Kde Eastern Michigan vs Western Michigan Football 2020

Getty Images Hlavní trenér Tim Lester ze západního Michiganu Broncos.V sobotu se potkají dvě čety z Michiganu, které jdou opačným směrem, zatímco východní Michigan v sobotu nastupuje na západním Michiganu na stadionu Waldo.černé lakované tenisové boty
Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení ve 14:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale kdokoli v USA může sledujte Eastern Michigan vs Western Michigan v přímém přenosu na ESPN+ právě tady:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která nabízí živý vysokoškolský fotbal (vybrané hry AAC, Big 12, Conference USA a Sun Belt) a desítky dalších sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i text) ) vše za 5,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat východní Michigan vs Západní Michigan naživo v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .

rick and morty sezóna 4 epizoda 2 celá epizoda online zdarma

Náhled Východní Michigan vs Západní Michigan

Západní Michigan má šanci postoupit na 5: 0, když se v sobotu utká s vítězným východním Michiganem. Broncos jsou neporaženi díky čtyřem vítězstvím, poslední tři přicházejí s jedním skóre. Poslední byl comeback 30-27 proti Northern Illinois, ve kterém Broncos zaznamenali pár přistání pozdě ve čtvrtém čtvrtletí.

Byla to ošklivá výhra, ale byla to výhra a jsme na to hrdí, ale bylo to ošklivé, řekl po zápase hlavní trenér WMU Tim Lester. Musíme se i nadále zlepšovat a vím, že se tam všichni nemohou dočkat, až se v pondělí vrátí do práce, ale jsem hrdý na to, jak nepřestali.

Věci nevypadaly dobře a většinu času prostě hrály a hrály 60 minut, a to je to, co kážeme pořád, bez ohledu na to, jak dobře to vypadá.

Western Michigan se chystá trochu pomstít, protože vypadají, že zůstanou neporaženi, tváří v tvář dvojici oddílů, které je v minulé sezóně porazily, aby sezonu uzavřely. Východní Michigan mezitím startuje mizerně 0: 4.

jak hrát tenis

Je to obrovské, evidentně jsme v dobré pozici, ale další dva týmy, které hrajeme, nás loni porazily - Severní (Illinois) nás porazily a Východní (Michigan) nás porazily - takže na MAC West musíme být připraveni, ale to rozhodně nás dostal do skvělé pozice, abychom se pohnuli vpřed, pokud jde o tiebreakery a všechny různé věci, které se mohou stát, řekl Lester. Jsme teprve v polovině. Musíme se uzdravit. Musíme pokračovat v lepší hře po dobu 60 minut. Bylo nám horko a zima, ale nikdy se nevzdáváme. Klopýtáme, ale nespadáme. Těšíme se, až se k nám kluci vrátí.

Zatímco Western Michigan vyhrával těsně, východní Michigan prohrával těsné zápasy. Každý zápas kromě jednoho bylo rozhodnuto jedním skóre, včetně prohry 31: 23 s Central Michigan minulý víkend.

Západní Michigan je. 13,5-bodový favorit pro hru. Celková částka je stanovena na 66. Celková částka byla překročena v sedmi z posledních 10 her ve východním Michiganu. Western Michigan je 6-1 v posledních sedmi zápasech, když hraje doma proti Eastern Michigan.


Populární Problémy

Shaku Shaku je tanec ve stylu ulice, který poprvé začal v Nigérii, ale nyní se stal populárním po celém světě, kde jej předvádějí profesionální sportovci při oslavách mistrovství světa a dokonce i významné osobnosti, jako je prezident ...

Jak jezdit na raketoplánu Anaheim Resort Transport (ART) a navštívit Disneyland. Už jste někdy zjistili, že utrácíte strašně moc peněz za dopravu do Disneylandu v Kalifornii? Pokud zůstanete v Anaheimu, budete s největší pravděpodobností v ...

Henri Leconte nedávno hovořil o tom, jak by Roger Federer mohl po návratu trpět nedostatkem motivace. Francouz ale přiznal, že doufá, že Federer vyhraje další Slam.

Jak masírovat něčí záda. Milujete, aby se ostatní cítili dobře? Máte rádi, když se ostatní cítí výjimeční? Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je dopřát jim masáž. Tento článek obsahuje různé způsoby, jak přimět někoho, koho milujete, relaxovat a ...