Los Cabos 2021: Taylor Fritz vs Illya Marchenko Preview, head-to-head & prediction | Mifel Open

Taylor Fritz

Taylor Fritz

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (3) Taylor Fritz vs Illya Marchenko

Datum: 21. července 2021

Turnaj : Los Cabos Otevřeno 2021

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Los Cabos, Mexiko

Kategorie : WTA 250

kolik bodů v badmintonu

Povrch : Hardcourts

Odměna : 598 545 $

Načasování zápasu : Ne dříve než ve 21:00 místního času, 3:00 GMT, 23:00 ET

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál

Náhled Taylor Fritz vs Illya Marchenko

Třetí nasazený Taylor Fritz zahájí kampaň Los Cabos v roce 2021 proti Ukrajince Illyi Marchenko.

přímý přenos orli vs vs obři

Fritz udělal silný start do sezóny 2021, ale jeho postup byl zastaven zraněním kolena, které vyžadovalo operaci. Mladý Američan se vrátil do akce ve Wimbledonu, kde se dostal do třetího kola, než prohrál s Alexandrem Zverevem.

Nyní zpět na svůj oblíbený povrch se Fritz bude snažit o hluboký běh v mexickém městě.

Illya Marchenko

Illya Marchenko

Marchenko má také těžký rok. Třiatřicetiletý mladík zaznamenal několik dobrých výsledků na úrovni Challengeru, ale v hlavním tahu turnaje ATP dosud nezískal po sobě jdoucí vítězství.

Ukrajinec má silnou základní hru, která se dobře hodí pro tvrdé zápasy, a mohl by dobře položit Fritzovi několik otázek v jejich střetu ve druhém kole.

Taylor Fritz vs. Illya Marchenko proti sobě

Toto bude první setkání kariéry mezi Taylorem Fritzem a Illyou Marchenkovou, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

přímý přenos titáni vs vlastenci

Predikce Taylor Fritz vs. Illya Marchenko

Fritz bude vypadat, že převezme kontrolu nad základními shromážděními.

Fritz bude vypadat, že převezme kontrolu nad základními shromážděními.

Vzhledem k propasti ve třídě a žebříčku se Taylor Fritz zúčastní této soutěže jako pevný favorit. Američan si však bude muset dávat pozor na sílu Illyi Marchenko od základní linie.

Fritz si užívá agresivity v zápasech a bude se snažit převzít kontrolu nad základními výměnami hned od začátku. Američan má silné podání a forhend a na svoji výšku se také dobře pohybuje. Největší výzvou pro Ukrajince bude proniknout do servisních her Fritze.

Marchenko by měl být schopen zůstat konkurenceschopný, ale pokud si Fritz dokáže udržet stabilní úroveň, měl by být schopen nakonec obstát.

Předpověď : Taylor Fritz vyhrát ve dvou těsných setech

Populární Problémy

Jak vypadat dobře při chůzi na podpatcích. Podpatky jsou jedním z nejhezčích typů bot, které můžete nosit-jsou elegantní a mohou obléknout jakýkoli outfit. Vstupovat do nich není vždy snadné, což může narušit nejdůležitější část každého ...

Pěkný zadek je jednou z nejvyhledávanějších fyzických vlastností a může zlepšit váš vzhled, což může zvýšit vaše sebevědomí. Pokud chcete zlepšit vzhled zad, proveďte speciální cvičení zaměřená na zadek, zahrňte ...

Všechny akce, které byste měli očekávat od čtvrtfinále dvouhry mužů na Wimbledonu 2016.

Pokud máte rádi snowboarding, stát se instruktorem nabízí skvělý způsob, jak trávit čas učením druhých o něčem, co máte rádi, a zároveň vám to pomůže stát se lepším snowboardistou. Kromě toho se můžete seznámit se spoustou ...

Lidé ze své podstaty usilují o stav klidu, bez stresu a úzkosti. Mít mír je vnější i vnitřní stav bytí a jednání. Pokud se snažíte být mírumilovnější, můžete začít nalezením míru ...