Jak aplikovat Biofreeze

Biofreeze je skvělý způsob, jak ulevit od dočasných bolestí, které pociťujete v důsledku příliš ambiciózního cvičení nebo dlouhého běhání. Lékaři vám také předepíší nebo poskytnou gelové balíčky nebo roll-on tuby Biofreeze, pokud pociťujete bolest z artritidy nebo z různých podvrtnutí kloubů nebo svalových napětí. Biofreeze je určen pouze pro vnější aplikaci a nikdy by neměl být požit ani aplikován na otevřenou ránu. Zavolejte svého lékaře, pokud bolest svalů nebo kloubů pokračuje i po aplikaci přípravku Biofreeze.

Metoda 1 ze 2: Aplikace Biofreeze z gelového balení

 1. Obrázek s názvem Apply Biofreeze Krok 1

  1 Nasaďte si na dominantní ruku latexovou rukavici. Vzhledem k tomu, že Biofreeze budete aplikovat pouze jednou rukou, stačí si nasadit rukavici na ruku, kterou budete gel potírat. Tuto ruku můžete použít k aplikaci Biofreeze sobě nebo jiné osobě.
  • Pokud nemáte latexové rukavice, můžete použít Biofreeze holýma rukama.


 2. Obrázek s názvem Apply Biofreeze Krok 2

  2 Na rukavici stiskněte Biofreeze. Namísto aplikace Biofreeze přímo na kůži - ať už vaší nebo někoho jiného - naneste Biofreeze na rukavici. To vám zabrání vyprázdnit nadměrné množství Biofreeze najednou.
  • Začněte mačkáním 1/4 čajová lžička (1,2 ml) Biofreeze na špičku ukazováčku v rukavici.
 3. Obrázek s názvem Apply Biofreeze Krok 3

  3 Vtírejte Biofreeze na bolestivé místo. Prsty a dlaní vetřete Biofreeze do oblasti postižené bolestmi svalů, kloubů nebo artritidy. Gel zapracujte alespoň 2 nebo 3 minuty. Aby byl účinek plný, musí být absorbován na povrch pokožky.
  • Pokud aplikujete Biofreeze na někoho jiného, ​​zeptejte se ho, kde se bolest nachází, a naneste gel na oblast, kterou popisuje.
  • Pokud potřebujete Biofreeze na těžko přístupném místě (jako střed zad), požádejte kamaráda, aby vám gel potřel.
 4. Obrázek s názvem Apply Biofreeze Krok 4

  4 Latexovou rukavici vyhoďte. Poté, co použijete Biofreeze, zlikvidujte latexovou rukavici, aniž byste se dotkli gelu nechráněnou rukou. Uchopenou rukou uchopte spodní část latexové rukavice a jedním plynulým pohybem ji stáhněte z ruky. Tím se rukavice obrátí naruby a Biofreeze na vnitřní straně.
  • Vyhoďte rukavici do koše. Odpadkový koš by měl mít víko a měl by být mimo dosah dětí nebo domácích zvířat.
 5. Obrázek s názvem Apply Biofreeze Krok 5

  5 Ihned po aplikaci Biofreeze si umyjte ruce. Pokud jste při aplikaci Biofreeze nenosili rukavici - nebo jste omylem namazali gel na odhalenou ruku - okamžitě si umyjte ruce. Biofreeze důkladně vydrhněte, protože pokud přijde do kontaktu s vaším:
  • Oči nebo ústa.
  • Uši.
  • Podpaží.
  • Oblast rozkroku.
 6. Obrázek s názvem Apply Biofreeze Krok 6

  6 Balíček gelu Biofreeze zalepte sponkou. Pokud jste nespotřebovali všechny Biofreeze, uschovejte zbytek pro případ, že se bolest svalů nebo výronů vrátí. Přeložte otevřený konec balení gelu a na otevřenou stranu připněte sponku. reklama

Metoda 2 ze 2: Aplikace Biofreeze z Roll-On Tube

 1. Obrázek s názvem Apply Biofreeze Krok 7

  1 Před použitím zkumavku důkladně protřepejte. Aby měla Biofreeze plnou účinnost, je třeba ji dobře protřepat. Zkumavkou důkladně protřepejte nejméně 30 sekund.
  • Tento a další pokyny by měly být vytištěny na samotné zkumavce Biofreeze. Než začnete používat Biofreeze, nezapomeňte si přečíst a dodržovat všechny pokyny.
 2. Obrázek s názvem Apply Biofreeze Krok 8

  2 Aplikujte Biofreeze tahy v jednom směru. Pomocí válečkového aplikátoru naneste tekutý Biofreeze na kůži. Podle pokynů na obalu naneste gel v jednom směru. Pevně ​​přitlačte váleček na kůži a naneste na 10-15 sekund.
  • Neaplikujte Biofreeze válečkováním tam a zpět nebo třením kolem v kruzích.
 3. Obrázek s názvem Apply Biofreeze Krok 9

  3 Při aplikaci Biofreeze zkumavku stlačte. Stlačením tuby se vytlačí více gelu Biofreeze na váleček, který zase nanese více gelu na vaši pokožku. Na hadičku zatlačte přibližně stejně, jako byste potřebovali na promáčknutí tenisového míčku.
  • Pokud aplikujete Biofreeze bez stlačení tuby, nanese se na vaši pokožku méně gelu. Je možné, že necítíte plný účinek Biofreeze, a může vás zanechat přetrvávající bolest svalů.
 4. Obrázek s názvem Apply Biofreeze Krok 10

  4 Po aplikaci Biofreeze nechte oblast nezakrytou. Neobvazujte kůži, na kterou jste nanesli gel. Pokožka potřebuje čas, aby absorbovala gel Biofreeze, a aplikace obvazu gel pouze nasákne a zabrání tomu, aby se dostal do hluboké tkáně.
  • Dodržujte všechna další bezpečnostní opatření vytištěná na zkumavce Biofreeze. Neaplikujte více než 4krát na stejnou oblast za den.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Ačkoli Biofreeze lze zakoupit bez lékařského předpisu ve většině lékáren nebo supermarketů, před použitím výrobku se poraďte s lékařem. Informujte svého lékaře, pokud užíváte také jiné léky.
 • Uchovávejte Biofreeze mimo zdroje tepla nebo otevřeného ohně. Biofreeze je hořlavý a při skladování v blízkosti zdroje tepla by se mohl vznítit.

reklama

Populární Problémy

Berani a orli se setkávají v zajímavém zápase NFC 2. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Okruh po Jižní Africe po Indii pokračuje druhým zápasem T20. Zde je návod, jak to sledovat, pokud jste ve Spojených státech.

Jak získat lepší triceps. Tricepsy jsou svaly umístěné na zadní straně paží, přímo naproti bicepsu. Jsou to největší svaly na pažích a přestože se většina lidí zaměřuje na bicepsy, tricepsy jsou ...

Arsenal a Liverpool se v sobotu setkávají v Community Shield 2020. Zde to můžete sledovat v USA.

Tim Allen jako Santa Claus? Nemůžete se pokazit - zde je návod, jak streamovat film The Santa Clause online, a také všechny novinky, které byste mohli chtít.

Od začátečníků po profesionály, chyby nohou mohou trápit hráče všech úrovní znalostí. Naučte se oficiální pravidla a tipy, jak se této nákladné chybě vyhnout.