Přímý přenos Gustafsson vs Smith: Jak sledovat UFC Stockholm online

GettyAlexander Gustafsson bude bojovat s Anthonym Smithem na UFC Fight Night 153 na Ericsson Globe ve Stockholmu ve Švédsku.

Předkola (10:00 ET) budou vysílána na ESPN2 a hlavní karta (13:00 ET) bude výhradně na ESPN+ . Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech bojů online:Jak sledovat hlavní kartu UFC Stockholm online

ESPN+

Hlavní karta nebude v běžné kabelové televizi nikde v USA, ale můžete sledujte živý přenos Gustafsson vs Smith a hlavní karta na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek sportovních akcí, včetně UFC, každý týden.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos hlavní karty na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.Sledujte Warriors vs thunder online zdarma

Jak se dívat na UFC Stockholm Prelims online

Předběžné přípravy budou vysílány na ESPN2, ale pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují ESPN a ESPN2.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí

tenisové boty s džíny

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN2.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos bojů na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

UFC Stockholm 2019 Náhled

V prosinci Gustafsson padl na Jon Jonese v boji o uvolněný titul UFC v polotěžké váze na UFC 232.

Byla to jeho třetí prasklina u pásu. Dvaatřicetiletý Švéd vyzval Jonesa o titul na UFC 165 v září 2013, poté udělal totéž proti Danielovi Cormierovi o dva roky později v UFC 192, přičemž v obou případech prohrál rozdělením.

Poté spojil vítězství nad Janem Błachowiczem a Gloverem Teixeirou před jeho poslední porážkou proti Jonesovi, TKO třetího kola pomocí úderů.

Představuje to jinou výzvu, je to Anthony Smith, Gustafsson řekl The MMA Hour jeho nadcházejícího záchvatu. Je to dobrý chlap, přichází se spoustou ohně a velkou mocí a spěchá na lidi. Je to bojovník, takže je to pro mě výzva, ale je to perfektní zápas.

Bude to velmi zábavný boj, je to standup chlap a já standup chlap ... je nebezpečný v jakékoli váze, v každé situaci, takže skutečná výzva a jsem na to připraven.

Smith byl další Jonesovou obětí, která v březnu na UFC 235 utrpěla jednomyslnou porážku.

Byl to čtvrtý třicetiletý Texan, čtvrtý zápas v těžké váze od skoku ze střední váhy. Zastavil Rashad Evans, Mauricio Rua a Volkan Oezdemir.

Není to vlastně o Gusovi, víš? Nejde ani tak o výhru nebo prohru, řekl Smith podle ESPN . Nejde o návrat k názvu. Nesedím tady a říkám, že nechci vyhrát; to není to, co říkám. Říkám, že jsem ani neuvažoval o boji v situaci vítězství proti ztrátě, protože upřímně nedám s-co se stane. Chci jen vystupovat. Chci tam vstoupit, potřebuji něco zničit, abych dostal tento pocit ze žaludku, ten pálivý, nemocný pocit, že se nemohu setřást. Jediný způsob, jak to udělám, je, že to musím někomu dát najevo. Nedokázal jsem to na Jona vypustit, a neudělal jsem to. Takže to pořád mám.

Gustafsson vkládá do Smithových výkonů proti Jonesovi malé zásoby.

Vypadalo to, že to v tom boji opravdu nebyl, řekl Gustafsson pro The MMA Hour. Nebyl - ve skutečnosti nestiskl spoušť. Stál tam proti kleci a v zásadě způsobil poškození na pět ran. Na to se nedívám.

co je profi set v tenise

Viděl jsem ten boj jednou nebo dvakrát, ale není to nic, na co bych plánoval svoji strategii nebo něco podobného, ​​protože si nemyslím, že by v tom boji byl stejný jako v jiných bojích. Dokončil některé skutečné legendy tohoto sportu a to dítě přijede jako kamion.


Populární Problémy

Chipmunkové jsou malí hlodavci, kteří jsou příbuzní veverkám. Mohou to být roztomilá malá zvířata na vašem dvorku, a protože obvykle nezpůsobují velké škody, možná budete chtít podniknout kroky k přilákání do této oblasti. Zkuste vybrat ...

Jak hrát se 2 hráči na Nintendo Switch. Tento wikiHow vás naučí, jak hrát hru pro 2 hráče na Nintendo Switch. Můžete hrát hru pro dva hráče pomocí ovladačů Joy-Con otočených do strany, nebo jeden hráč může použít Joy-Con ...

„Run the World“, nová komedie Starz, má premiéru v neděli 16. května. Zde je několik způsobů, jak ji můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Dominic Thiem, Pablo Cuevas, Guido Pella, Borna Coric budou v akci vidět na antukových kurtech Rio Open 2020! .