Jak se dívat na poslední taneční dokument online bez kabelu

The Last Dance sledovat Chicago Bulls

Getty The Last Dance bude kronikou jedné sezóny v životě Michaela Jordana, Scottie Pippena a Chicago Bulls 1997–98.

T on Poslední tanec , jeden z nejočekávanějších sportovních dokumentů v poslední době, v neděli konečně upustí od svých prvních dvou epizod. Desetidílné dokumenty budou kronikou poslední sezóny jedné z nejdominantnějších a fascinujících basketbalových dynastií v historii: Michaela Jordana a Chicago Bulls z let 1997–98.

Dokument začíná ve 21 hodin. ET/PT a bude na ESPN (neupravená verze s vulgárními výrazy) i ESPN2 (čistá verze). Pokud nemáte kabel, postupujte takto Poslední tanec na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte ESPN na Hulu pomocí živé televize

ESPN a ESPN2 jsou součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Poslední tanec epizody živé nebo na vyžádání ve vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamování zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu, můžete také sledovat epizody buď naživo, nebo na vyžádání v aplikaci ESPN.

značky raket na stolní tenis

Sledujte ESPN na Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN a ESPN2. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Poslední tanec epizody živé nebo na vyžádání ve vašem počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Sling TV aplikace.

Pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů Sling, můžete také sledovat epizody naživo nebo na vyžádání v aplikaci ESPN.

Sledujte nyní ESPN na AT&T TV

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů. Obsahují 45 až 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN a ESPN2:

Získejte nyní televizi AT&T

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat Poslední tanec epizody živé nebo na vyžádání na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now, můžete také sledovat epizody naživo nebo na vyžádání v aplikaci ESPN.


Náhled „Poslední tanec“

Poslední tanec je vyvrcholením snahy režiséra Jasona Hehira a producenta Mikea Tollina projít přes 500 hodin záběrů zachycených na konci 90. let o Jordánsku a Býcích se záměrem poskytnout dosud neviděný pohled na legendární tým a jeho blízké okolí. mýtická hvězda.

Diváci budou překvapeni, jak neuvěřitelně upřímný a emocionální je, Tollin, řekl USA TODAY Sports, o Jordánsku. Za tou intenzitou je chlap, který ji opravdu nosí na rukávu. Kdo to opravdu nosí. Kdo cituje. Kdo se nebojí to ukázat. Jsou chvíle, kdy to bylo jen mrazivé, sedět tam a poslouchat ho ... Myslím, že uvidíte stranu Michaela Jordana, kterou jste možná neviděli a nečekali byste.

Tollin také prozradil že Jordanovi trvalo hodně času, než souhlasil s účastí na projektu, ale jakmile MJ dal zelenou, trval na tom, že bude zcela upřímný. Michael neměl zájem na tom, aby nutně odhalil všechny ty záběry a nechal lidi nahlédnout za oponu až do nedávné doby, řekl Tollin. Takže si myslím, že jsme brzy zjistili, že jakmile se zavázal, byl v tom. A jakmile souhlasil, že to udělal, byl jen jeden den - způsob Michael Jordan - s absolutním důrazem na integritu, poctivost na řešení všeho hlava-nehlava.

Řešení všeho přímo bude zahrnovat Jordanovy vztahy se svými spoluhráči, jeho notoricky známí republikáni kupují tenisky také komentář a zabití jeho otce v roce 1993. Desetidílná série slibuje neomylný pohled nejen na život Jordana v 90. letech, ale také do líčení a osobností těch býků z konce 90. let, zkoumaje, čím byl ten tým tak originální.

Poslední tanec „Odkaz na frázi, kterou tehdejší hlavní trenér Phil Jackson používal k popisu sezony týmu před jeho zahájením v roce 1997, nabízí detailní pohled na památné a klíčové hráče tohoto týmu Bulls. Pro dokument bylo dotazováno 106 různých lidí, včetně členů týmu Scottie Pippen, Ron Harper, Toni Kukoc, Steve Kerr a Dennis Rodman. Dokonce i bývalý prezident Barack Obama byl dotazován na projekt.

ortéza pro laterální epikondylitidu

1997-98 Bulls dokázali dokončit sezónu na vysoké úrovni a získali svůj třetí titul NBA v řadě. Opravdu máte pocit, že nakukujete za oponu největší dynastie všech dob, Řekl Tollin o dokumentech.

Tým se po sezóně rozpadl a zůstává posledním týmem Bulls, který vyhrál mistrovství NBA.


Populární Problémy

Na trhu je nespočet hraček pro psy, ale to, že vidíte hračku ve svém místním obchodě s chovatelskými potřebami, neznamená, že je bezpečná! Zatímco někteří výrobci hraček pro domácí zvířata dodržují zákonné bezpečnostní normy požadované pro kojence, většina ...

Cvičení jógy s přáteli vám může proces zpříjemnit. Pravděpodobněji se toho budete držet a strávíte nějaký čas s někým, koho máte rádi. Pokud jste v józe nováčkem, můžete se do kurzu přidat s přítelem, abyste mohli začít. Pokud jste udělali ...

Protože na lokty často nemyslíme, někdy zapomínáme, jak moc je používáme. Například se o ně opíráme, když píšeme nebo když se opíráme o postel. Pokud roky zanedbávání a nadužívání zanechaly vaše lokty temné ...

Ručně vybraný průvodce deseti nejlepšími tenisovými strunami pro rok 2021 - organizovaný podle typu strun a cílů hráčů, takže můžete snadno najít ten, který se vám bude líbit.