Jak se dívat na UFC 257 na Firestick nebo Fire TV

Getty Odpůrci Dustin Poirier a Conor McGregor se utkají s médii během tiskové konference UFC 257 uvnitř Etihad Arena na UFC Fight Island 21. ledna 2021 na Yas Island, Abú Dhabí, Spojené arabské emiráty.Kupte si UFC 257

Nejoblíbenější hvězda UFC se vrací do osmiúhelníku, když se Conor McGregor setká s Dustinem Poirierem na UFC 257 ve velmi očekávané lehké hlavní události, která s sebou nese hlavní implikace titulu.UFC 257 PPV začíná ve 22 hodin. ET, přičemž Poirier vs McGregor začne kolem 12:15 ET.

nejlepší tenisová raketa pro středoškoláky

Zde je podrobný průvodce, jak sledovat všechny souboje na FireStick nebo Fire TV:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak se dívat na UFC 257 na Firestick nebo Fire TV

 1. 1) Kupte si UFC 257 PPV právě zde
 2. 2) Zapněte FireStick nebo Fire TV
 3. 3a) Pokud již máte aplikaci ESPN, přejděte ke kroku 6
 4. 3b) Pokud aplikaci ESPN nemáte, vyberte kartu APLIKACE
 5. 4) Přejděte dolů a vyhledejte aplikaci ESPN v kategorii ZÁBAVA nebo SPORT
 6. 4b) K vyhledání aplikace můžete také použít funkci vyhledávání a zadat ESPN
 7. 4c) Pokud je váš Firestick kompatibilní s hlasovým vyhledáváním, můžete jej také použít k vyhledání aplikace ESPN
 8. 5) Vyberte aplikaci ESPN a nainstalujte ji
 9. 6) Otevřete aplikaci ESPN
 10. 7) Vyberte ikonu nastavení (symbol ozubeného kola) v pravém horním rohu
 11. 8) Vyberte INFORMACE O ÚČTU a poté ÚČET ESPN
 12. 9) Přihlaste se pomocí účtu ESPN+, který jste použili k nákupu PPV
 13. 10) Přejděte na kartu FUNKCE a vyberte buď předzápasy UFC 257, nebo hlavní kartu UFC 257, abyste mohli začít sledovat

Kolik stojí UFC 257?

Samotný UFC 257 PPV stojí 69,99 $. Pokud však ještě nemáte ESPN+nebo máte pouze měsíční předplatné ESPN+, vy může získat speciální balíček to zahrnuje jeden rok ESPN+ (hodnota 59,99 $) a UFC 257 PPV za 89,98 $, což vede k úsporám přes 30 procent.nejlepší tenisové boty pro hraní tenisu

Kde jinde můžete sledovat UFC 257?

Pokud se nechcete dívat na Firestick nebo Fire TV, můžete tak učinit na jakémkoli jiném telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení, které podporuje aplikaci ESPN. To zahrnuje, ale není omezeno na:

Roku nebo Roku TV
Apple TV
Chromecast
Playstation 4
Xbox One
iPhone nebo iPad
Telefon nebo tablet Android
Eye Go

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předčasné přípravy (ESPN+), předstupně (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV).
Náhled UFC 257

Souboj hlavních hvězd mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem oficiálně pokračuje poté, co oba bojovníci tento týden zvážili svůj lehký šrot, a připravili půdu pro první PPV událost roku pro UFC.

Zápas je odvetou jejich boje z roku 2014, který McGregor vyhrál knockoutem. Poirier ale od té doby absolvoval běh 10: 2 a bude hladový, aby pomstil svou ztrátu.

McGregor má ale nějaké velké plány, které zahrnují mnohem více času v oktagonu, než měl loni.

Pravdou je, že se mě bojová hra nikdy nezbaví, řekl McGregor pro ESPN Stephen A. Smith. Conor McGregor tu bude až do dne, kdy půjdu ven. Tak to je vše. Pokud mě seřadí, příští rok a půl dostanu asi sedm soubojů. To je to co chci.

v grip stolní tenis

Týden nebyl úplně hladký pro UFC, který viděl, jak Nasrat Haqparast vytáhl kvůli nemoci a další bojovník byl poražen po porušení bezpečnostních protokolů.

UFC si je vědoma nedávného porušení protokolů o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci s Ottmanem Azaitarem. Azaitar byl jako takový odstraněn z bezpečnostní zóny a jeho nadcházející zápas s Mattem Frevolou byl zrušen.

Organizace i nadále považuje zdraví a bezpečnost všech účastníků za nejvyšší prioritu a bude podnikat kroky proti komukoli, kdo nedodržuje zavedená přísná opatření.

Na druhou stranu, White byl neústupný, aby uvedl příklad nelegálních streamerů, kteří na internetu bezplatně zpřístupňují akce jeho společnosti s platbami za zhlédnutí.

Jeden jsme dostali. Dostali jsme ho, řekl White během čtvrteční tiskové konference UFC 257. Právě toho chlapa sledujeme. Stačí, když to v sobotu otočíte, a máme vás, f—–. Nemůžu se dočkat Zapněte to v sobotu, fáborky a uvidíte, co se stane.

Později vypracoval na BT Sports.

jak změřit velikost rukojeti tenisové rakety

Když jsem vyšel ven a řekl to (začátkem tohoto měsíce), všichni tito chlapi se mi začali vysmívat. Tak jsem prošel a vybral jsem. Řekl jsem: „Ty. Ty jsi ten chlap. ‘A já jsem svým lidem řekl:‚ Chci toho chlapa. ‘A hádejte co? Dostali jsme ho, řekl White a dodal, že dotyčný není Američan. Sledujeme jeho dům, posloucháme jeho telefonické rozhovory, a pokud to v sobotu vyřídí, máme ho.

Full Fight Card & Odds
Conor McGregor -340 vs. Dustin Poirier +270, lehké váhy
Dan Hooker -135 vs. Michael Chandler +115, lehké váhy
Joanne Calderwood -120 vs. Jessica Eye +100, dámské mušky
Amanda Ribas -330 vs. Marina Rodriguez +260, ženské slaměné váhy
Makhmud Muradov -140 vs. Andrew Sanchez +120, střední váhy
Arman Tsarukyan vs. Matt Frevola, lehké váhy
Brad Tavares -130 vs. Antonio Carlos Junior +110, střední váhy
Sara McMann -130 vs. Julianna Pena +110, ženské bantamové váhy
Khalil Rountree -330 vs. Marcin Prachnio +260, lehké těžké váhy
Movsar Evloev -575 vs. Nik Lentz +425, muší váhy
Zhalgas Zhumagulov -110 vs. Amir Albazi -110, závaží


Populární Problémy

Pohled na 5 grandslamových finále, které definovaly soupeření mezi Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem.

Překvapivý Rutgers si vezme bojující Michiganskou sobotu. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online, pokud nemáte síť Big Ten Network.

Podívejte se zde na kompletní videonahrávku debaty CNN v New Yorku spolu s upozorněním na některé z nejlepších momentů a závěrečnými prohlášeními Sanderse a Clintona.