Jak používat Jigglypuff v Super Smash Bros Melee

Máte potíže se zvládnutím nebo dokonce hraním Jigglypuff v Super Smash Bros Melee? Pokračujte v čtení, abyste si pomohli vylepšit postavu a nakonec ji zvládnout.

loketní pásy

Metoda 1 ze 2: Naučte se základní hru s Jigglypuff

 1. Obrázek s názvem Use Jigglypuff in Super Smash Bros Melee Step 1

  1 Naučte se ovládání analogovou páčkou. Mnoho lidí vlastně neví, jak užitečná je analogová páčka. Můžete buď chodit jednoduchým nakloněním ovládací páky doleva nebo doprava. Nebo můžete spustit (v případě Jigglypuffa, hop) dvojitým poklepáním doleva nebo doprava. Jigglypuff také může ve vzduchu také „plavat“ nebo „létat“ stisknutím nebo Y opakovaně. Skrčení je také dobrá technika. Přidržením ovládací páčky se můžete přikrčit a vyhnout se mnoha útokům, které vám budou létat nad hlavou.
  • Když se Jigglypuff přikrčí, bude téměř tenký jako papír.


 2. Obrázek s názvem Use Jigglypuff in Super Smash Bros Melee Step 2

  2 Naučte se používat THE a R. účinně. Použitím THE a R. může být velmi dobré pro Jigglypuff, ať už je to pomocí jeho Shieldu nebo děláním Air Dodge (když jste ve vzduchu a klepněte na THE nebo R. udělat dodge ve vzduchu). Když jste na zemi. Můžete udělat pozemní únik, zde klepnete na ovládací páčku v určitém směru a stisknete THE nebo R. (podle toho, jakým směrem jdete), abyste se vyhnuli útoku (Toto je také známé jako válcování ). Alternativně můžete udělat uchopení štítu. Pokud máte zapnutý štít (držte THE nebo R. ) a hráč je hned vedle vašeho štítu, můžete stisknout NA tlačítko, abyste je chytili ze svého štítu.
 3. Obrázek s názvem Use Jigglypuff in Super Smash Bros Melee Step 3

  3 Naučte se používat Z nebo chytit. Uchopení je u Jigglypuffa velmi účinné. Stačí stát při osobě a stisknout tlačítko Z. nebo můžete provést „běžecký úchop“, kdy na osobu poběžíte a poté stisknete Z. Tím se váš dosah trochu prodlouží.
 4. Obrázek s názvem Use Jigglypuff in Super Smash Bros Melee Step 4

  4 Naučte se používat A. Tlačítko A, i když je slabé, může být silné, provádí smečový útok. Když normálně stisknete A, Jigglypuff udělá facku. Pokud je A stisknuto postupně, Jigglypuff bude pokračovat v útoku. Když klepnete na ovládací páčku v určitém směru a současně stisknete an, provedete útok smečem. Tento útok způsobí značné poškození a může být také nabitý. reklama

Metoda 2 ze 2: Proveďte nejsilnější útoky Jigglypuffa

 1. Obrázek s názvem Use Jigglypuff in Super Smash Bros Melee Step 5

  1 Naučte se pohyb „libry“. Když nakloníte ovládací páku do strany a stisknete B, Jigglypuff provede svůj pohyb „bušením“, kde provede jeden úder v určitém směru.
  • Lze jej použít pro účely horizontální obnovy a po provedení přesunu jej lze naklonit nahoru nebo dolů.
 2. Obrázek s názvem Use Jigglypuff in Super Smash Bros Melee Step 6

  2 Naučte se postupovat při zavádění. Když je B stisknuto samostatně, Jigglypuff provede svůj „rollout“ útok. Tento útok lze nabíjet a může se nabíjet neomezeně dlouho. Čím déle je nabitý, tím větší škody způsobí (do určitého bodu). Tento útok bude probíhat 1 směrem, pokud nepohnete ovládací páčkou druhým směrem, kterým chcete, aby šel.
  • Tento útok půjde pouze doleva nebo doprava, proto jej nepoužívejte, pokud chcete útočit jiným směrem.
 3. Obrázek s názvem Use Jigglypuff in Super Smash Bros Melee Step 7

  3 Naučte se pohyb „zpívat“. Když stisknete B a nahoru, provedete útok. Sing je jedním ze speciálních útoků Jigglypuffa, ale jeho použití se nedoporučuje. Pokud jste blízko hráče a používáte zpěv, hráč téměř okamžitě usne.
  • Tento krok lze snadno trestat leteckými útoky, protože postavy nemohou usnout ve vzduchu.
 4. Obrázek s názvem Use Jigglypuff in Super Smash Bros Melee Step 8

  4 Naučte se pohyb „odpočinek“. Když stisknete B a dolů, provedete útok. Zbytek je nejsilnějším tahem Jigglypuffa, pokud je proveden perfektně. Když má Jigglypuff na člověku téměř pravdu a odpočinek je vykonán, pošle druhého hráče odletět. Doslova budou téměř mimo obrazovku nebo dále. Také to udělá dobrou škodu.
  • „Odpočinek“ je myšlen pouze jako „vyřazovací“ tah, protože Jigglypuff bude spát 3 sekundy, i když soupeře nezasáhnete, což jim dává příležitost provádět silné pohyby, jako je Ganondorfův Warlock Punch nebo Falcon Punch kapitána Falcona.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu použít zpětný letecký útok? Vlk OG Lze jej provést ve vzduchu stisknutím útočného tlačítka a nakloněním ovládací páčky nebo D-padu ve směru opačném, než je postava postavena.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • „Odpočinek (dolů-B) je nejsilnějším tahem Jigglypuffa, ale po jeho použití trpí Jigglypuff extrémním množstvím času na zotavení. Tento krok zasáhne ihned po zadání, na úplně prvním snímku. Tento útok lze použít jako počítadlo při útoku ze vzduchu. Když se protivník přiblíží, přikrčte se. Když se jejich útok dostane do oblasti, kde by byl Jigglypuff normálně zasažen, pokud by stál, okamžitě použijte zbytek. Vzhledem k tomu, že odpočinek zasáhne úplně první snímek, není čas na spuštění, a pokud je na vašem místě jediná část soupeřů, budou s největší pravděpodobností vyřazeni. Na projektily nebo meče to však fungovat nebude.
 • Použijte odpočinek k porážce Giga Bowsera. Měli byste to udělat dvakrát za život. Poté pomocí leteckých útoků a odpočinku porazte Ganondorf a Mewtwo.
 • Pokud jste sraženi příliš daleko od pódia, abyste se vzpamatovali skoky, použijte Jigglypuffovu stranu B mnohokrát za sebou. Tento tah má velkou horizontální obnovu, aniž by to stálo vaši výšku. Rollout (Jigglypuffovo neutrální B) se zdá, že by to mělo fungovat, ale v praxi to bude jediné, co vás zabije.
 • Zpěv je velmi užitečný pohyb, ale pouze při správném používání (podobně jako odpočinek). Abyste ji mohli použít, aniž by se druhá osoba probudila, jakmile/než přestanete zpívat, musíte začít zpívat ve vzduchu a padnout tak, aby když přistanete, byli v dosahu zpěvu. Pokud to uděláte správně, budete mít několik sekund, kdy spí. Během této doby je očividně dobré využít odpočinek.
 • Kdykoli jste poblíž protivníka, udělejte krátký skok a buďte směrem k hráči, abyste pokračovali v poškození. Libra má vysokou prioritu, takže přemůže většinu ostatních leteckých útoků.
 • Nepoužívejte zavádění ani nezpívejte. Zavádění je k ničemu, pokud jej nebudete nabíjet velmi dlouho a zpěv vás nechá otevřený silnému hitu.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokuste se vyhnout vertikálnímu vyřazení. Jigglypuff má úžasné horizontální zotavení, když vezmeme v úvahu, že má několik skoků a libru, kterou lze naklonit nahoru, takže postavy jako Fox udělají Jigglypuffovi potíže.
 • Když používáte odpočinek, ujistěte se, že ovlivňují ostatní hráče, protože pokud tak neučiní, bude tento útok krutý. Odpočinek vás nechá zranitelným asi 3 sekundy. Nejlepší způsob, jak se ujistit, že je účinný, je nejprve použít zpívání, ale ujistěte se, že používáte zpívání správně (skočte 2 nebo 3krát a použijte jej ve vzduchu, takže když spadnete, skončí to a ujistěte se, že dostanete protivníka poté, co skončíte se zpěvem, alespoň na sekundu usnete).
 • Nepoužívejte rollout, pokud je to možné, většina dobrých hráčů se tomu vyhne tím, že trochu skočí nebo hlídá (což vás přes ně posílá přímo, pravděpodobně až do záhuby). Pokud jste se zavázali používat Rollout, ujistěte se, že je před vámi velký plochý pozemek, abyste nepředstavovali zjevné a velké riziko pádu na smrt. Občas (velmi příležitostně) může být zavádění užitečné k tomu, abyste se dostali pryč od nepřátel, ale vzhledem k tomu, že za efektivní používání rolloutu musíte platit, je to jeho druh zbytečnosti.
reklama

Populární Problémy

Serena Williamsová se utká s Marií Šarapovovou a Agnieszka Radwanská s Garbine Muguruzaovou v semifinále žen na mistrovství.

Boardlide je trik, kde sklouznete středem skateboardu po kolejnici nebo římse. Tento trik je podobný grindu, ale s tobogánem jedete mnohem rychleji. Vyzkoušejte tento trik poté, co jste zvládli ollie, protože to dělá hodně ...

David Ferrer nedávno lyricky pojednal o schopnosti krajana Rafaela Nadala v jílovém kurtu a nazýval Mallorca „jasným favoritem“ pro každý zápas, který hraje na povrchu.

Není snadné být hravý, když jsme všichni tak pohlceni stresem každodenního života a všemi vážnými problémy světa. Přesto si každý může udělat více času na smích, hry a pozitivnější životní perspektivu ....

Airsoft je zábavný a aktivní vojenský simulační sport, kterého se mnoho účastní. Je to hodně podobné paintballu, kromě malých plastových pelet, které se používají jako projektily, a zbraně mají simulovat skutečné střelné zbraně. Ušetřete peníze. Tento...

Roger a Mirka Federerovi, kteří loni oznámili, že čekají přírůstek do rodiny, jsou údajně opět těhotná s dvojčaty.