„Plakal jsem s ním“ - Daria Kasatkina při historickém vítězství Rafaela Nadala na Roland Garros

Rafael Nadal s trofejí Roland GarrosRafael Nadal nedávno vyhrál svůj 13. titul Roland Garros a celkově 20. major, když ve finále porazil světovou jedničku Novaka Djokoviče. Historický úspěch si přirozeně získal velkou pozornost v tenisové komunitě; je dobře známým faktem, že mnoho mladých hráčů na turné právě teď vzhlíží ke Španělovi.

badmintonová houpačka

Andrey Rublev označil vítězství Rafaela Nadala v Paříži za jeden z největších počinů v historii sportu a také oslavil 34letého muže jako „nejlepší sportovec v historii“ . Iga Swiatek, mladistvý fenomén, který v Paříži získal titul dvouhry žen, nemohl přestat tryskat na Nadalovo ‚obětavost a styl‘.Nyní další mladík - Daria Kasatkina - také zvážil vítězství Rafaela Nadala na Roland Garros.

Rus už v minulosti několikrát řekl, že to byl Nadal, kdo ji inspiroval k tomu, aby začala hrát tenis. Kasatkina sledovala Nadalovy běhy French Open za posledních 15 let, a když se Španělka minulý týden prosadila a získala 13. titul, byla přemožena emocemi.

„Plakal jsem s ním, zatímco on zůstal u šálku. Slzy mu stékaly z očí, bylo to velmi sladké, “řekla Kasatkina.

Rafael Nadal byl během slavnostního předávání trofejí docela emocionální, když držel Coupe des Mousquetaires v náručí. Úsilí, které vynaložil na překonání nepříznivých podmínek - včetně chladného počasí, nových míčů a zdánlivě neporazitelného Novaka Djokoviče - ho nechalo na konci toho všeho. A to se projevilo na jeho výrazech a řeči těla po zápase.Kasatkina patřila mezi miliony lidí na celém světě, kteří si všimli, jak moc vítězství znamenalo pro Rafaela Nadala. A protože byla španělskou celoživotní fanynkou, dokázala to také úplně pochopit.

Je to, jako by Rafael Nadal vyhrál 13 Roland Garros, a stále to pro něj tolik znamená: Daria Kasatkina

Kasaktina poznamenal, že Rafael Nadal, přestože již ve své kariéře tolik dosáhl, byl stále zdrcen vítězstvím nad Djokovičem. Pro ni tento sentiment dokonale ztělesňoval bezuzdnou lásku světové č. 2 k tenisu.'Je to, jako by vyhrál 13 Roland Garros, 20 Grand Slamů, a stále to pro něj tolik znamená a myslím, že tohle je skutečná láska ke sportu,' poznamenala Kasatkina.

Rafael Nadal slaví po vítězství ve finále

Rafael Nadal je nyní vyrovnaný s Rogerem Federerem, protože většina turnajů Major vyhrál v tenisové historii mužů. Pokud jde o Roland Garros, vyhrává sám, je daleko před všemi ostatními; žádný jiný hráč nevyhrál ani 10 titulů na jednom Slamu, natož na 13.

Daria Kasatkina mezitím aktuálně hraje na Ostrava Open v České republice. V úterý porazila v prvním kole Elenu Rybakinovou a ve čtvrtek se střetne s Arynou Sabalenkou o postup do čtvrtfinále.

Populární Problémy

Miloš Raonic získává bod skvělým bekhendovým volejem proti Stanovi Wawrinkovi v semifinále světového tenisového turnaje ABN Amro.

Novak Djokovič-hrající poprvé od vítězství ve Wimbledonu-si v úterý připsal vítězství 7-5 6-1 nad Samem Querreyem.

Pokud ve svém životě potřebujete trochu více blingu, zvažte bedazzling párů bot. Vždy je můžete koupit v obchodě, ale můžete je velmi prodražit a často je levnější je jednoduše oslnit sami. Vysoké podpatky a klínky jsou ...

Pablo Carreno Busta nebyl překvapen tím, že Novak Djokovič volal trenéra během jejich čtvrtfinálového střetu. Djokovič přišel ze setu, aby ve čtyřech setech porazil Carrena Busta a postoupil do semifinále French Open.

UFC 244 s titulky Masvidal vs Diaz je jednou z nejočekávanějších bojových nocí roku. Zde je návod, jak se dívat na televizi, telefon nebo streamovací zařízení.

Novak Djokovič čelí testu NextGen na své cestě do finále na Cincinnati Masters, které se bude konat v New Yorku. Ve spodní polovině se Dominic Thiem potýká s kvalitními soupeři hned na začátku, zatímco Andy Murray se ve 2. kole mohl setkat se Zverevem.