Jak sledovat hru AAF San Antonio Commanders vs San Diego Fleet onlineGetty Joey Mbu a velitelé San Antonia navštíví flotilu v San Diegu.

San Diego Fleet se bude snažit pomstít ztrátu 1. týdne, když bude hostit velitele San Antonia na stadionu SDCCU ve 3. týdnu akce Aliance amerického fotbalu.

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány v síti NFL, ale pokud nemáte kabel, můžete stále sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení pomocí kterékoli z následujících možností:

Digitální platformy AAF

Všechny hry AAF můžete sledovat na počítači přes AAF.com, nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Alliance of American Football.

způsoby, jak pomoci tenisovému loktu

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě NFL a celkem 75 kanálů prostřednictvím hlavního balíčku FuboTV, který je z velké části přizpůsoben sportu. Kromě toho jsou zahrnuty také CBS, CBS Sports Network a TNT, které budou vysílat ostatní hry AAF.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru až tři dny po vysílá, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

PlayStation Vue

Mezi čtyřmi různými balíčky kanálů PlayStation Vue je NFL Network součástí tří horních balíčků (Core, Elite a Ultra). Navíc jsou zahrnuty také CBS (všechny čtyři balíčky), TNT (všechny čtyři balíčky) a CBS Sports Network (horní tři balíčky).

Zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi (k registraci nebo sledování nemusíte mít konzoli PlayStation) a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu , Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.


San Antonio Commanders vs San Diego Fleet Preview

Tyto strany se setkaly v San Antoniu v 1. týdnu, což vedlo k vítězství 15-9 velitelů.

O týden později se flotila odrazila tím, že doma porazila Atlanta Legends v prvním profesionálním fotbalovém zápase v San Diegu od doby, kdy se San Diego Chargers v roce 2017 staly Los Angeles Chargers.

Dnes to byla skvělá fanouškovská základna, říká zpět Ja’Quan Gardner USA Today . Věděli jsme, že jsou nadšení, že mají tady fotbal.

5'7 ″ zpět nesl míč 15krát na 104 yardů a pár přistání při vítězství. Gardner hrál ve škole Divize II školy Humboldt State v Arcatě v Kalifornii od roku 2014 do roku 2017 a nashromáždil 5 495 spěchajících yardů na 6,2 yardu na přenášení. Zaběhl 72 přistání a chytil další čtyři.

Není to konečný cíl, ale odrazový můstek, řekl Gardner o své kariéře v AAF Times-Standard . Dostávám příležitost předvést se s touto alianční ligou. Pokud dostanu šanci, abych to dokázal, ukážu, že umím hrát fotbal.

San Francisco 49ers podepsal běh zpět na konci srpna 2018, ale o několik dní později ho přerušil.

Zážitek to byl skvělý, řekl Gardner o svém krátkém působení v NFL podle Times-Standard. Trochu jsem ochutnal, jaké to je být na nejvyšší úrovni. Věděl jsem, o co jde, protože jsem byl podepsán poslední týden předsezóny. Takže jsem tak trochu věděl, jen jsem doufal, že možná dostanu pár nošení. Ale to se nestalo.

na jakém kanálu je dnes hra jaguářů

Velitelé padli na silnici proti Orlandu Apollos 37-29 ve 2. týdnu. Nasbírali 175 yardů na zemi a 398 yardů celkového přestupku, ale za posledních 24 minut hry nebodovali, protože Orlando hru uzavřel na Běh 20-0.

Žádná ztráta není nikdy dobrá, ale rozhodně se z ní můžete poučit, řekl obranný velitel velitelů Joey Mbu podle WOAI . Vrátíme se do praxe a naučíme se, jak lépe skončit.

Bývalý standout Houstonu se objevil v devíti zápasech NFL.

Bývalý texaský kicker Nick Rose odehrál 6 pro 6 v San Antoniu ve dvou hrách, včetně 50 yardů ve 2. týdnu. V roce 2017 zaznamenal 10 zápasů NFL napříč stints se dvěma týmy.

Snažíte se mít trochu bezpečí, ale je to NFL, řekla Rose podle San Antonio Express-News . Nikdy nebudete mít úplné zabezpečení. Nezáleží na tom, jestli nepropásnete tři roky po sobě. To opravdu ne. Další den můžete být pryč.


Populární Problémy

Atletika a paprsky se ve středu setkají ve hře AL Wild Card. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelového přihlášení.

Č. 10 Houston čeká v sobotu velký domácí test proti Jižní Karolíně. Zde je návod, jak a kde hru sledovat.

„The Reagans“, nový dokumentární seriál z Showtime, má premiéru v neděli. Zde je návod, jak můžete sledovat epizody streamované online.

Jak předstírat zranění. Možná budete chtít předstírat zranění, abyste se na pár dní dostali z práce nebo z tělocviku, nebo možná zkoumáte, jak se při hře chovat zraněně. Můžete také chtít předstírat zranění, abyste se dostali z práce nebo ze školy ....

Jelena Djokovic nedávno dlouze hovořila o svém manželovi Novakovi Djokovicovi a poskytla několik vzácných pohledů na jeho osobní život. Jelena ocenila světovou jedničku

Pohled na hráče s největším počtem titulů ve čtyřhře.