Jak získat modrý Peterův odznak

Odznaky Blue Peter se udělují lidem, kteří se objeví v nejdéle běžící dětské televizní show na světě: Blue Peter. Odznak se uděluje také dětem, které zasílají mimořádné projekty. Tyto odznaky znamenají, že získáte bezplatný vstup na více než 200 atrakcí po celé Velké Británii, včetně Blackpool Pleasure Beach, Wimbledonského muzea, Diggerlandu a projektu Eden. Pokud jste ve věku 6–15 let nebo se objevíte v pořadu, máte nárok na odznak Modrého Petra. Odznaky se dodávají v několika barvách, ale všechny vyžadují, aby příjemci dokázali něco pozoruhodného.

Část 1 ze 3: Rozhodování o barvě

 1. Obrázek s názvem Shromažďování e -mailových adres Krok 11

  1 Pošlete show něco zajímavého za modrý odznak. Moderátor v pořadu obvykle nosí modrý odznak a diváci tuto barvu odznaku dostanou zasláním zajímavého dopisu, básně, obrázku nebo příběhu. Toto je nejběžnější rozdávaný odznak.
 2. Obrázek s názvem Pomozte šetřit životní prostředí Krok 10

  2 Přispějte životnímu prostředí k získání zeleného odznaku. Zelený odznak je ekologickou cenou Modrého Petra. Každý divák, který dosáhne něčeho mimořádného s environmentálním tématem, dostane zelenou značku.
 3. Obrázek s názvem Raise Money Online Krok 11

  3 Soutěžte o odznak o oranžový odznak. Oranžový odznak se uděluje divákům, kteří se stali vítězi nebo finalisty v kterékoli ze soutěží Modrého Petra. Chcete -li vyhrát jeden z těchto odznaků, budete se muset zúčastnit soutěže Modrý Peter. Soutěže však mají jen jednou nebo dvakrát za rok, takže si budete muset počkat na další naplánovanou soutěž.
 4. Obrázek s názvem Napište dopis o záměru Krok 3

  4 Napište recenzi na fialový odznak. Fialový odznak se uděluje dětem za měsíc, které napíšou recenzi na edici Modrého Petra. To může zahrnovat psaní s nápadem na program nebo psaní vašich názorů na epizodu.
 5. Obrázek s názvem Buďte úspěšným podnikatelem Krok 15

  5 Buďte výjimeční pro zlatý odznak. Zlatý odznak je nejvyšší ocenění Modrého Petra udělené za výjimečné úspěchy. Úspěch je na jednotlivci a byl udělen lidem, kteří provedli projevy extrémní statečnosti, reprezentovali svou zemi na významné události nebo předvedli jakýkoli jiný jedinečný a ohromující úspěch. Ty je velmi obtížné získat. reklama

Část 2 ze 3: Dělat něco mimořádného

 1. Obrázek s názvem Získejte své rodiče

  1 Sledujte show. To vám pomůže získat představu o tom, čeho děti a dospělí v pořadu dosáhli.
  • Dejte svým rodičům vědět, že se pokoušíte získat odznak. Tímto způsobem vám umožní sledovat show pokaždé, když se objeví, a dokonce mohou mít nápad na projekt.
  • Když sledujete, mějte oči a uši oloupané, abyste se mohli zúčastnit soutěží.
  • Dělejte si poznámky o tom, co ostatní děti udělaly, zvláště pokud jsou blízké vašemu věku.


 2. Obrázek s názvem Napsat návrh grantu Krok 5

  2 Vytvářejte umění. Můžete namalovat nebo namalovat obrázek a odeslat jej Modrému Petrovi. To bude úspěšnější, pokud už máte rádi umění a máte umělecké dovednosti. Byly rozdány odznaky za kresbu klauna, vojáka a ohroženého druhu, abychom jmenovali alespoň některé.
  • Pokud umíte kreslit nebo malovat, vytáhněte si umělecké potřeby a vytvořte obrázek relevantní pro show.
  • Nakreslete něco, co opravdu milujete, například své oblíbené zvíře, svůj oblíbený sport nebo dokonce rodiče.
  • Cvičte každý den. Kreslící schopnosti lze snadno zapomenout, takže pokud nejste s prvním obrázkem spokojeni, pokračujte v zkoušení.
  • Nakreslete nebo namalujte imaginární stvoření, vyprávějte příběh svými kresbami nebo použijte ve svém umění neobvyklé barvy.
 3. Obrázek s názvem Napište návrh grantu Krok 2

  3 Napište něco kreativního. To závisí na vašich osobních preferencích, protože můžete napsat Blue Peterovi báseň, povídku nebo dokonce osobní dopis. Byly rozdány odznaky za dopis o ohrožených papoušcích, báseň s velikonoční tématikou a recept na banánový dort.
  • Napsat dobrou báseň nebo příběh může vyžadovat mnoho různých pokusů. Pokud se vám nelíbí první věc, kterou píšete, pokračujte v pokusu.
  • Pište od srdce. Báseň, která se dokonale rýmuje, nemusí být tak dobrá jako ta, která je napsána upřímně.
  • Vyzkoušejte různé styly. Věděli jste, že existují básně zvané haikus? Existují také příběhy zvané mýty. Pokus o napsání skvělého haiku nebo vlastního mýtu vás oddělí.
  • Napište osobní esej o své oblíbené paměti, báseň pro vašeho mazlíčka nebo dopis vašemu osobnímu hrdinovi.
  • Můžeš být i hloupý. Napište sci-fi příběh o broucích, které mluví nebo tvoří vtipnou postavu.
 4. Obrázek s názvem Pomozte zachránit Zemi Krok 17

  4 Pomozte přírodě. Ochrana životního prostředí je v dnešní době důležitá, proto myslete na projekt o životním prostředí, abyste získali zelený odznak. Možná můžete začít s programem recyklace šedé vody ve škole nebo doma. Můžete také sledovat druhy skla recyklovaného ve vaší komunitě a prezentovat svůj výzkum v grafu.
  • Klíčová je kreativita, takže myslete mimo rámec.
  • Pokud máte oblíbenou venkovní aktivitu, jako je pěší turistika nebo plavání, pořiďte zajímavé snímky venku a pošlete je do Blue Peter.
  • Pokud chcete se svou školou nebo místní komunitou provést projekt ochrany přírody, požádejte o radu autoritu. To může zahrnovat sbírání odpadků, sázení stromů, vytváření sousedské zeleninové zahrady nebo jakoukoli jinou ekologickou aktivitu, se kterou přijdete.
  • Znovu použijte odpad kreativním způsobem. Lahve, které vaši rodiče obvykle vyhazují, mohou být držáky svíček a staré noviny mohou být plastikou.
 5. Obrázek s názvem Think Like a Graphic Designer Step 6

  5 Nezapomeňte být trpěliví. Nápad vás nemusí z ničeho nic zasáhnout; kreslení, psaní nebo provádění něčeho mimořádného může trvat měsíce nebo roky. Čím více budete sledovat show, zjišťovat, v čem jste dobří, a snažit se být kreativní a dobrý člověk, tím větší je pravděpodobnost, že vyhrajete Modrý Peter Badge. reklama

Část 3 ze 3: Odeslání v projektu

 1. Obrázek s názvem Think Like a Graphic Designer Krok 14

  1 Přejít na web. Zde vidíte, co musíte zahrnout do dopisu nebo e-mailu. Požádejte rodiče, aby si přečetl kroky k zadání, protože vám mohou pomoci s vyplňováním formulářů a e-mailů.
 2. Obrázek s názvem Think Like a Graphic Designer Krok 8

  2 Vysvětlete svůj projekt. Uveďte, který odznak se snažíte získat a proč ho chcete. Opravdu ukažte, jak jste dokázali nebo udělali něco zvláštního.
 3. Obrázek s názvem Shromáždění e -mailových adres Krok 15

  3 Pošlete svůj projekt. V závislosti na tom, čeho jste dosáhli, to může být složité, proto požádejte o pomoc rodiče.
  • Pokud je to dopis, pošlete jej poštou Blue Peterovi razítkem první třídy. Pokud zasíláte svůj projekt ze země mimo Spojené království, použijte dostatek razítek.
  • Obrazy budou pravděpodobně zaslány v krabici. Navštivte místní poštu a pošlete si umělecká díla.
  • Pokud můžete svůj projekt poslat e -mailem v obrázkovém nebo wordovém dokumentu, učiňte tak.
 4. Obrázek s názvem Použijte svůj čas moudře Krok 9

  4 Počkejte 4 týdny. Sledujte, kdy máte v kalendáři slyšet, abyste nezapomněli. Brzy vám přijde odpověď, zda odznak obdržíte.
  • Pokud jste tentokrát nevyhráli, začněte s novým projektem.
  • To, že nedostanete odznak, neznamená, že váš úspěch byl špatný.
  • Neustále zkoušíte různé projekty a vynikající nápad vás určitě zasáhne!
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co mám napsat, když se ptá, proč si zasloužím ten modrý odznak Petra? Řekněte, že jste milovali sledování pořadu a že byste milovali Blue Peter Badge na počest sledování pořadu, a seznam těch věcí, které vás na odznak přivedly na první místo.
 • Otázka Jak získám stříbrný odznak? Budete muset udělat něco jiného, ​​než jste udělali poprvé. Pokud jste tedy napsali báseň pro svůj modrý odznak, mohli byste napravit příběh pro ten stříbrný.
 • Otázka Jak získám sportovní odznak? Sportovní odznak získáte, když někoho jiného inspirujete ke sportu, který milujete. Pokud máte například rádi tenis, naučte svého kamaráda hrát, vyplňte formulář pro sportovní odznak a pošlete svůj dopis Modrému Petrovi. Je to jednoduché a zábavné!
 • Otázka Dostane ji každý, kdo se snaží? Modrý Peter Dokud uvidí, že jste se snažili, jste na cestě k získání odznaku Modrý Peter.
 • Otázka Jak získám zlatý odznak? Musíte udělat něco výjimečného, ​​jako je ukázat hodně odvahy nebo zachránit někomu život.
 • Otázka Jak získám fialový odznak? Chcete -li získat purpurový odznak, musíte poslat recenzi pomocí formuláře na webu CBBC.
 • Otázka Který odznak lze nejsnadněji získat? Zelený odznak je nejsnazší získat, protože není příliš těžké trochu zahradničit nebo recyklovat.
 • Otázka Jak nakreslím Blue Peter Badge? Nakreslete nejprve obrys, pak nakreslete loď, krok za krokem, věnujte si čas. Na internetu můžete najít nějaké obrázky lodi blue peter.
 • Otázka Mohu napsat dopis o přírodě pro zelený odznak? Určitě můžete.
 • Otázka Je těžké získat odznak? Spíš ne. Pokud myslíte mimo rámec, určitě dosáhnete!
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zajistěte, aby všechny vaše dopisy a básně byly zajímavé, což by mohlo usnadnit získání odznaku Modrý Peter.
 • Být kreativní. Tento odznak se rozdává imaginativním dětem, které si myslí, že si to zaslouží. Přečtěte si přihlášku a přemýšlejte: „Dal bych mi odznak?“
 • Ujistěte se, že máte v dopise PSČ, jinak nebude silnice identifikována.

reklama

Varování

 • NEPOSÍLEJTE jim nic, co pro ně není vhodné, aby to mohli vystavit. Pokud jim pošlete něco směšného nebo urážlivého, jednoduše to zahodí.
 • Chcete -li požádat o odznak Blue Peter, ujistěte se, že jste mladší 16 let. Pokud tak neučiníte, nemáte nárok na odznak.
reklama

Populární Problémy

Rafael Nadal kraloval v Římě a prohlásil své osmé Internazionali BNL d'Italia a vrátil se také na č. 1 v žebříčku ATP. .

Jak zastavit těžké dýchání. Pokud vy nebo někdo, koho znáte, má potíže s dýcháním, okamžitě zavolejte záchrannou službu. Pokud však vaše těžké dýchání není nouzovou situací, můžete získat úlevu bez léčby. Vy...

Wildcard Janko Tipsarevic způsobil rozrušení v prvním kole proti runner-upu Tennysovi Sandgrenovi z roku 2018 na mistrovství USA v antuce.

Světová juniorská juniorka Holger Rune nedávno řekla, že se inspiruje španělským tenisovým šampionem Rafaelem Nadalem. Sedmnáctiletý Dán z Dánska si klade za cíl překonat Nadalův rekord na French Open.

Nadal přežil Thiemovo strašení ve čtvrtfinálové noci, aby si na to v New Yorku vzpomněl.

Zde je seznam největších hráčů, kteří kdy ozdobili travnaté hřiště ve Wimbledonu.