Jak mít sen o své zamilovanosti

Přáli jste si někdy snít o osobě, do které jste zamilovaní? Zatímco některé složky snění jsou pro vědce stále záhadou, ovládání snů a lucidní snění jsou považovány za nejúčinnější způsoby, jak se pokusit manipulovat se svými sny. Pokud budete postupovat podle několika jednoduchých technik, můžete pomoci ovládat své sny a snít o této zvláštní osobě ve svém životě.

Metoda 1 ze 2: Učení ovládání snů

 1. Obrázek s názvem Měj sen o svém rozdrcení Krok 1

  1 Mysli na ně. Než půjdete spát, věnujte čas přemýšlení o své zamilovanosti. Můžete snít o scénáři, o kterém byste chtěli snít, jako je romantická procházka po pláži nebo zábavné rande s večeří a filmem. Jen je držte pevně zasazené ve své hlavě a vykouzlete tím nejjasnější mentální obraz, jaký si o nich dokážete představit.
  • To jim pomůže být přítomnější ve vaší hlavě a vypadat realističtěji, což může ovlivnit způsob, jakým se ve vašem snu objevují.


 2. Obrázek s názvem Měj sen o své tlačenici Krok 2

  2 Vyslovte nahlas jejich jméno. Když se chystáte do postele, řekněte nahlas jméno svého drtiče. Dokonce z toho udělejte prohlášení, jako například: „Budu snít o ____.“ Můžete být dokonce konkrétnější a použít věty jako: „Chci snít o tom, že půjdu na rande s ____.“ nebo 'Budu snít o procházce po pláži s ____.' Čím pevnější jste ve svých záměrech, tím je pravděpodobnější, že budete snít o své zamilovanosti.
 3. Obrázek s názvem Měj sen o své tlačenici Krok 3

  3 Podívejte se na obrázek. Nyní, když jste o nich chvíli přemýšleli a stanovili si, co se ve snu má stát, můžete zpevnit celou rutinu pohledem na obrázek své zamilovanosti. To vám poskytne ještě přesnější obraz o nich v hlavě, když usínáte. Také vám dá něco, na co se bude vaše mysl soustředit, když usnete.
 4. Obrázek s názvem Měj sen o svém rozdrcení Krok 4

  4 Usnout. S jejich obrazem čerstvým ve vaší mysli a vysněnými úmysly se ujistěte, že na ně myslíte, když usínáte. Chcete, aby jejich tvář a jejich jméno byly to poslední, na co myslíte, než usnete. To je soustředí do vaší podvědomé mysli a pomůže povzbudit vaši snovou mysl, aby si vybavila jejich tvář a scénář, který jste si stanovili, než jste usnuli.
  • Když se poprvé pokoušíte ovládat své sny, musíte se ujistit, že vaše zamilovanost je hlavním ohniskem vašich myšlenek před spaním. Snění, obrázky a verbalizované záměry vedou k vašim myšlenkám, když usínáte. Pokud jste již vyčistili svou mysl od jakýchkoli problémů nebo problémů, se kterými jste se celý den potýkali, pak se vaše mysl bude více soustředit na vaši zamilovanost. To s ním naplní vaši vědomou i nevědomou mysl a pomůže vám ve snaze snít o vaší zamilovanosti.
 5. Obrázek s názvem Měj sen o svém rozdrcení Krok 5

  5 Praxe. I když se tyto kroky zdají snadné, ovládání snů není. Při prvním nebo druhém pokusu se vám to nemusí podařit. Může chvíli trvat, než budete moci plně ovládat to, o čem sníte. Před spaním se držte následujících kroků. Nakonec by vás to mělo vést k vašemu ideálnímu snu o vaší zamilovanosti.
  • Pokud vidíte, že to máte těžké, zkuste si vést deník svých snů. Když si zapíšete, co už sníte, může to vaše podvědomí zbavit těchto snů a pomoci uvolnit místo pro sen, který se snažíte mít.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Mít lucidní sen

 1. Obrázek s názvem Měj sen o svém rozdrcení Krok 6

  1 Pište si deník snů. Prvním krokem k jasnému snu, což je sen, kde si uvědomujete, že sníte a můžete ovládat události uvnitř, je zapamatovat si sny, které obvykle máte. Během několika týdnů si každé ráno lehněte do postele a zopakujte si své sny. Poté, co vstanete z postele, si zapište, o čem jste snili noc předtím. To vám pomůže rozpoznat typické vzorce ve vašich snech.
  • Můžete si také poznamenat opakující se témata nebo objekty ve svých snech. Ty mohou ve vašich snech fungovat jako ústřední body, které vám pomohou uvědomit si, že sníte.
  • Pro snazší přístup byste měli mít u postele poznámkový blok nebo deník. Tímto způsobem nebudete muset někam hledat své sny a nechat se rozptýlit a zapomenout na části svých snů.
 2. Obrázek s názvem Měj sen o svém rozdrcení Krok 7

  2 Všimněte si světa kolem vás. Jedním z nejlepších způsobů, jak si ve snech uvědomit, je stát se hyperaware vědomého světa. Po celý den se zeptejte, zda jste vzhůru nebo sníte. Všimněte si, jak všechny vaše smysly reagují na různé věci kolem vás. Najděte ve svém každodenním životě prvky, které jsou podrobné a jasně zaměřené a které můžete použít jako srovnání pro svou vysněnou krajinu.
  • Zkuste se podívat na detaily na hřbetu ruky. Tyto detaily budou ve snech rozmazanější, což vám může pomoci uvědomit si rozdíl mezi sny a realitou.
 3. Obrázek s názvem Měj sen o svém rozdrcení Krok 8

  3 Usnout. Před spaním se ujistěte, že jste v příjemném prostředí, kde nebudete rušeni. Lehněte si se zavřenýma očima a uvolněte své tělo, nechejte všechny okolní zvuky a vůně zmizet. Zamyslete se nad tím, že jste vzhůru a pokoušíte se usnout. To vám pomůže udržet se ve své vědomé mysli, i když upadnete do spánku a začnete snít.
  • Možná nebudete mít jasný sen hned. Musíte jen dál hledat svá vysněná znamení a zapisovat si sny. Nakonec byste měli být schopni rozpoznat své sny a stát se v nich jasnými.
  • Může vás vytáhnout z prvních pár jasných snů, jakmile si to uvědomíte. Pokud tomu tak je, zkuste se podívat na své ruce ve snech nebo se točit v kruhu. Tyto věci vám mohou pomoci soustředit smysly a pomoci vám zůstat déle jasní ve snech.
 4. Obrázek s názvem Měj sen o svém rozdrcení Krok 9

  4 Vyčarujte si zamilovanost. Jakmile dosáhnete jasného snění, můžete snem manipulovat a přenést se do snu. Zatímco jste ve snu, vizualizujte si svou zamilovanost přímo za sebou nebo hned za rohem. Jakmile získáte jasný obraz, otočte se nebo se jděte podívat za zatáčku, abyste je našli. Můžete také vykouzlit dveře a očekávat, že budou za dveřmi. Nakonec by tam měli být, když ho otevřete.
  • Pokud je přimějete, aby se ukázali, a nevypadají úplně správně, můžete s postavou manipulovat, aby se ve vašem snu změnila. Řekněte jim, že musí vypadat lépe, řekněte něco jako: „Otočím se a až se ohlédnu, budeš nejlepší verzí ____, jakou si dokážu představit.“
  • Vyzkoušejte každou metodu a zjistěte, která z nich vám nejlépe vyhovuje. Může to chvíli trvat, takže cvičte dál.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Dostatečný spánek každou noc vám pomůže ovládat své sny. Snažte se spát alespoň 7 až 8 hodin denně. To vám pomůže zůstat odpočatí a mít více nepřerušeného času snů.
 • Nestresujte se příliš svými sny. Čím více se stresujete, tím menší je pravděpodobnost, že budete snít o své zamilovanosti. Jen relaxujte a dejte tomu čas. Mělo by to fungovat, pokud cvičíte.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Argentina a Kolumbie se v sobotu setkají v obrovské bitvě Copa America. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.

Jak otestovat reflex kolene. Pokud jste někdy měli fyzičku v ordinaci, pravděpodobně vám poklepali na koleno malým gumovým kladivem a vyrazili nohu. Tento jednoduchý test je určen ke kontrole reflexů ve vaší noze nebo ...

Jak sledovat olympijské hry online. Další zimní olympijské hry se budou konat v jihokorejském Pchjongčchangu a začnou 9. února 2018; příští letní olympijské hry budou v japonském Tokiu a začnou 24. července 2020. Pokud se chcete naladit, ...

Základní karate punč v Shotokan. Je tak přímý, lineární a silný, že dokáže někoho vyrazit jediným úderem. Takto to děláte správně a mocně. Postavte se do pohodlného postoje. Můžete být v přirozeném postoji, ...

Dřep, praxe života v opuštěných nebo neobsazených prostorách, které squatter ze zákona nevlastní, je skvělý způsob, jak se vyhnout placení nájmu, anektovat části dvorů vašich sousedů nebo dokonce někomu odebrat celý dům, pokud jste ochotni. ..

Klepání na kolena je zdravotní stav, při kterém kolena člověka směřují dovnitř a dotýkají se, když stojí. Zatímco tento stav je nejčastější u dětí mladších 10 let, může také postihnout dospělé jakéhokoli věku. Téměř ve všech případech ...