zúčastněnému poskytovateli internetových služeb (ISP). Pokud však žádnou z nich nemáte, můžete se také zaregistrovat k jedné z výše uvedených možností a poté se pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now, Hulu nebo YouTube TV přihlásit a sledovat hru na digitálních platformách ESPN.


Náhled státu Notre Dame vs Iowa

Irové jsou vedeni quarterbackem Ianem Bookem a jejich přestupek byl v ohni, aby sezonu uzavřeli, když v posledních třech zápasech získali 40 a více bodů. Vyhráli také posledních pět zápasů v sezóně, takže svůj rok zakončili na vysoké úrovni. Bookových 33 dotykových pasů je na 6. místě FBS a pomohl z Irů udělat hrozivou ofenzivní hrozbu. Notre Dame patří 13. místo v národě v bodování, v průměru 37,1 bodů na soutěž, a oni byli solidní běžecký tým, zisk 176,8 yardů na zemi každou hru.

Ve skutečnosti tým Briana Kellyho v jeden z pouhých pěti týmů v národě být v top 15 v zemi v bodování útoku i bodování obrany. K nim se přidávají Ohio State, Clemson, Alabama a Oregon, takže jsou v dobré společnosti.

Na obranu jsou Irové umožňující 325,8 yardů a 18,7 bodu na zápas. Také se vzdávají 4,68 yardů za hru. Dvě prohry Notre Dame v této sezóně přišly proti Michiganu a Gruzii, ale proti nim bude stát jiná výzva prohřešek osmé příčky v národě ve státě Iowa.

Pokud jde o cyklóny, ti těžili z trvalé hry na pozici zadáka. Obránce státu Iowa Brock Purdy má za sebou vynikající kampaň druhého ročníku. Purdy je šestý v zemi, když prošel yardy s 3 760, a hodil za 27 přistání a devět zachycení. Letos má také osm spěchajících skóre.

real madrid bayern mnichov live stream

Cyklóny mají v této sezóně těžké ztráty, když prohrály tři zápasy s Iowou, Baylorem a Oklahomou dohromady o tři body . Umožňují to 362 yardů na hru proti nepřátelským přestupkům a obecně byli konkurenceschopní ve všech zápasech, které v této sezóně odehráli. Umožňují spěchat přes 133 yardů a 362,2 yardů na hru, ale budou čelit tvrdému testu proti Book and company.

Půjde o vůbec první setkání těchto dvou týmů. Irové jsou Oblíbené 3,5 bodu v tomto, tak to slibuje, že to bude vyrovnaná hra.


Populární Problémy

Loyola Chicago a Valparaiso se dnes večer střetnou ve čtvrtfinále turnaje MVC. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Jak se vrátit k běhání po zlomenině stresu. Řešení stresových zlomenin může být opravdu frustrující, ale jsou poměrně běžné, zejména u dálkových běžců a sportovců. Můžete být také ohroženi, pokud trpíte ...

Při pohledu na některé z nejlepších outfitů ze Šarapovova šatníku.

Cvičení je skvělé pro vaše fyzické i duševní zdraví, ale jak často byste měli chodit do posilovny? Přestože pro váš cvičební plán neexistují žádná tvrdá a rychlá pravidla, existuje několik obecných zásad, kterými se můžete řídit. wikiHow ...

Napájecí jednotka (PSU) je jednou z mála položek v elektrickém zařízení, která ovlivní spolehlivost celého vašeho systému. Je to často nejvíce podhodnocená a podceňovaná součást jakéhokoli zařízení, přesto jedna z prvních ...

Zatímco zápasnické boty lze čistit technikami a nástroji podobnými těm, které se používají pro tenisky, basketbalové boty a další sportovní obuv, měli byste mít na paměti několik zvláštních úvah. Například, protože dobré wrestlingové boty ...