Jak sledovat Nový Zéland vs Indie 1. T20 online v USAGetty Indie bude pokračovat ve svém turné po Novém Zélandu třemi zápasy T20I.

Na paty setu s pěti ODI bude kriketový tým Nového Zélandu hostit Indii na regionálním stadionu Wellington v prvním ze tří zápasů T20I.

Pro ty ve Spojených státech je zápas naplánován na začátek v úterý ve 14 hodin. ET. Ačkoli to nebude vysíláno celonárodně v televizi kdekoli v USA, můžete sledujte živý přenos zápasu na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek sportovních akcí, včetně mezinárodního kriketu, každý týden.

sledujte hru seahawks online

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos ze zápasu - a každý další zápas ze série Indie Tour of New Zealand - na vašem počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazonu Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pokud se nemůžete dívat naživo, zápas bude možné sledovat na vyžádání prostřednictvím ESPN+ poté.


Nový Zéland vs Indie 1. náhled T20

V závěrečném ODI předchozího pětizápasového setu překonali indičtí netopýři rané boje o post 252 běhů, než si strana po 217 zahnala Black Caps, aby dokončila své dominantní vítězství v sérii 4: 1 a odrazila se od porážky. v Hamiltonu.

Muži v modrém hvězdy Rohit Sharma, Shikhar Dhawan, MS Dhoni a Shubman Gill spojili pouhých 16 běhů díky bowlingovému lesku Trenta Boulta a Matta Henryho, kteří mezi sebou vzali sedm branek. Ale dalších pět nadhazovačů Black Caps dohromady jen za jednu další branku.

křížovka pro nastavení tenisu

Indický pravoruký pálkař Ambati Rayudu odehrál 90 výběhů ze 113 míčů, aby byl jmenován mužem zápasu.

Proti kvalitnímu bowlingovému útoku bylo velmi těžké, řekl Rayudu Hindustan Times . Myslel jsem, že bychom měli hru dotáhnout na 30. místo, aniž bychom ztratili další branku. Náš jediný plán byl odehrát celých 50 přenosů. Zvláště pro lidi, kteří pálí ve čtyřech, pěti a šesti, dostanete příležitosti, jen když je situace těžká. Nemyslete si, že nastavení součtů bylo někdy problémem. V Hamiltonu to byl ojedinělý zápas. V budoucnu by mohly nastat podobné výzvy. Velké úsilí našich nadhazovačů.

Sharma byl potěšen tím, jak jeho tým reagoval na prohru ve čtvrtém ODI.

Zvláště po ztrátě Hamiltona to pro nás byla velká ztráta, jak jsme tam prohráli, řekl listu. Na hodu jsem řekl, že se musíme sejít jako tým, a to jsme udělali. Čtyři dolů, potřebovali jsme někoho, kdo by se přihlásil, a Rayudu a Vijay Shankar to udělali.

Novozélandský kapitán Kane Williamson zaznamenal 39 ze 73 míčů. U čtvrtého ODI v řadě se mu nepodařilo dosáhnout 40. Od roku 2015 neprošel čtyřmi ODI, když vstřelil 40 zápasů.

Řekl, že se jeho strana může hodně naučit ze série ODI, která se nadává.

Byly to skvělé zkušenosti, naučit se a vyzkoušet a posunout naši hru vpřed, což je pro nás nesmírně důležité, abychom udělali kroky vpřed správným směrem, řekl Williamson podle New Zealand Herald .

eso polstrovaná loketní opěrka

Myšlenka je taková, že jako tým chcete mít v těchto situacích kluky a mít tyto zkušenosti, takže díky celkovému obrazu budeme všichni lepší. Myslím, že to bude nejlepší část, která z této série vzešla, byla to velmi těžká série.

Měli jsme velkou skupinu, která byla vystavena [síle Indie] a měla zkušenosti, které jsme chtěli. Přestože byli tvrdí a my jsme byli na špatné straně výsledků, celkově si myslím, že to byla pozitivní věc.


Populární Problémy

VCU vítá LSU pro velký nekonferenční zápas ve středu večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Virginia a Georgetown se v neděli setkají na národním mistrovství mužů ve fotbale. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Nová série Showtime 'Black Monday' má premiéru v síti. Získejte přehled o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Jak otevřít zamrzlé dveře auta. Dveře auta zamrznou, když voda prosákne mezi těsnění a rám auta nebo do samotného zámku. Abyste se dostali do auta, budete muset led rozpustit teplem nebo rozpouštědlem, jako je alkohol. Tlačit na...

Obhájci národních šampionů LSU se v sobotu utkají s Mikeem Leachem a Miss State. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Patrioti vezmou svůj neporažený rekord do Baltimoru, aby se v neděli večer postavili Havranům. Zde je návod, jak sledovat dnešní hru online bez kabelu.