Jak se dostat do nálady pro sex

Byl to dlouhý den, plný účtů, práce, úklidu, domácích mazlíčků, dětí, provozu a kdoví čeho ještě - ale když jste připraveni padnout do postele, váš partner vám dodá ten zvláštní vzhled. Intimita je tak důležitou součástí každého vztahu, ale někdy je sex nejdále od vaší mysli. Jak tedy překonat tuto překážku a získat náladu na nějaké milování? Věřte tomu nebo ne, mnoho z nejlepších způsobů, jak se dostat do správného rozpoložení, začíná dlouho předtím, než se skutečně dostanete do ložnice. Vyzkoušejte některé z těchto nápadů, abyste zjistili, co pro vás funguje!

videa z badmintonu

Metoda 1 z 11: Noste něco, díky čemu se budete cítit sexy.

 1. Obrázek s názvem Získejte náladu na sex Krok 1

  35 1 1 Oblečte se do oblečení (nebo spodního prádla), ve kterém se budete cítit nejlépe. Když vypadáte dobře, cítíte se dobře, tak vklouzněte do jedné věci, díky které se vždy budete cítit úžasně. Mohou to být kalhoty na míru, které předvádějí vaše tónované hýždě, nebo šaty, které obepínají vaše křivky tak akorát-nebo dokonce sada krajkových spodků nebo máslově měkkých kalhotek pod běžným pracovním oblečením. Na konci noci budete připraveni sdílet toto sebevědomí se svým partnerem.
  • V ložnici usměrněte stejnou energii nošením sexy prádla nebo zbrusu nových boxerů do postele!
  • Dokonce i z něčeho tak jednoduchého, jako je nosit vlasy jiným způsobem, se můžete cítit sebevědomě a sexy, takže experimentujte, abyste zjistili, ve čem se cítíte skvěle.


Metoda 2 z 11: Přečtěte si nebo sledujte něco, co vás rozveselí.

 1. Obrázek s názvem Získejte náladu na sex Krok 2

  14 1 1 Nebojte se, že byste si veškerou práci museli vždy dělat sami. Někdy je outsourcing trochy předehry to nejlepší, co můžete pro svůj milostný život udělat. Zkuste si přečíst například horkou pasáž z vašeho oblíbeného romantického románu, nebo si pustit film s horkou milostnou scénou a rychle se posunout vpřed přímo k tomu dobrému. Pokud jsou obrázky spíše vaší věcí, zkuste listovat v nezbedném časopise.
  • Můžete také zkusit tančit na píseň, díky které se vždy cítíte sexy, když ji slyšíte!
  • Nepoužívejte k zapnutí tvrdou pornografii. Vzhledem k tomu, že je to velmi stimulující, někteří lékařští odborníci se domnívají, že sledování hodně porna vám může skutečně ztěžovat výkon, jakmile se dostanete do ložnice.

Metoda 3 z 11: Cvičte, aby se vám rozproudila krev.

 1. Obrázek s názvem Získejte náladu na sex Krok 3

  47 7 1 Navštivte posilovnu několik hodin před sexem, abyste si zlepšili náladu a krevní oběh. Při cvičení získáte velkou dávku endorfinů zvyšujících náladu, díky kterým se budete cítit skvěle. Kromě toho se zlepší váš oběh - včetně zvýšeného průtoku krve tam dole. Společně tyto výhody mohou skutečně zlepšit vaši sexuální touhu!
  • Cvičení vám také může pomoci cítit se sebevědoměji. Je to skvělý způsob, jak zvýšit své libido, pokud jste bojovali s image svého těla - a pamatujte si, že nemusíte vypadat určitým způsobem, abyste byli zdraví, silní a sexy!
  • Udržujte trend zaměřený na zdraví tím, že budete jíst zdravou výživu a vyhýbáte se tabáku a nadměrnému alkoholu. Cigarety a alkohol mohou mít negativní dopad na vaše libido!

Metoda 4 z 11: Na konci dne si udělejte čas na odpočinek.

 1. Obrázek s názvem Získejte náladu na sex Krok 4

  17 5 1 Udělejte cokoli, abyste se cítili uvolněně. Stres je jednoznačným zabijákem nálad, proto si udělejte prioritu z vlastních prostojů (než se budete obávat, že se pokusíte dostat dolů). Je mnohem pravděpodobnější, že se budete moci soustředit na svůj vztah s partnerem, jakmile strávíte nějaký čas vypuštěním všeho, co máte celý den na mysli.
  • Například si dejte pěknou dlouhou koupel nebo sprchu. Teplá voda vám pomůže cítit se uvolněně a budete se cítit sexy, když víte, že úžasně voníte! Udělejte si čas i na holení jakýchkoli kousků, které dáváte přednost hladkému - to jen posílí ten sexy pocit!
  • Zatímco odpočíváte, fantazírujte o tom, co byste chtěli dělat se svým partnerem, nebo si promyslete některé ze svých nejžhavějších společných vzpomínek.
  • Některé vůně vám mohou pomoci získat náladu, včetně vanilky, jasmínu a santalového dřeva. Zapalte vonnou svíčku nebo použijte vonné tělové mléko, masážní olej nebo pleťovou vodu, které vám pomohou rozproudit libido.

Metoda 5 z 11: Udělejte ze své ložnice sexy místo.

 1. Obrázek s názvem Získejte náladu na sex Krok 5

  22 7 1 Udělejte si čas na pořádek, abyste si udělali náladu. Pokud se rozhlédnete po svém pokoji a všude jsou hromady prádla, špinavé povlečení a věci, bude těžké se uvolnit. Věnujte pár minut tomu, aby bylo vše v pořádku. Poté umocněte sexy atmosféru ztlumením světla, zapálením svíček nebo dokonce pouštěním hudby.
  • Váš pokoj by měl být vaší svatyní, takže z něj udělejte zónu bez dětí a bez práce. Tak bude váš mozek spojovat ložnici pouze se spánkem a sexem.
  • Zvažte dohodu, že vy a váš partner nebudete používat zařízení, jakmile narazíte na listy. Tímto způsobem nebude docházet k žádnému digitálnímu rušení, které by narušovalo intimitu. A pamatujte, že než se začnete mazlit, vypněte své telefony!

Metoda 6 z 11: Okořeníte tím, že vyzkoušíte něco nového.

 1. Obrázek s názvem Získejte náladu na sex, krok 6

  37 3 1 Vyzkoušejte s partnerem nové věci v ložnici i mimo ni. I když to nevypadá, že by to přímo souviselo se sexem, věci jako společná dovolená nebo zkoušení nového jídla mohou vašemu vztahu dodat jiskru. A samozřejmě můžete opravdu zahřát věci tím, že budete během sexu dobrodružní!
  • Zkuste jít na rande do restaurace, kde se podávají jídla, která mají zvýšit vaše libido, jako jsou ústřice, kořeněná jídla, jahody, granátové jablko nebo hořká čokoláda.
  • Pronajměte si hotelový pokoj poblíž své práce na rychlovku na oběd! To přidá dráždivý 'tabu' prvek, který vás určitě dostane.
  • Přidejte sexuální hračky nebo prozkoumejte nové polohy, abyste otřásli běžnou rutinou.

Metoda 7 z 11: Naplánujte si sex, abyste vytvořili očekávání.

 1. Obrázek s názvem Získejte náladu na sex, krok 7

  3. 4 3 1 Rozhodněte se den a čas předem, abyste se mohli připravit. Mohlo by se to zdát ne nesexy naplánovat sex, ale ve skutečnosti to může být opravdu horké. Když předem víte, že budete intimní, nebudete se cítit na místě, až přijde čas. To může usnadnit relaxaci a jít s proudem.
  • Fáze plánování je skvělá doba, kdy si můžete promluvit o tom, co chcete během sexu. Pokud byste například chtěli více času na předehru, řekněte něco jako: „Těším se na naši schůzku v sobotu. Začněme pěkně a pomalu, abychom z toho mohli dostat maximum! '

Metoda 8 z 11: Flirtujte s partnerem častěji.

 1. Obrázek s názvem Získejte náladu na sex, krok 8

  3. 4 10 1 Použijte koketní vzhled a nečekané doteky k odeslání sexy zprávy. Můžete na ně například mrknout, když jim podáte kávu, nebo se o ně „omylem“ opřít, když se navzájem míjíte na chodbě. Mohlo by se zdát, že to zapne jen vašeho partnera, ale ve skutečnosti pro vás bude mnohem snazší se zapnout, když už mezi vámi existuje ten podproud sexuálního napětí.
  • Dávejte svému partnerovi spoustu komplimentů - když hledáte věci, kterých byste si na nich mohli vážit, možná zjistíte, že je to ještě více přitahuje.
  • Kromě toho hledejte příležitosti k tomu, abyste se drželi za ruce, objímali a líbali, abyste tento láskyplný pocit udrželi.
  • Nepodceňujte sílu sexy textové zprávy! I když explicitní sexting není vaše věc, můžete z rychlého sdělení, jako je: „Dnes na vás nemůžu přestat myslet“ nebo „Možná, že dnes v noci získáme čas o samotě xx, získat mnoho kilometrů.“

Metoda 9 z 11: Začněte mazlením.

 1. Obrázek s názvem Získejte náladu na sex, krok 9

  28 6 1 Nakopněte věci smyslným objímáním. Netlačte na to, abyste skočili rovnou do hravosti - nejenže to může vytvořit mentální blok, ale vaše tělo potřebuje trochu času na zahřátí. Přitiskněte se ke svému partnerovi a požádejte ho, aby vás jen na chvíli držel. Budete se cítit uvolněněji a propojenější, což usnadní přechod do dalšího kola lásky.
  • Berte věci pomalu - věci jako jemné dotyky, líbání a masáže vám pomohou zahřát se bez tlaku.
  • Udělejte si radost, když svému partnerovi řeknete, co potřebujete - pokud máte pocit, že jsou trochu nadšenější než vy, zkuste říci něco jako: „Pojďme věci trochu zpomalit, abych to dohnal.“

Metoda 10 z 11: Zůstaňte v okamžiku, kdy jste intimní.

 1. Obrázek s názvem Získejte náladu na sex, krok 10

  24 4 1 Snažte se nenechat svou mysl toulat po věcech, jako je práce, děti a práce. Být mentálně přítomný je velkou součástí pocitu sexy. Pokud si všimnete, že začínáte myslet na jiné věci, záměrně obraťte svou pozornost zpět na pocity, které cítíte, jako je teplo pokožky vašeho partnera nebo způsob, jakým voní.
  • Někdy vás starosti s vaším vzhledem mohou rozptýlit od okamžiku. Jen si pamatujte, že váš partner po vás evidentně touží, zkuste se tedy vidět tak, jak vás vidí oni!

Metoda jedenáct z 11: Poraďte se svým lékařem, pokud se vaše libido nezlepší.

 1. Obrázek s názvem Získejte náladu na sex, krok 11

  18 5 1 Získejte lékařský posudek, abyste se ujistili, že neexistují žádné zásadní problémy. Existuje mnoho různých fyzických a psychických stavů, které mohou ovlivnit váš sexuální apetit. Není se za co stydět! Je však dobré promluvit si s poskytovatelem primární péče, abyste se ujistili, že jste v dobrém zdravotním stavu a všechny potenciální podmínky jsou spravovány správně. Některé problémy, které mohou ovlivnit vaši sexuální touhu, zahrnují:
  • Oběhové problémy
  • Cukrovka
  • Rakovina prostaty
  • Gynekologické stavy, jako je endometrióza, ovariální cysty a vaginismus
  • Některé léky, včetně antidepresiv
  • Hormonální změny jako menopauza, těhotenství a nízký testosteron
  • Podmínky duševního zdraví, jako je deprese a úzkost, spolu s problémy, jako je špatný obraz těla nebo historie zneužívání

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Tipy

 • Někdy mohou problémy ve vztahu ztěžovat fyzickou intimitu. Chcete -li problém vyřešit, zvažte rozhovor s poradcem jednotlivce nebo páru.

Populární Problémy

Jak jíst autentickou japonskou kuchyni. Každá kultura má své vlastní tradice a styly, pokud jde o stravování jejich vlastních druhů kuchyně. Když se vydáte jíst autentickou japonskou kuchyni, je důležité naučit se jídelní styl ...

Francouz Monfils by se poprvé objevil ve čtvrtfinále na Australian Open po 11 pokusech.

Prvním krokem k vychutnání elegantní sklenky vína je otevření lahve a existuje mnoho způsobů, jak odstranit korek neporušený. Ať už máte vývrtku na křídle nebo sommelierský nůž (vývrtka pro číšníka), nebo používáte alternativu pro kutily, je to ...

Podíváme se na některé lehčí okamžiky celé bohaté historie Wimbledonu.

Když se podíváme na hráče, s nimiž se Nadal pravděpodobně setká, pokud by vyhrál letošní Australian Open.

`` Půjdu do tmy, `` má v neděli premiéru nová dokumentární série HBO o honu Michelle McNamary na Golden State Killer. Zde je návod, jak to sledovat online.