Roztržený ACL na okraji Siegemundu před French Open

Laura Siegemund - oříznuta

Německá tenistka Laura Siegemundová

Laura Siegemundová má po protržení předního zkříženého vazu v pravém koleni vynechat všechny tři zbývající letošní grandslamy.

Siegemund utrpěla zranění ve středu na turnaji Nurnberger Versicherungscup, když ve druhé sadě zápasu proti Barboře Krejčíkové těžce spadla a donutila ji odstoupit.

Ve čtvrtečním prohlášení na její oficiální facebookové stránce světová číslo 32 - která minulý měsíc vyhrála Stuttgart Open - potvrdila, že utrpěla vážné poškození.

bandita předloktí ortéza

Siegemund napsal: „Jak už někteří z vás možná slyšeli, zranil jsem si koleno při včerejším zápase na turnaji WTA v Norimberku.

zlepšit tenisové podání

'Diagnóza je ruptura ACL.' Samozřejmě jsem zklamaný a smutný, že nemohu soutěžit na nadcházejících turnajích - zejména na French Open, kde jsem se na hraní velmi těšil - ale nyní se soustředím na rychlé uzdravení a vložím do toho veškerou energii .

'Doufám, že vás všechny zase co nejdříve uvidím.'

(funkce (d, s, id) {var js, fjs = d.getElementsByTagName (s) [0]; if (d.getElementById (id)) return; js = d.createElement (s); js.id = id ; js.src = '//connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v2.9'; fjs.parentNode.insertBefore (js, fjs);} (dokument, 'skript', 'facebook -jssdk '));

Vážení fanoušci, jak jste si mohli všimnout, včera v mém zápase na Norimberském pohárovém poháru ...

Zveřejnil Laura siegemund na Čtvrtek, 25. května 2017

V důsledku jejího zranění nebude Siegemund přítomna na French Open, které začíná v neděli, ani ve Wimbledonu. Vyhlídky na to, že se včas vzpamatuje a objeví se na US Open, se zdají vzdálené.

Populární Problémy

Jak vzít pulz kojence. Tepová frekvence, známá také jako tepová frekvence, je definována jako počet úderů srdce za jednu celou minutu. Kojenci mají obecně vyšší tepovou frekvenci než dospělí; jejich srdeční frekvence obecně klesá ...

Zde je návod, jak můžete sérii 8 Last Man Standing sledovat online.

Ohlédnutí za všemi výhrami Federera na Australian Open, počínaje rokem 2004.

Sníte o oblékání jako modelky, které vidíte na přehlídkovém mole a v časopisech? Nemusíte se stát modelkou, abyste připomínali jejich styl. Každý se může oblékat jako model bez ohledu na tvar, velikost nebo vzhled. Oblékat se jako ...

Roger Federer oznámil svůj plán na letošní antukovou sezónu a prozradil, že bude hrát pouze dvě akce - akci ATP 250 v Ženevě, následovanou Roland Garros.

Chcete sledovat zpravodajství o Sony Open 2020 na Havaji? Zde je návod, jak sledovat živý přenos z turnaje online, i když nemáte kabel.