Roland Garros: Garbine Muguruza vs Kristyna Pliskova Náhled, souboj a předpověď | French Open 2020

Garbine MuguruzaováPodrobnosti zápasu

Svítidlo: (11) Garbine Muguruza vs Kristyna Pliskova

Datum: 1. října 2020Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: Druhé kolo (kolo 64)

Místo: Paříž, FrancieKategorie: Grand Slam

Povrch: červený jíl

Finanční odměna: Cca. 38 000 000 €Načasování zápasu: Cca. 14:00 SELČ, 17:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - NBC / tenisový kanál | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Garbine Muguruza vs Kristyna Pliskova preview

11. nasazená a bývalá šampionka Garbine Muguruzaová se ve čtvrtek setkává se světovou 69. Kristýnou Plíškovou o místo ve třetím kole French Open 2020.

Po příjezdu do Paříže po semifinálovém vystoupení na Italian Open by bývalá světová jednička Garbine Muguruza doufala v silný start své pařížské kampaně. Její první kolo se však ukázalo jako bitva o přežití.

Potřebovala více než tři hodiny, aby si podmanila výzvu světové 83 Tamary Zidansek, v zápase, který byl svědkem až 13 přestávek podání. Obě ženy viditelně bojovaly se svým podáním, ale to pravděpodobně mělo něco společného s neobvykle pomalými podmínkami na Roland Garros v tomto roce.

Zážitek Garbine Muguruzaové nakonec prosvítal na konci, když ve třetím setu držela nervy na rozhodující brejk za stavu 6: 6 a poté podávala zápas.

Když Muguruza prošla tak přísným testem tak brzy v turnaji, nepochybně by ji posílil, protože vypadá, že bude pokračovat v obnově kariéry.

V této sezóně Španělka dosáhla alespoň čtvrtfinále na šesti ze sedmi turnajů, na které se přihlásila - přičemž vynikla její jízda do finále Australian Open. Muguruza doufala, že bude pokračovat v této rychlosti a vydá se na French Open do hloubky.

Její soupeřka ve druhém kole Kristýna Plíšková se nikdy nedostala do top 30. Její nejlepší umístění v kariéře je světová jednička 35, kterého dosáhla před třemi lety.

Kristyna Pliskova

Dvojčata světové č. 4 Karoliny Plíškové, Kristýna, má v této sezóně skličující rekord 8: 8 vítězství. Udělala dvě semifinále, ale na čtyřech dalších turnajích nevyhrála, což posiluje její chronickou rozporuplnost.

Zajímavé však je, že nejnovější ze dvou Pliskovových semifinále přišlo na Prague Open, kde česká jižní tlapa předvedla svou málo známou zručnost v jílovém kurtu. Stejný druh formy přinesla i do svého prvního kola v Paříži.

Roztržení 24 vítězů kolem vycházející hvězdy Viktorie Kuzmové a Plíškové se v pondělí vyšvihlo na vítězství 6: 1, 6: 2. Po tomhle výkonu by Češka byla na vzteku, aby se postavila výzvě svého zápasu druhého kola s Muguruzou.

Garbine Muguruza vs Kristyna Pliskova head-to-head

Garbine Muguruzaová a Kristyna Plíšková se na turné nikdy proti sobě nepotkaly, takže jejich vzájemný rekord je v současné době 0: 0.

Garbine Muguruza vs Kristyna Pliskova prediction

Kristyna Plíšková má stejně jako její sestra agresivní styl hry. Pravděpodobně by také čerpala inspiraci z osmi vítězství Karoliny nad Garbine Muguruzaovou.

Jihu však chybí konzistence její sestry - a to je přesně to, co bude Muguruza vypadat, aby mohla vydělávat.

Tento zápas přinese spoustu ohnivých úderů z obou stran, vzhledem k tomu, že obě ženy jsou velkými útočníky. Pokud ale Kristyna začne unikat chybám tváří v tvář silným návratům Muguruzy, zápas se automaticky nakloní směrem ke Španělovi.

Předpověď: Garbine Muguruzaová vyhrává ve dvou setech.

šněrování tenisek

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Dolphins vs Vikings online bez kabelu

Jak skrýt rovnátka. Rovnátka jsou pro mnohé z nás skutečností života a výhody, které s sebou nesou, jsou důležité. Pokud právě nosíte rovnátka, víte, že nakonec bude váš úsměv rovnější a vaše kousnutí bude pohodlnější ....

Novak Djokovič překonal v pátek ve třech těžkých setech Denise Shapovalova, aby postoupil do finále Wimbledonu.