Bývalá světová jednička 9 Andrea Petkovic získává srdce na Twitteru vtipem o Valentýna

2016 Brisbane International - 1. den

Andrea Petkovic

Jaký je příběh?

Hvězdnou atrakcí měsíce února je bezpochyby 14. místo a zdá se, že bývalá světová jednička 9 a německé eso Andrea Petkovic byly pokousány také chybou Valentýna. Třicetiletá Němka si na Twitter získala nespočet srdcí prolomením vtipu, který se po jejím příspěvku stal virálním.

V případě, že jste nevěděli ...

Petkovic byl v průběhu let častým čtvrtfinalistou mnoha grandslamů. Kromě své profesionální tenisové kariéry je o ní známo, že má na tenisovém okruhu neuvěřitelný smysl pro humor.

Němec provozuje docela úspěšný kanál YouTube s názvem „Petkorazzi“. Ve videoblogu si dělá legraci, komunikuje se svými fanoušky a umožňuje jim nahlédnout do života turné.

Srdcem věci

Retweeting k Johnnymu Ballgame, který řekl, že pro tenisty láska znamená „nic“, se Petkovic rozhodl naplno využít tuto sezónu lásky všude kolem a velmi drze rozluštil vtip. Zeptala se svých fanoušků: „Co dělají tenistky po rozchodu?“

A její nápravná odpověď na to byla těhotná s hříčkou a vtipem.

Poté, co zveřejnila tento tweet, trvalo jen několik okamžiků, než se stal virálním s tisíci fanoušky z jejího rodného Německa do celého světa, aby znovu retweetovali tuto jemně povedenou poznámku!

Brzy poté Petkovic dokonce posměšně tweetoval, že se teď kvůli obrovskému rozruchu nad jejím drzým vtipem na chvíli nevrátí.

Co bude dál?

Po této výměně tweetů je docela pravděpodobné, že se Petkovic vrátí s mnoha dalšími takovými vyloženě drzými vtipy o tenise a mnoha dalších a osloví srdce jejích fanoušků po celém světě. Koneckonců, kdo by se rád nemiloval?

Autorský záběr

Není nic zábavnějšího a srdečnějšího vidět druhou stranu hráčů a Andrea Petkovic to dělá. Tyto záblesky legrační stránky a její duch dělat takové veselé vtipy ji činí mnohem více relatable také.

O aktuálním světovém čísle 106 se vždy vědělo, že je velmi žoviální, vzhledem k jejím nesmírně zábavným vlogům na jejím kanálu Youtube. Tyto tweety na valentýnské vtipy nám jednoduše říkají, jak dokáže být vtipná a neohroženě drzá a ve tváři. Také opravdu doufáme, že neopustí Twitter, jako tweetovala, že to udělá!

Populární Problémy

Dokument HBO „Weight of Gold“ má premiéru ve středu večer. Zde je návod, jak jej streamovat online, pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO.

Jak začít s horskou cyklistikou. Přiblížení stromů na dvou kolech je návykový zážitek a právě proto je horská cyklistika oblíbeným extrémním sportem. Pokud vás zajímá, jaké to je, můžete se připravit ...

Jak se dívat na muže „Bakalář“, jak muži říkají všem bez kabelu.

Zde je návod, jak streamovat letní kanál Disney Channel Summer Sing Along online, i když nemáte kabel. Premiéru má v pátek 10. července ve 20 hodin. ET/PT.

Jak odebrat palmu. Odstranění palmy je něco, co můžete udělat, pokud jste si vědomi rizik. Palmy jsou velmi těžké a mohou poškodit blízké stavby, zvažte proto pronájem firmy na odstraňování stromů. Pokud chcete odstranit ...