Překvapivé, že fyzické problémy Novaka Djokoviče přes noc zmizí: Toni Nadal

Novák Djokovic

Novák DjokovicNedávné zranění břicha Novaka Djokoviče bylo zdrojem mnoha debat v tenisovém bratrstvu. A nyní se do diskuse zapojil i strýc Rafaela Nadala Toni.Zdálo se, že si Djokovič během zápasu proti Taylor Fritz na Australian Open ublížil, ale nakonec zápas vyhrál. Poté vyvolal docela dost kontroverzí svými pozápasovými komentáři s tím, že utrpěl svalovou slzu-potenciálně zranění končící sezonu.Ale vzhledem k tomu, že Novak Djokovič nedávno porazil Miloše Raoniče, aby se dostal do čtvrtfinále, mnozí zpochybňují rozsah jeho zranění. Rafaela Nadala strýc Toni nyní zvážil tuto otázku a položil několik otázek o srbském pokusu o zranění.

Při psaní pro El Pais 59letý vyjádřil své překvapení nad tím, že Novak Djokovič opět vypadal, že byl v neuvěřitelně krátkém období znovu vyléčen z potenciálně vážného onemocnění.'V případě Srbska je překvapující, že na něj doléhají tak opakovaně nepříjemnosti (fyzická onemocnění), až zasévá pochybnosti o jeho trvalosti v turnaji a pak přes noc zmizí,' napsal Toni Nadal.
Toni Nadal

Toni NadalNovak Djokovič už dlouho byl obviněn z přehánění jeho zranění a z taktické žádosti o trenéra koupit si nějaký čas. Někteří Djokovičovi vrstevníci (a odpůrci) poukázali na to, že Srb téměř vždy požaduje při postupu v zápase M.T.O (Medical Time-Out).

Toni Nadal si nemyslí, že by Novak Djokovič byl někdy nečestný ohledně toho, že si ublížil, a vysvětlil, že zranění jsou nedílnou součástí života sportovce. To znamená, že strýc Toni také počítá s tím, že Srb o svých onemocněních mluví hlasitěji než ostatní.'Nebudu ten, kdo zpochybňuje pravdivost, což je u elitního sportovce velmi běžné,' dodala Toni. 'Pravděpodobně je skrývá méně, než by měl, běžná praxe na okruhu.'

Proč zranění Novaka Djokoviče není tak překvapivé, jak se mnozí domnívají

Novák Djokovic

Novák DjokovicAčkoli se Novak Djokovic možná mýlil v rozsahu svého zranění, není pochyb o tom, že Srb fyzicky trpí. Djokovičovo silně podlepené břicho tento týden spolu s častými grimasami při protahování vidí každý.

S ohledem na jeho pochybné výsledky, pokud jde o pravdivost informací o zraněních, bylo možné kritiku pravděpodobně očekávat. Ale vzhledem ke všem skutečnostem není příliš překvapivé, že se Srb zranil.

odehrávající se v tenise

Trávení týdnů v karanténě bez velké praxe nikomu na letošním Australian Open neprospělo. Když k tomu připočteme fyzicky náročnou hru, kterou hraje Novak Djokovic, bylo téměř nevyhnutelné, že bude trpět niggem nebo dvěma.

Srb navíc není jediným, koho tento turnaj trápil problém s břišními svaly.

Matteo Berrettini, Casper Ruud, Karolina Muchova, Johanna Konta, Alexandr Zverev a Pablo Carreno Busta jsou někteří z dalších hráčů, kteří si dosud stěžovali na břišní zátěž. Berrettini byl dokonce nucen odstoupit z turnaje, čímž Stefanos Tsitsipas předvedl náskok do čtvrtfinále.

Někteří odborníci se domnívají, že takový způsob zranění byl s největší pravděpodobností způsoben nedostatkem služby při karanténě.

Populární Problémy

Střecha Court One zůstává ve wimbledonských plánech

Zde je návod, jak sledovat živý přenos finále Bakaláře Petera Webera a setkání Po závěrečné růži online. Vyberou si Madison PRewett nebo Hannah Ann Sluss?

Novak Djokovic překonal rekord Rogera Federera ve většině týdnů strávených jako světová jednička v oficiálním žebříčku ATP. Djokovič zahájil svůj 311. týden jako č.

Ať už máte psa venkovního nebo vnitřního, psí boudy jsou investice, která se vyplatí. Psí dům může sloužit jako stálý úkryt pro venkovní psy nebo jako místo, kde se mohou potulní psi potloukat, když jsou venku. Stavba psa ...

Vanderbilt a Louisville se v neděli setkají v College World Series. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.