Jak přijmout odmítnutí

F. Scott Fitzgerald jednou obdržel zamítavý dopis, který říkal: „Měl bys slušný román, kdyby ses zbavil té Gatsbyho postavy.“ Samozřejmě ne každé odmítnutí vede k divokému úspěchu, ale proč by nemohlo to vaše? Pokud chcete uspět ve všech svých snahách, musíte se naučit, jak přijmout odmítnutí, růst ze svých nezdarů a vrátit se s větší silou a vášní než kdy dříve. Jak tedy přijmete odmítnutí místo toho, abyste se zabývali hněvem nebo hořkostí, které zažíváte poté, co nedostanete to, co chcete? Zjistěte to v kroku 1.Část 1 ze 3: Pozitivnější myšlení

 1. Obrázek s názvem Buďte politicky korektní Krok 5

  1 Nenechte se tím definovat. Jedním ze způsobů, jak mít pozitivnější myšlení, když se naučíte přijímat odmítnutí, je nenechat vám říct, kdo jste. Ať už vás vyhodila vaše přítelkyně, nebo vám byla odepřena nabídka práce nebo vás odmítli ze školy s nejlepším výběrem, nemůžete nechat, aby se vám cokoli stalo, abyste měli pocit, že za to nestojíte. Jistě, odmítnutí není nikdy snadné ani příjemné, ale souvisí pouze s jednou konkrétní situací v daném okamžiku a nedefinuje vás jako osobu.
  • Místo toho, abyste řekli: „Byla jsem odmítnuta svou nejvyšší školou,“ řekněte něco jako: „Bylo mi odepřeno přijetí.“ Nepřemýšlej o tom jako vy být odmítnut jako osoba, ale protože nedostanete okolnosti, které jste chtěli.
  • Pokud se díky odmítnutí cítíte jako bezcenný poražený, pak vás to jen přiměje k tomu, abyste znovu neuspěli. Místo toho se zaměřte na okolnosti toho, co se stalo, ne na to, že se to stalo vám.
 2. Obrázek s názvem 686556 2

  2 Buďte na sebe hrdí, že se snažíte. Dalším způsobem, jak pozitivně zatočit s odmítnutím, je myslet na všechny lidi, kteří nikdy neměli odvahu vyzkoušet to, co jste se pokusili udělat. Možná jsi tam dal své srdce a požádal jsi svého milence o rande. Možná jste e -mailem zaslali dotaz na literární agenta, abyste zjistili, zda se chce podívat na váš románový rukopis. Možná jste požádali o práci, o které jste věděli, že je na dosah. I kdyby to nevyšlo tak, jak byste chtěli, měli byste se poplácat po zádech za odvahu dát se tam.
  • Nenechte se zlobit, že jste byli odmítnuti. Buďte nadšení, že jste měli odvahu využít jedinečnou příležitost. Zamyslete se nad tím, čeho ještě můžete dosáhnout, nebo se toho pokuste dosáhnout. Nebe je konečná hranice.
 3. Obrázek s názvem 686556 3

  3 Nek katastrofizovat. Lidé mají tendenci přijmout jedno odmítnutí a nechat je, aby se cítili naprosto neadekvátní, jako by to znamenalo, že už nikdy nemohou v té aréně udělat nic pořádného. Pokud vás přítelkyně odmítla, musíte se na to dívat jako na izolovanou situaci, nikoli jako na znamení, že nikdy nenajdete lásku. Pokud váš návrh knihy odmítli tři agenti, nenechte se unést dojmem, že příštích třicet pro vás nebude mít žádná laskavější slova. Vzpomeňte si na všechny budoucí manžely/spisovatele/génia, kteří by nikdy nic nedokázali, kdyby se zastavili poté, co uslyšeli jen jedno ne.
  • Místo toho to berte jako příležitost k růstu a zkuste to znovu. Pokud necháte jen jedno, nebo dokonce jen několik, nebo dokonce několik desítek odmítnutí, abyste si mysleli, že to tak vždy bude, pak budete jen těžko hledat štěstí nebo úspěch.
  • Pokud by to byla příležitost „jednou za život“, může být těžké nekatastrofizovat. Vyhněte se přebývání věcí, které vám budou chybět, protože myšlení „kdyby jen“ nic nezmění. Najděte si k něčemu podobnému další příležitost a snažte se na to připravit.
 4. Obrázek s názvem 686556 4

  4 Zaměřte se na pozitivní aspekty odmítnutí (pokud nějaké existují). Dobře, přiznejme si to: někdy je odmítnutí pouhé odmítnutí a není na něm vůbec nic dobrého. Existují však chvíle, kdy lze vytáhnout stříbrnou podšívku, pokud vypadáte dostatečně tvrdě nebo dokonce nevypadáte tak tvrdě. Možná vás odmítli z práce, ale řekli vám, že byste se měli za šest měsíců znovu přihlásit, protože jste byli silným kandidátem; i když je to stále odmítnutí, můžete si to také představit jako způsob, jak dostat nohu do dveří. Je to všechno v tom, jak se na to podíváte - chcete považovat sklenici za zcela prázdnou, nebo alespoň hledat pár vzácných kapek vody, které vám mohou pomoci uhasit žízeň?
  • Pokud jste byli ve vztahu odmítnuti, možná si ze začátku nebudete myslet, že na tom je vůbec něco dobrého. Můžete se však také podívat na to jako na šanci, kterou jste si museli zamilovat, a na příležitost vidět, že to můžete znovu najít. To je mnohem lepší, než se na to dívat jako na odmítnutí a ve sloupci „plus“ absolutně nic.
  • Pokud agent odmítl váš rukopis, možná vám také náhodou řekl, že máte velký talent a že byste neměli váhat znovu se obrátit s revizí nebo budoucím projektem. Ačkoli jste nedostali agenta svých snů, získali jste něčí pozornost a zvýšili jste své šance, že si vás příště všimnou.
 5. Obrázek s názvem 686556 5

  5 Neber si to osobně. Další způsob, jak být pozitivnější, pokud jde o odmítnutí, je nebrat si věci tak osobně. Pokud vás někdo odmítne kvůli zaměstnání nebo se nedostanete na vysněnou školu, snažte se, aby to celé nebylo o něčem, co s vámi není v pořádku. Nikdy nevíte, proč vás někdo odmítl kvůli práci - možná byl někdo najat interně, možná hledal někoho, kdo by se mohl okamžitě přestěhovat - a je nepravděpodobné, že by to bylo proto, že jste nekvalifikovaný poražený bez budoucnosti. Vězte, že odmítnutí se stává těm nejlepším z nás a že to s vámi jako s osobou nemá nic společného.
  • Dobře, takže pokud vás vyhodí vaše drahá polovička, pak je těžké to nebrat osobně. Ale zkuste ustoupit a podívat se na celkový obrázek. Pokud vás odmítli, je to proto, že něco ve vztahu nefungovalo. Neznamená to, že pro nikoho nejsi správný - to jen znamená, že jsi nebyl vhodný pro tuto konkrétní osobu, právě teď.
  • Pamatujte: firma musí činit rozhodnutí, která jí přinesou zisk. Vaše žádost nebyla zamítnuta, protože rádi lidem způsobují špatný pocit. Nebojte se znovu přihlásit, pokud se naskytne příležitost.
 6. Obrázek s názvem 686556 6

  6 Myslete pozitivně na budoucnost. Dalším způsobem, jak být optimističtější, pokud jde o odmítnutí, je vždy se dívat do budoucnosti, místo toho, abyste se utápěli v lítosti nebo se pokoušeli zjistit, proč je současnost tak strašná. Pokud vás zaměstnání odmítne, myslete na všechna další zaměstnání a příležitosti, které pro vás existují. Pokud vás ve vztahu odmítnou, myslete na všechny další vzrušující lidi, se kterými se ještě nemůžete setkat. Pokud váš první román odmítne padesát agentů a máte pocit, že v něj ztrácíte víru, vzpomeňte si na všechna ta úžasná slova, která vám zbývají k napsání. Pokud necháte svým odmítnutím definovat vše ve vašem životě a nevidíte, že je toho mnohem víc, nikdy se z toho nebudete moci pohnout.
  • Až budete z něčeho odmítnuti, přemýšlejte o všech dosud nevyužitých příležitostech. Zapište si je a podívejte se na ně. Pokud máte opravdu pocit, že tam venku opravdu nic není, požádejte přítele, aby vám pomohl brainstorming. Je docela nepravděpodobné, že se není na co těšit.
  reklama

Část 2 ze 3: Učení se z odmítnutí

 1. Obrázek s názvem 686556 7

  1 Představte si to jako prořezávání zubů. Jedním ze způsobů, jak se dívat na odmítnutí, je myslet si, že je na vaší cestě k úspěchu nevyhnutelný. Koneckonců, kolik hereček získalo hlavní roli po prvních konkurzech? Kolik spisovatelů zveřejnilo svou knihu na první pokus? Můžete si myslet, že úspěch lidem buď přijde přirozený, nebo ne, ale faktem je, že odmítnutí by se mělo nosit jako čestný odznak a znamení vašeho odhodlání, nikoli jako indikátor vašeho budoucího úspěchu. Kdykoli budete odmítnuti, považujte to za nevyhnutelný krok na cestě k úspěchu.
  • Pokud jste spisovatel hledající publikaci, řekněte si, že ani nebudete mít šanci publikovat jednu ze svých povídek, než dostanete 50 odmítnutí. Pokaždé, když jeden získáte, berte to jako krok na cestě k úspěchu.
  • Pokud hledáte novou práci, měli byste vzít v úvahu skutečnost, že dostanete nejméně 5 nebo 10, nebo dokonce 15 odmítnutí pokaždé, když budete požádáni o pohovor. Buďte hrdí na všechna tato odmítnutí, protože to znamená, že se snažíte a že jste blíže přijetí.
 2. Obrázek s názvem 686556 8

  2 Podívejte se, co můžete příště udělat lépe. Použijte odmítnutí, které vám pomůže přemýšlet o své budoucnosti a dalším pokusu o cokoli, čeho se snažíte dosáhnout. Pokud jste v rozhovoru neuspěli, zeptejte se sami sebe, zda můžete zlepšit svůj komunikační styl nebo řeč těla - nebo dokonce, zda můžete nasbírat více zkušeností, než se znovu pokusíte jít stejnou cestou. Pokud byl váš románový rukopis zamítnut, zeptejte se sami sebe, zda by mohl obstát v další revizi, která by prořezala některé z klikatých scén nebo vyostřila dialog. Přemýšlejte o vylepšeních, která můžete udělat, než to příště zkusíte znovu, a pracujte na jejich dosažení.
  • Pokud máte to štěstí, že získáte konstruktivní zpětnou vazbu, použijte ji k posunu vpřed. Pokud vám zaměstnavatel řekl, že potřebujete zlepšit své psací schopnosti, najděte si lektora nebo požádejte o pomoc zkušeného přítele. Pokud vám agent řekl, že váš protagonista není dost originální, podívejte se, jestli ho musíte nechat vyniknout.
  • Některé zpětné vazby, které získáte, mohou být samozřejmě bezcenné nebo zcela postrádají smysl. Nemusíte měnit sebe ani svou práci, abyste splnili představu úspěchu jiné osoby, pokud s tím nesouhlasíte.
 3. Obrázek s názvem 686556 9

  3 Podívejte se, jak moc jste pokročili od prvního odmítnutí. Pokud jste poprvé odmítnuti, pak před vámi klobouk dolů - vítejte v klubu. Většina z nás byla tak či onak mnohokrát odmítnuta, pokud jste něco takového, pak pravděpodobně máte hromadu odmítnutí někde uloženou. Neberte to jako něco smutného, ​​ale buďte na sebe hrdí za všechna odmítnutí, která jste zaznamenali. Pak se podívejte na některá z vašich dřívějších odmítnutí a zjistěte, zda si dokážete zmapovat, jak moc jste od té doby pokročili, ať už mluvíme profesionálně nebo osobně. Uvidíte, že jste tak vyrostli jako student, spisovatel, člověk nebo co to může být.
  • To funguje obzvláště dobře, pokud jste bojující spisovatel. Podívejte se na své dřívější příběhy a porovnejte je s těmi, na kterých nyní pracujete. Jistě, pokud stále čelíte velkému odmítnutí, pak můžete mít pochybnosti o své práci, ale nenechte ji dostat k sobě. Místo toho přemýšlejte o tom, jak moc jste od prvního odmítnutí pokročili, a buďte na sebe hrdí, že jste se připojili.
  • Pokud zde mluvíme o romantických odmítnutích, pak ano, nemusí být snadné je „sesadit“. Přesto přemýšlejte o tom prvním neúspěšném vztahu a zvažte, jak moc jste vyrostli jako člověk a jak moc jste se dokázali otevřít. Pamatujte, že ne všechna odmítnutí jsou stejná a že neustále postupujete, i když máte pocit, že odmítnutí nikdy nekončí.
 4. Obrázek s názvem 686556 10

  4 Zjistěte, kdy je čas jít dál. Jednou z nejtěžších částí přijetí odmítnutí je zvážit, zda to, co sledujete, stojí za to. Ačkoli byste neměli nechat odmítnutí dostat vás dolů nebo vám zabránit v naplnění vašeho potenciálu, na všechno je čas a místo, a pokud jste měli nekonečný řetězec odmítnutí, může to být chvíle, kdy si položíte otázku, zda Stíháte, stojí za to sledovat, nebo zda byste na to měli jít jiným způsobem. Šílenství bylo definováno jako zkoušení stejné věci znovu a znovu a očekávání různých výsledků. Pokud máte pocit, že jste stejný přístup zkoušeli znovu a znovu a stále jste odmítáni, možná je načase jít novou cestou.
  • Mezi vytrvalostí a tvrdohlavostí je opravdu tenká hranice. Pokud opravdu věříte, že je vaše kniha vybroušená a připravená pro agenta, můžete se po prvních šedesáti odmítnutích i nadále pokoušet najít správného agenta pro svou práci. Pokud vám ale všechna odmítnutí říkají, že kniha vyžaduje hodně práce, pak váš čas může být lépe vynaložen na revizi vašeho rukopisu, než na to, abyste znovu a znovu čelili stejné formě odmítnutí.
  • Pokud se už měsíce ptáte nebo se snažíte získat zpět tu samou dívku a máte pocit, že nikam nepůjdete, pak je možná na čase přijmout to, co se stalo, a jít dál. Využijte zkušenosti, které vám pomohou najít osobu, která vás bude mít ráda takové, jaké jste, místo toho, abyste se ji pokoušeli vynutit.
 5. Obrázek s názvem 686556 11

  5 Vězte, že vše se děje z nějakého důvodu (většinu času). Jistě, „všechno se děje z nějakého důvodu“ může být jednou z nejotravnějších věcí, které můžete slyšet, zvláště když vás právě zničilo odmítnutí. Můžete si myslet, že je to jen prázdná fráze, kterou se lidé navzájem utěšují, a že nemá žádnou skutečnou podstatu. Samozřejmě jsou chvíle, kdy se stane něco opravdu mizerného a vy si musíte olíznout rány a jít dál. Ale pokud přemýšlíte o minulých odmítnutích nebo nezdarech ve svém životě, možná uvidíte, že ve skutečnosti vedly k něčemu nádhernému. I když to tak teď nemusí vypadat, přijměte fakt, že toto odmítnutí by mohlo vést k něčemu pozitivnímu, co si ještě nedokážete představit.
  • Řekněme, že vás tenisový tým odmítl. Možná jste na to celé léto trénovali a všechno na to zapracovali, ale teď si to můžete ještě vyzkoušet ve volejbalovém týmu. A kdo ví - tento sport vám může být koneckonců vhodnější.
  • Můžete mít pocit, že vaše vysokoškolská zkušenost nebude stejná, pokud nepůjdete na University of Michigan, jak jste vždy chtěli, ale jakmile se dostanete na vysokou školu, nebudete si moci představit svůj život bez jakéhokoli svého noví přátelé po vašem boku. Ohlédnete se za dnem, kdy jste si mysleli, že UMich je vaše vysněná škola, a budete se smát. Teď si to možná nelze představit, ale ve skutečnosti se to stane.
  • Možná budete odmítnut z toho, co jste si mysleli, že je vaše vysněná práce. Odmítnutí vás může vést k tomu, že se svou kariérou vydáte trochu novým směrem - a najdete novou cestu, o které byste nikdy jinak neuvažovali.
  reklama

Část 3 ze 3: Přejít na extra míli

 1. Obrázek s názvem 686556 12

  1 Promluvte si o tom se svými přáteli. Dalším způsobem, jak přijmout odmítnutí trochu snadněji, je promluvit si s důvěryhodným přítelem o tom, jak se cítíte. Pokud máte pocit, že jste odmítnuti, ať už v profesionálním nebo osobním prostředí, někdy vám nemůže udělat lepší pocit, než si o tom promluvit s důvěryhodným přítelem. Nenechávejte uvnitř všechny své rozzlobené nebo zraněné pocity a přestaňte se zabývat tím, co mohlo být. Místo toho si zavolejte starého přítele nebo si domluvte schůzku na kávu a promluvte si o svých pocitech. Okamžitě se budete cítit lépe a budete moci postupovat rychleji, protože budete mít s kým mluvit o svých problémech.
  • Můžete mít pocit, že odmítnutí bylo katastrofou. Přítel vám však může poskytnout racionálnější a jednodušší pohled na situaci.
  • Nenechte se však přeměnit v to, že budete řvát o tom, co se stalo pěti nejbližším lidem v doslechu. Mít nezaujatý a vstřícný názor přítele vám může pomoci povzbudit vás, ale stěžování si a opakování stejných problémů znovu a znovu vám může ve skutečnosti jen zhoršit náladu.
  • Ujistěte se, že mluvíte s někým, kdo chápe, jak moc pro vás odmítnutí znamená. Přítel řekl: „Není to konec světa!“ když máte pocit, že je, může to být poslední věc, kterou chcete slyšet.
 2. Obrázek s názvem 686556 13

  2 Promluvte si s ostatními lidmi o jejich zkušenostech s odmítnutím. Je pravděpodobné, že nejste jediným člověkem na světě, který se kdy setkal s odmítnutím. Pokud se cítíte úplně na dně, promluvte si s přítelem, členem rodiny nebo spolupracovníkem o odmítnutí a podívejte se, čím si tito lidé prošli a trpěli. Jistě, teď má tvoje kamarádka ideální manželství, ale nikdy jsi neslyšel o bývalém příteli, který jí zlomil srdce. Váš přítel spisovatel je možná na vrcholu své kariéry, ale zapomněli jste na čtyři romány, které musel napsat, než bylo jeho dílo přijato k vydání.
  • Když budete s ostatními mluvit o jejich vlastních zkušenostech s odmítnutím, budete mít pocit, že jste méně sami a že všichni ostatní cítili to, co vy, v jednom nebo jiném smyslu.
 3. Obrázek s názvem 686556 14

  3 Podívejte se, kolik úspěšných lidí se vypořádalo s odmítnutím. Příběhy o tom, jak někteří z nejúspěšnějších lidí v naší kultuře čelili jednomu odmítnutí za druhým, než se stali velkými. Vědět, že nejste na světě sami, když stojíte tváří v tvář odmítnutí, vám může pomoci získat větší motivaci tlačit se dopředu. Ačkoli se samozřejmě ne všichni lidé, kteří čelí odmítnutí, stanou divoce slavnými, nebylo by na škodu sáhnout po hvězdách. Zde je několik věcí, které můžete žvýkat:
  • Margaret Mitchellové Pryč s větrem bylo odmítnuto 38 vydavateli, než našlo domov.
  • Marilyn Monroe bylo řečeno, že by měla přestat hrát, když poprvé začala. Modelingové agentury jí řekly, že by se jako sekretářka měla lépe.
  • Walt Disney byl vyhozen z Kansas City Star, protože mu bylo řečeno, že jeho příběhy postrádají představivost.
  • Oprah Winfrey byla propuštěna z raného koncertu jako novinářka, protože jí bylo řečeno, že neví, jak oddělit své emoce od svých příběhů.
  • Michael Jordan byl vyřazen ze svého středoškolského basketbalového týmu.
 4. Obrázek s názvem 686556 15

  4 Zvykněte si na odmítnutí, když na tom tolik nezáleží. Dalším způsobem, jak přijmout odmítnutí, je naučit se být odmítnut brzy a často. Pokud se nenecháváte odmítat příliš často, bude vás to štípat mnohem víc. Ale pokud to děláte rutinně, zvláště když vás to vlastně tolik nezajímá, pak se to naučíte přijmout a vidět to takové, jaké to je - o nic nejde. V závislosti na vaší situaci existuje mnoho způsobů, jak si můžete pravidelně zvyknout na odmítnutí - a proto ho dokážete přijmout rychleji.
  • Pokud vám vadí, že vás dívky odmítají, když se je pokoušíte pozvat ven, zvykejte si, že to budete dělat častěji. Ne, to neznamená, že byste se měli zeptat každé dívky v dohledu, ale řekněme, že požádáte dívky o 10–20% častěji, než jste byli zvyklí. Pokud budete stále odmítáni, zvláště pokud víte, že vaše srdce nebude opravdu zlomené, pak si zvyknete na odmítnutí a nebudete to příště vnímat jako tak velký problém.
  • Pokud se cítíte zničeni pokaždé, když se pokoušíte poslat své příběhy do literárních časopisů a dostanete velké tučné odmítnutí, měli byste své příběhy poslat na ještě více míst. Samozřejmě to neznamená, že byste je měli poslat dříve, než ucítíte, že jsou připraveni, ale že byste je měli posílat častěji, abyste po dalším odmítnutí, kterým jste byli, nepocítili popálení čekat měsíce.
 5. Obrázek s názvem 686556 16

  5 Nezdržujte se tím. Pokud chcete přijmout odmítnutí a jít dál, musíte se naučit přestat se zabývat čímkoli špatným, co se vám stalo. Měli byste o tom mluvit, psát o tom, udělat si pro a proti seznamy svých budoucích rozhodnutí nebo udělat vše, co musíte, abyste vstřebali a přijali to, co se stalo. Měli byste však pracovat na hledání dalších obohacujících zážitků, ať už je to trávení času s přáteli nebo sledování vaší lásky k fotografování, aby vás to udrželo v cestě, abyste nemuseli trávit veškerý čas zdržováním se odmítání. Jakmile připustíte, že se to stalo, nejlepší, co můžete udělat, je posunout se vpřed.
  • Snadněji se to říká, než dělá, že? Je těžké přestat se zdržovat odmítnutím, zvláště pokud se cítíte zahořkle, zmateně nebo zraněni. Ale čím dříve si stanovíte cíl najít jiné naplňující způsoby, jak trávit čas, tím dříve se budete moci posunout vpřed.
  • To znamená, že pokud mluvíme o rozchodu, měli byste se vyhnout stanovenému období truchlení. Nechte se cítit, co cítíte, strávte nějaký čas pláčem, psaním si do deníku a řešením svých emocí a pokračujte, jen když jste připraveni.
 6. Obrázek s názvem 686556 176 Nedávejte všechna vajíčka do jednoho košíku. Dalším způsobem, jak více přijímat odmítnutí, je pokusit se vyhnout bankovnictví naprosto všechno ve vašem životě na jednom výsledku. To může znamenat vstup do prestižní Iowa Writer's Workshop, pokud jste spisovatel, vdáte se za svého dlouhodobého významného partnera nebo se stanete ředitelem školy, kde pracujete, do pěti let. Přestože máme cíle, osobní i profesní, to je to, co nás motivuje pohnout se vpřed, měli byste se vyvarovat toho, aby vám na jedné věci záleželo natolik, že vás její nedosažení skutečně nezdrtí.
  • To neznamená, že nebudete hluboce zraněni, pokud vás odmítne osoba, které jste svěřili svou budoucnost. Ale znamená to, že i když můžete být stále hluboce zamilovaní, měli byste vždy mít pocit, že se ve vašem životě dějí jiné věci než váš vztah. Nemůžeš nechat, aby to pro tebe bylo všechno.
  • Dobře, takže možná opravdu toužíte jít do Iowa Writer's Workshop. Můžete si myslet, že je to vaše jediná cesta k publikování spisovatelem. Ale ujistěte se, že použijete alespoň několik dalších programů. Zjistíte, že vás někam přijmou a stále budete mít obohacující zážitek, ve kterém můžete prozkoumat svou vášeň. Pokud si myslíte, že je to Iowa nebo poprsí, pak budete neuvěřitelně zklamaní, když to nevyjde.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Poraďte se s osobou, které důvěřujete. To pomáhá vše vypustit.
 • Představte si člověka, který vás odmítl, a vy jste to promluvili způsobem, který se vám líbí.

reklama

Varování

 • Nedovolte, aby ve vás přebývala hořkost. Nepovede to jen k dobrému.
reklama

Populární Problémy

Někdy se vypořádání se svými emocemi může cítit zdrcující. Když je život hektický nebo stresující, snadno se poddáte pocitům hněvu nebo deprese. Budete však produktivnější a budete se cítit lépe, pokud se naučíte řídit ...Novak Djokovič je nejlepším hráčem turnaje, zatímco Roger Federer bude kvůli operaci kolena chybět.Obhájce titulu Roland Garros Rafael Nadal byl v pátek vyřazen z semifinále Novak Djokovic z antukového majoru.

Řecká Maria Sakkari se ve druhém kole US Open 2020 utká s Bernardou Peraovou z USA. Řek momentálně vede Američanem 1: 0 na zápasy.Strýc Rafaela Nadala se domnívá, že světové č. 2 by nevadilo, kdyby Neapol zlepšila Barcelonu. Miguel Angel Nadal je bývalý hráč Barcelony, ale ví, že jeho synovec je zarytým fanouškem Realu Madrid.