Jak sledovat UNC vs NC státní basketbal online bez kabelu

Hodinky NC State vs UNC

Getty CHAPEL HILL, SEVERNÍ Karolína - 2. ledna v Chapel Hill v Severní Karolíně. (Foto: Jared C. Tilton/Getty Images)

North Carolina Tar Heels (9-5) bude v sobotu hostit své domácí rivaly, NC State Wolfpack (6-4) v Dean Smith Center.

Hra začíná ve 14 hodin. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos NC State vs UNC online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, NC State vs UNC můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

páska na tenisový loket

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází také s cloudovým prostorem DVR.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Orange můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 30 televizních kanálů. Je to nejlevnější streamovací služba s ESPN, navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, NC State vs UNC můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

levoruká tenisová raketa

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, NC State vs UNC můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.

jak nakreslit tenisovou raketu

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, NC State vs UNC můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Stav NC vs Náhled UNC

Dehtové podpatky ve středu přicházejí z vítězství 80:73 nad Wake Forest. Caleb Love vedl UNC s 20 body, Armando Bacot přidal 18 a Rhonda John-Davis přidal 13.

side spin tenis

Po vítězství měl hlavní trenér Tar Heels Roy Williams velkou chválu na nováčkovskou stráž. Defenzivně si myslím, že by mohl být jedním z nejlepších defenzivních strážců, jaké jsem kdy trénoval. Hraje svou pozici, má sílu, má rychlost, má skokové schopnosti, má skvělé nohy. Většinu času, když získáte prváka, to pro něj tolik neznamená, ale pro Caleba to znamená stále více, Řekl Williams Sports Illustrated nedávno dodal: Každý den se trochu zlepšuje a my mu musíme jen dávat nějaké příležitosti.

Vlčí batoh klesli tři v řadě, naposledy proti Floridě, 105: 73. Thomas Allen vedl NC State ve ztrátě se 16 body, strážný Devon Daniels přidal 14 a Jericole Hellems si připsal 12.

Stříleli jen 44,4 procenta z podlahy a byli špatně poraženi na prknech, čímž prohráli bitvu o odskočení 32-19 s Florida State. Státní trenér N.C. Kevin Keatts nebyl nadšen úsilím, které jeho skupina vynaložila, a na tiskové konferenci po hře to řekl bez obalu.

Chci, aby si pamatovali ztrátu, všichni převezmeme vlastnictví a chápeme, že musíme provést nějaké hledání duše, Řekl Keatts po hře, přes News & Observer. V určitých situacích se musíme zlepšit. Rozhodně nechci, aby ti lidé zapomněli na to, co se stalo dnes večer.

Keatts měl tento týden další potíže poté, co bylo pět členů basketbalového programu nuceno po několika pozitivních testech na COVID-19 karanténě.

Snažíme se dostat na hřiště a byla to výzva, řekl tento týden Keatts, podle Miami Herald . Máme plné úmysly pokusit se být připraveni vyrazit v sobotu, ale hodně z toho bude způsobeno tím, co se stane s trasováním kontaktů a virem.

Wolfpack měli tři hry odloženy kvůli komplikacím COVID-19 a nehráli 10 dní, takže rez může být obrovským faktorem. NC State má v průměru 76,9 bodů na zápas, zatímco Tar Heels dávají 73,6 bodu na soutěž a ani jeden tým pravděpodobně nezapomněl na výsledky, když hrál naposledy 22. prosince.

NC State zaznamenal rozruch 79-76 a Williams a společnost se snaží vyhnout stejnému výsledku.


Populární Problémy

Jak přimět svou přítelkyni, aby vás milovala více. Pokud se obáváte, že jiskry odumírají, nebo že to vaše přítelkyně už necítí, pak musíte tvrději pracovat, abyste si ji získali a udrželi ji po svém boku. Pokud vaše ...

Váš průvodce streamováním Mulana online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Jak léčit puchýře. Puchýře se mohou objevit v důsledku opakující se činnosti nebo tření, jako je běh při nošení špatně padnoucích bot. Můžete také dostat puchýř od spáleniny od slunce nebo jiného druhu popáleniny. Chcete -li uzdravit puchýř, chraňte puchýře v oblasti ...

Šarapovová dnes večer nenápadně zaútočila na Boucharda na Twitteru!

V Pokémon FireRed a LeafGreen jsou tři legendární ptáci Articuno, Zapdos a Moltres. Najděte Articuno, ptáka ledového typu, hluboko na ostrovech Seafoam mimo silnici 20. Chyťte Zapdos, elektrického ptáka, po proudu řeky Elektrárny ...

Dobře se vyspat je jednou z nejdůležitějších věcí, které můžete udělat pro své celkové zdraví a pohodu. Pokud máte problémy se spánkem, pravděpodobně dostáváte nejrůznější rady, jak problém vyřešit ....