US Open 2020: CiCi Bellis vs Jennifer Brady náhled, souboj a předpověď

CiCi Bellis se ve druhém kole US Open utká s Jennifer BradyovouPodrobnosti zápasu

Svítidlo: CiCi Bellis vs Jennifer Brady

Datum: 2 Září 2020Turnaj: US Open 2020

Kolo: Druhé kolo (kolo 64)

Místo: Flushing Meadows, New York, USAjak spát s bolestí tenisového lokte

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourt

Odměna: 39 024 000 $Načasování zápasu: 12.30 EDT, 22:00 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Hotstar

Preview CiCi Bellis vs Jennifer Brady

Catherine 'CiCi' Bellis se na US Open 2020 zúčastní 28. semene Jennifer Brady v celoamerickém zápase druhého kola.

CiCi Bellis dosáhla přes noc slávy, když v roce 2014 dosáhla ve druhém kole na US Open ve věku pouhých 15 let. Teenagerka v následujících letech dokonce dosahovala stabilního pokroku a v roce 2017 se dostala do první padesátky.

18měsíční kouzlo sužované zraněními v letech 2018 a 2019 však donutilo Bellis začít znovu od začátku. A Američanka předvedla spoustu odvahy při ohromujícím návratu na letošním Australian Open, kde dosáhla třetího kola.

Bellis musela ve svém úvodním zápase na US Open proti Němce Tamary Korpatschové kopat velmi hluboko; vyhrála ve třech setech poté, co první prohrála v těsném tiebreaku. Neočekává se, že to 21letá žena bude mít v příštím kole proti nasazenému krajanovi mnohem jednodušší.

jak vyhrát badminton

Jennifer Brady je v nádherné formě

Světová jednička 41 Jennifer Brady obdržela kvůli domácímu grandslamu překvapení kvůli mnohonásobným výběrům. Ale každopádně to bylo zasloužené, vzhledem k tomu, že Američan byl jedním z nejvíce formovaných hráčů, kteří mířili do dvojité hlavičky Flushing Meadows.

Brady minulý měsíc získala svůj první titul v kariéře v Lexingtonu, kde celý týden nevyhodila ani set. Její sebevědomí však trochu zasáhlo úvodní výjezd na Western & Southern Open.

Ve svém úvodním zápase na US Open v pondělí Brady ukázala část své Lexingtonské formy; zvítězila ve dvou setech, přičemž soupeřku zlomila čtyřikrát.

CiCi Bellis vs Jennifer Brady hlava-nehlava

Cici Bellis strávila v letech 2018-19 na okraji hry

Vzájemný souboj mezi CiCi Bellis a Jennifer Brady momentálně stojí 1: 0 ve prospěch Bellis.

Mladší Američanka vyhrála jediné setkání mezi duem ve čtvrtfinále WTA Sydney 2018, a to také ve dvou setech.

Predikce CiCi Bellis vs Jennifer Brady

CiCi Bellis se pomalu vrací na svoji nejlepší úroveň od návratu v listopadu 2019 z několika operací. Když Bellis hrála ve svém domácím Slamu poprvé od roku 2017, zažila pochopitelné nervy, když v prvním kole bojovala s těžkou výzvou.

Bude muset hrát mnohem lépe, pokud má porazit svého in-form kolegu Američana a vyrovnat svůj nejlepší výsledek na Slams dosažením třetího kola.

Jennifer Bradyová prošla svým prvním kolem zápasem za pouhých 76 minut, takže je určitě v dobrém rytmu. Přestože prohrála v úvodním kole na Australian Open, Brady si letos připsala několik velkých vítězství - například s Marií Šarapovovou, Ash Bartyovou, Elinou Svitolinovou a Garbine Muguruzaovou.

Bradyho forma z ní dělá zjevného favorita, který ve středu postoupil do druhého kola. Ale CiCi Bellis rozhodně může na svého krajana tvrdě tlačit a má potenciál způsobit rozrušení.

Předpověď: Jennifer Brady vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak odemknout Luigi. The Green Thunder je zpět pro další akci. Existuje dlouhá tradice her Nintendo s Luigi jako odemykatelnou postavou. Nalezení Luigiho je často jednou z nejtěžších výzev ve hře, takže zdokonalte své dovednosti ...

Belgičanka Elise Mertensová a Španělka Sara Sorribes Tormoová se ve čtvrtek setkají ve druhém kole US Open 2020. Mertens a Sorribes Tormo jsou ve svém vzájemném rekordu vyrovnaní 1: 1.

Naomi Osaka se vyšvihla na místo světové jedničky, ale v posledních žebříčcích udělalo velký skok několik dalších.

Leander Paes se znovu setkává s Carou Black a Sania Mirza, aby se spojili s Horia Tecau v soutěži smíšených dvojic Wimbledon 2014.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Hurricanes vs Capitals Game 7 online bez kabelu.