Milovník koček Taylor Fritz pěstuje koťata během Miami Open

Nejlépe hodnocený Američan také zvýšil povědomí o Sage & Friends Cat Rescue tím, že nabídl šanci zúčastnit se čtvrtfinále ve VIP stylu prostřednictvím jednoduchého příspěvku.Taylor Fritz: první čtvrtfinalista Miami Open a navždy obhájce koťat v nouzi.

V úterý vyhrál Američan č. 1 na ATP Tour bitvu v Top 10 nad Holgerem Runem 6-3, 6-4 a postoupil do finálové osmičky – úspěch, který zaznamenal při podpisu objektivu fotoaparátu.'Pomáhá mi, když si můžu dát brzké přestávky v setech a hrát solidní tenis,' řekl poté Prakash Amritraj u stolu Tennis Channel.

Fritz a přítelkyně Morgan Riddle se drželi mimo svou práci tím, že přijali koťata ze Sage & Friends Cat Rescue. Je to jeden ze způsobů, jak se ti dva rádi vracejí při plánování povolení.

'Nikdy nejsme doma dost dlouho tady nebo v L.A. na to, abychom vlastnili domácího mazlíčka.' Bylo by to dost nezodpovědné,“ vysvětlila semena č. 9.Fritz vyhrál všech šest setů, které odehrál na cestě do čtvrtfinále na druhé zastávce Sunshine Double.

'Ale miluji kočky a vždy ji v podstatě prosím, aby vychovala kotě, když máme delší dobu.' Věděli jsme, že v Miami budeme mít tři týdny, což je dlouhá doba.Tento 25letý mladík, kterému je nyní 20–5 let, také pomohl zvýšit povědomí a dary pro neziskovou organizaci. Fritz ve svém příběhu na Instagramu sdílel, že jakýkoli dar ve výši 5 USD nebo více se zprávou „tenis“ by mohl vyhrát 72 klubových VIP vstupenek na čtvrteční 13:00. čtvrtfinále mužů. ( odkaz zde , losování končí v 16 hodin. ET podle příběhu Riddlea na Instagramu).

Podle Sage & Friends má okres Miami-Dade více než 300 000 toulavých koček a březen je začátkem vrcholné kotěcí sezóny.

Prodám tenisové rakety

Populární Problémy

Video: Top 10 raketových úderů v tenise

Tenis: Heather Watson vs Victoria Azarenka - profily hráčů

Ceny tenisu neustále narůstají a většina historicky nejvýdělečnějších lidí pochází ze současné éry. Čtyři hráči v seznamu jsou aktivní, zatímco pouze jeden - Pete Sampras - je v důchodu.

„Chapelwaite“, nová hororová série Epix podle povídky Stephena Kinga, má premiéru dnes večer. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Zde je kompletní přehled a podrobný průvodce, jak sledovat ESPN Plus na zařízeních Amazon Firestick a Fire TV.