Jak se dívat na Illinois State vs Western Illinois Football Online

GettyWestern Illinois Leathernecks bude v sobotu hostit Illinois State Redbirds v Missouri Valley Football Conference.

Hra (čas zahájení ve 14:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních fotbalových her a dalších živých sportů každý týden, všech 30 dokumentů za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat Western Illinois vs Illinois State naživo na svém počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled státu Western Illinois vs Illinois

Illinois State se minulý týden zlepšil na 1: 1 v MVFC a celkově 4: 2, což je nejlepší výsledek na jihu Illinois Salukis 21: 7.

Redbirds sestavili na úvodní držení hry pětidetovou, 75 yardovou touchdownovou jízdu, včetně běhu na 20 yardů od staršího beka Jamese Robinsona a 34 yardového spojení mezi juniorským rozehrávačem Brady Davisem a nováčkem Kacperem Rutkiewiczem.Bylo dobré vyjít s velmi výbušnými hrami na začátku hry, řekl Robinson po vítězství Pantagraf . Začali jsme rychle a pustili jsme se do středu hry. Jsem rád, že jsme tvrdě skončili.

Davis dokončil 13 z 19 průchodů na 171 yardů a přistání. Také běžel na 19 yardů a skóre.

Robinson nesl 31krát na 150 yardů a přistání. Vede všechny hráče MVFC v touchdownech (9), spěchajících yardech (676) a bodech (54).Na Jamesovi se vlastně nic nemění. Musíte mu dát míč, řekl hlavní trenér ISU Brock Spack, podle The Pantagraph. Právě jsem slyšel, že je nám 17-5, když vstřelí přistání. Musíme mu přistát častěji.

Záda dominovaly Salukis v jeho kariéře, spěchají na 555 yardů přes čtyři setkání.

Jediný, co jsem si pamatoval, byl loni (202 yardů při vítězství ISU), řekl Robinson o svých výkonech proti SIU, podle The Pantagraph. Je to jen věc týmového úsilí. Sledujte hru a uvidíte, že ofenzivní řada odvedla opravdu dobrou práci. Otevřeli mi otvory a já jsem se přes ně dostal.

Leathernecks, 0-2 v konferenčním hraní a celkově 0-6, vypadali, že jsou na cestě k jejich prvnímu vítězství v sezóně minulý týden, když v poločase vedli Indiana State Sycamores 10: 0. Western Illinois však znovu nebodoval a padl 20: 10.

Sycamores přerostly přes Western Illinois 316-214 a Leathernecks jen jednou za 15 pokusů převedli na třetí místo.

Není pochyb, nechali jsme tam příliš mnoho, řekl hlavní trenér Western Illinois Jared Elliott podle GoLeathernecks.com . Ve druhém poločase jsme byli úplně jiný tým, než v prvním. V prvním poločase jsme hráli typ fotbalu, který chceme. Stále jsme nechali několik příležitostí v útoku, ale obrana hrála tak, jak očekáváme. Druhý poločas byl prostě plochý, ne dost dobrý v každé fázi. Musíte být schopni dokončit, když máte mírný náskok, a musíte vydělat velké peníze. Dnes jsme to neudělali.


Populární Problémy

Nedávný titulní příběh časopisu Time Magazine naznačil, že 1 z 5 amerických rodin se rozhoduje mít pouze jedno dítě. Jedná se o posun v předchozích desetiletích, kde byly trendem větší rodiny. Mezi výhody jediného dítěte patří ...

Jak získat titulky na Netflixu. Pokud sledujete pořad nebo film prostřednictvím streamovacích služeb Netflix, zapnutí titulků zabere jen pár kliknutí. Většina zařízení, na kterých lze spustit Netflix, podporuje titulky. Je však důležité ...

Jak vyrobit studnu. Vrtání studny může poskytnout udržitelný zdroj čisté vody, ale nechat ji vyvrtat profesionálními stroji může být drahé. Naštěstí existuje mnoho způsobů vrtání studny, které nevyžadují nákladné vybavení ...

Krajinovic a Jack Sock se zítra utkají ve finále Paris Masters.

Jak hodit baseball dál. Správná mechanika házení je nejdůležitějším prvkem, pokud jde o to, jak tvrdě nebo daleko můžete hodit baseball. Předním loketem mířte na cíl, vyhazovací loket mějte ohnutý na 90 stupňů ...