Jak se dívat na Illinois State vs Western Illinois Football OnlineGetty

Western Illinois Leathernecks bude v sobotu hostit Illinois State Redbirds v Missouri Valley Football Conference.

Hra (čas zahájení ve 14:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních fotbalových her a dalších živých sportů každý týden, všech 30 dokumentů za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat Western Illinois vs Illinois State naživo na svém počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled státu Western Illinois vs Illinois

Illinois State se minulý týden zlepšil na 1: 1 v MVFC a celkově 4: 2, což je nejlepší výsledek na jihu Illinois Salukis 21: 7.

Redbirds sestavili na úvodní držení hry pětidetovou, 75 yardovou touchdownovou jízdu, včetně běhu na 20 yardů od staršího beka Jamese Robinsona a 34 yardového spojení mezi juniorským rozehrávačem Brady Davisem a nováčkem Kacperem Rutkiewiczem.

Bylo dobré vyjít s velmi výbušnými hrami na začátku hry, řekl Robinson po vítězství Pantagraf . Začali jsme rychle a pustili jsme se do středu hry. Jsem rád, že jsme tvrdě skončili.

Davis dokončil 13 z 19 průchodů na 171 yardů a přistání. Také běžel na 19 yardů a skóre.

Robinson nesl 31krát na 150 yardů a přistání. Vede všechny hráče MVFC v touchdownech (9), spěchajících yardech (676) a bodech (54).

Na Jamesovi se vlastně nic nemění. Musíte mu dát míč, řekl hlavní trenér ISU Brock Spack, podle The Pantagraph. Právě jsem slyšel, že je nám 17-5, když vstřelí přistání. Musíme mu přistát častěji.

Záda dominovaly Salukis v jeho kariéře, spěchají na 555 yardů přes čtyři setkání.

Jediný, co jsem si pamatoval, byl loni (202 yardů při vítězství ISU), řekl Robinson o svých výkonech proti SIU, podle The Pantagraph. Je to jen věc týmového úsilí. Sledujte hru a uvidíte, že ofenzivní řada odvedla opravdu dobrou práci. Otevřeli mi otvory a já jsem se přes ně dostal.

Leathernecks, 0-2 v konferenčním hraní a celkově 0-6, vypadali, že jsou na cestě k jejich prvnímu vítězství v sezóně minulý týden, když v poločase vedli Indiana State Sycamores 10: 0. Western Illinois však znovu nebodoval a padl 20: 10.

Sycamores přerostly přes Western Illinois 316-214 a Leathernecks jen jednou za 15 pokusů převedli na třetí místo.

Není pochyb, nechali jsme tam příliš mnoho, řekl hlavní trenér Western Illinois Jared Elliott podle GoLeathernecks.com . Ve druhém poločase jsme byli úplně jiný tým, než v prvním. V prvním poločase jsme hráli typ fotbalu, který chceme. Stále jsme nechali několik příležitostí v útoku, ale obrana hrála tak, jak očekáváme. Druhý poločas byl prostě plochý, ne dost dobrý v každé fázi. Musíte být schopni dokončit, když máte mírný náskok, a musíte vydělat velké peníze. Dnes jsme to neudělali.


Populární Problémy

„Silicon Valley“ se vrací na 6. sezónu v neděli. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.

Jak rozpoznat příznaky Downova syndromu. Downův syndrom je stav, kdy se člověk narodí s částečnou nebo úplnou kopií 21. chromozomu. Tento extra genetický materiál pak mění normální průběh vývoje, což způsobuje ...

Ve čtvrtek bude mít televizní premiéru film Transhood, dokument o transgender dětech, který se natáčel pět let. Zde je návod, jak to můžete sledovat online.

Účastí v soutěži lze získat mnoho výhod, jako je vytrvalost, duševní a tělesné cvičení a sociální interakce. Nejdůležitějším přínosem je však získání dovedností zvládání. Přijímání vašeho ...

Jak zažít New York City zdarma. Přestože můžete navštívit New York s rozpočtem, udělejte to ještě o krok dále a zažijte toto dynamické město zdarma. Možná vás překvapí, kolik atrakcí nestojí za to si užít, a ...

Jak získat roztrhaná záda. Získání roztrhaných zad je méně intuitivní než trénování rukou nebo nohou. Nemůžete přímo používat ani zvedat záda, takže musíte provést cvičení paží a nohou, které spustí svaly na zádech. Jako každý druh ...