Jak sledovat dokumentární film „Seau“ 30 za 30 online

Jak se dívat na Seau 30 za 30 online

Getty Linebacker Síně slávy Junior Seau si vzal život v květnu 2012.

Dokument ESPN 30 za 30 Kbelík , dokumentující život a zánik velkého NFL Junior Seau, bude mít televizní premiéru v úterý 16. dubna ve 21 hodin. ET na ESPN.

Pokud se chcete dívat Kbelík nebo jakýkoli jiný dokument 30 za 30 online, můžete jej sledovat na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která zahrnuje živé sportovní události, kompletní knihovnu 30 za 30, včetně Kbelík .

Bezplatnou zkušební verzi ESPN+ můžete zahájit právě zde , a dokument si pak můžete prohlédnout na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Náhled „Bucket“

Seau je připomínán jako jeden z největších fotbalových hráčů všech dob, získal 12 kývnutí na Pro Bowl, osm výběrů prvního týmu All-Pro, cenu Defensive Player of the 1992 a posmrtné uvedení do síně slávy profesionálního fotbalu.

Hodiny po zatčení v domácím násilí v říjnu 2010 jeho SUV sjelo ze sto stop vysokého útesu s ním na sedadle řidiče. Bývalý linebacker a skvělý San Diego Chargers říkali, že usnul za volantem. Nebyl obviněn z incidentu domácího násilí, který přátelé a rodina popsali jako bez povahy.

O necelé dva roky později si rodák z Oceanside v Kalifornii vzal život tím, že se střelil do hrudi.

Jeho rodina darovala jeho mozek Národnímu institutu zdraví, který našel definitivní známky CTE.

Udělal jsem spoustu zpráv o otřesech a CTE v NFL, zatímco jsem byl showrunnerem pořadu HBO Real Sports s Bryantem Gumbelem, režisér filmu Kirby Bradley napsal ESPN.com . CTE je onemocnění mozku způsobené údery do hlavy a v té době to vědci našli v mozku stále více hráčů NFL, kteří zemřeli. Seau byl zdaleka nejslavnější z těchto hráčů a já věděl, že musím vyprávět jeho příběh.

Nechtěl jsem vysvětlit CTE nebo vinit kohokoli za Juniorovu smrt. Nyní je jasné, že hráči NFL se vystavují riziku, stejně jako hokejisté, boxeři, fotbalisté a další. Mám pocit, že dokud jsou sportovci informováni o všech dostupných vědeckých a lékařských informacích, je to jejich volba, zda se zúčastní nebo ne. Ale cítil jsem, že Juniorův příběh bude ilustrovat lidskou stránku CTE a její dopad na život hráčů, stejně jako jejich rodin a přátel.

Junior Seau by byl zvolen hráčem NFL, u kterého je nejméně pravděpodobné, že spáchá sebevraždu - zdálo se, že příliš miluje život. Ale udělal. A stojí za to se podívat na to, jak a proč se jeho život točil dolů.

Dokument přináší rozhovory s přáteli a rodinou Seau a také se současnými a bývalými hráči NFL, jako jsou Drew Brees, Rodney Harrison, Orlando Ruff, Aaron Taylor, Hank Bauer a Gary Plummer.

Osobně si myslím, že povědomí o CTE je největším dědictvím Juniora, řekla přítelkyně Bette Hoffman San Diego Union-Tribune .

O filmu řekla: Je to velmi silné a velmi smutné.


Populární Problémy

Puntíkované šaty jsou zábavné a hravé. Tyto odvážné šaty s potiskem by měly být ústředním bodem vašeho outfitu, takže vaše doplňky je musí spíše doplňovat, než s nimi soutěžit. Správné doplňky mohou zvýraznit šaty a rozbít ...

Jak připravit svého psa na výlet. Výlety po silnici mohou být zábavnou formou dovolené se psy. Ale mentálně a fyzicky připravit vašeho psa na výlet je zásadní pro zajištění pohodlného a bezpečného útěku. Nejen, že musíte udělat ...

Zjistěte vše o tom, jak sledovat Hallmark's Love and Sunshine v televizi a online.

Navzdory své nedávné špatné formě je Muguruza osvědčenou hráčkou velkého zápasu a rozhodně má na to, aby způsobila rozrušení.

Pohled na 5 záznamů Martiny Navrátilové, které snad nikdy nebudou překonány :.

Leží vám kolem domu stovky starých, ošoupaných a snad i špinavých tenisových míčků? I když je snadné je hodit, je skvělé najít pro ně nové využití a jak se brzy dozvíte, existuje spousta možností. Tento...