Australian Open 2020: Výsledky a forma Rogera Federera před zápasem čtvrtého kola s Martonem Fucsovicsem

Federer oříznut

20násobný grandslamový šampion Roger Federer

Roger Federer může zažehnat vzpomínky na loňské čtvrté kolo výstupu z Australian Open vítězstvím nad Martonem Fucsovicsem v neděli.

Federera poslal Stefanos Tsitsipas v roce 2019 s balením - nejstarší vyřazení 20násobného grandslamového šampiona z Melbourne Parku od roku 2015.

Čtvrtfinále je na obzoru, i když hodně bude záležet na tom, jak se Federer vzpamatuje ze svého maratónského střetnutí ve třetím kole.

Podíváme se blíže na Federerovu formu před jeho setkáním s Fucsovicsem.

jak hrát rakety ve čtyřhře

Forma a výsledky

Pro Federera to byla rutina až do pátečního maratónského pětice setra proti místnímu oblíbenci Johnu Millmanovi, který na US Open 2018 ohromil švýcarského maestra. Federer přežil obrovské zděšení, shromáždil se ze setu a navíjel šest po sobě jdoucích bodů, aby se dostal přes Millmana v epické soutěži, která přinesla století vítězství v Australian Open, a to navzdory obrovským 82 nevynuceným chybám po více než čtyřech hodinách na kurtu.

R1: bt Johnson 6-3 6-2 6-2
R2: bt Krajinovic 6-1 6-4 6-1
R3: bt Millman 4-6 7-6 (7-2) 6-4 4-6 7-6 (10-8)

Další

Fucsovics se může těšit na rande s Federerem. Neohrožený Maďar se vyrovnal s nejlepším vystoupením ve čtvrtém kole v kariéře-opět v Melbourne Parku-po páteční americké senzaci Tommyho Paula ve dvou setech. Světové číslo 67 Fucsovics tento měsíc již vyřadilo 13. nasazený Denis Shapovalov a Jannik Sinner. Fucsovics a Federer se již jednou setkali na Australian Open, druhý triumfoval v posledních 16 letech před dvěma lety.

Kreslit

Federer-hledí na rekordní sedmý titul Australian Open-je na cestě k semifinále blockbusteru s obhájcem titulu Novakem Djokovičem. Vše závisí na tom, zda se Federer dokáže dostat přes Fucsovics a buď do čtvrtého místa 12. nasazeného Fabia Fogniniho nebo Tennyse Sandgrena.

Co řekl

„Myslím, že když hraji tenis, je to kvůli zisku titulů, snaze vyhrát co nejvíce zápasů, užít si to na kurtu, ale také být v epických zápasech, jako je tento. Myslím, že to nemusí být vždy finále. Dokud jsou do toho davy, máte za sebou velkou bitvu se soupeřem, kterého opravdu obdivujete a respektujete, je to dobrý pocit. Jsem rád, že jsem ten zápas dnes měl. Doufám, že bych se cítil stejně, i kdybych prohrál. '

Populární Problémy

Dnes večer je finále 12. série Teorie velkého třesku, které sérii ukončuje. Podívejte se, jak sledovat show online prostřednictvím živého přenosu.

Western Union je služba pro přenos peněz a zpráv se sídlem mimo Spojené státy, s agenty po celém světě. Každý, kdo má zájem stát se novým agentem, se musí přihlásit a být přijat prostřednictvím sídla společnosti Western Union ....

Serena Williamsová by si mohla zopakovat sezonu 2002-03 znovu, pokud by nedávná forma měla co dělat.

Zde je návod, jak sledovat online přenos Golden Knights vs Sharks Game 7 online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos The Voice online. Závěrečná epizoda slepého konkurzu sezóny 18 se koná v pondělí 16. března ve 20 hodin. ET/PT na NBC.

Pokud se snažíte zhubnout, můžete usilovat o vytvarované, zpevněné paže bez kudrlinek nebo kmitání. Snížení tuku v pažích jako ženy znamená cvičit posilování paží, zkoušet sporty nebo činnosti, které pomáhají budovat svaly paží, ...