Přímý přenos Miss America 2020: Jak se dívat online zdarma

Miss America 2019

Getty Images



Soutěž Miss America 2020 je vysílána živě z Uncasville v Connecticutu ve čtvrtek 19. prosince od 20 hodin. ET/PT na NBC, as 51 žen soutěží o vytouženou práci reprezentovat Miss America Organization a Children’s Miracle Network Hospitals. Zde je návod, jak sledovat, pokud nemáte poskytovatele kabelového nebo satelitního připojení.



Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos NBC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:



Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma



Jakmile se zaregistrujete na FuboTV, můžete sledovat živý přenos Miss America 2020 na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.



Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů a událostí až tři dny poté, co odvysílají, i když jste je zapomněli zaznamenat.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují NBC (na většině trhů žijí). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:



výstřel rakety

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma



Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete sledovat živý přenos Miss America 2020 na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně NBC (živě na vybraných trzích). První měsíc stojí 25 $ (poté 35 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s NBC, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Miss America 2020 sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC (živé na většině trhů) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Miss America 2020 na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových pořadů a speciálních nabídek) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled Miss America 2020



Hrát si

Prelim Night 1 On Stage Interview Jade Glab První noc předběžné soutěže je v knihách! Slečna New Jersey Jade Glab získala předběžné ocenění a stipendium 1 000 $ za rozhovor na pódiu. Podívejte se na rozhovor Jade s Mallory Hagan, Miss America 2013. 2019-12-16T21: 06: 48 000Z

V posledních letech se soutěž Miss America vlastně dost změnila oproti tomu, jak se dříve vedla. Za prvé, už nechtějí být známí jako průvod, protože deemfikovali vnější vzhled ve prospěch soustředění se na dovednosti soutěžících v oblasti rozhovorů, talentu a sociálních dopadů.

V roce 2018 správní rada organizace Miss America oznámila, že se soutěž vyhýbá plavkám a večerním šatům, aby každá ze soutěžících mohla zdůraznit své úspěchy a cíle v životě a jak bude používat svůj talent, vášeň a ambice vykonávat práci Miss America.

kde mohu sledovat, že je tak havran

Už nejsme průvod. Miss America bude představovat novou generaci vedoucích žen zaměřených na stipendium, sociální dopad, talent a posílení postavení, řekla Gretchen Carlson, předsedkyně správní rady a dodala, že v naší zemi zažíváme kulturní revoluci, ve které ženy nacházejí odvahu postavte se a nechte jejich hlasy slyšet v mnoha otázkách. Miss America je hrdá na to, že se vyvíjí jako organizace a připojuje se k tomuto hnutí zmocnění.

Nové poslání Miss America zní: „Připravit skvělé ženy na svět a připravit svět na skvělé ženy,“ řekla Regina Hopper, prezidentka a generální ředitelka. Chceme, aby více mladých žen vidělo tento program jako platformu, na které mohou rozvíjet svou touhu dosáhnout skutečných změn a poskytnout jim potřebné dovednosti a zdroje, aby mohly uspět v jakékoli profesní cestě, kterou si vyberou.

Vítězka Miss America se skutečně vydává na 365denní službu, ve které zastupuje organizaci po celé zemi a někdy i v jiných zemích, a navíc spolupracuje s MAO na rozvoji její iniciativy sociálního dopadu a působí jako národní velvyslankyně pro dětské nemocnice Miracle Network. Od roku 2007 získala organizace Miss America pro nemocnice Children’s Miracle Network více než 17 milionů dolarů.

Organizace také uděluje soutěžícím desítky tisíc dolarů ve formě stipendia. V soutěži 2020 byly rozdány čtyři kategorie stipendií: Spravedlnost a spravedlnost, Iniciativa sociálního dopadu, STEM a Ženy v podnikání. Každá kategorie obsahuje pět finalistů, kteří obdrží různé částky stipendia.

Soutěž Miss America se vysílá živě ve čtvrtek 19. prosince od 20 hodin. do 10 hodin ET/PT na NBC.


Populární Problémy

Státní soupeři Nebraska a Creighton se v pátek večer setkají ve velkém zúčtování. Zde je návod, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Jak rozštípnout kočičí zlomenou nohu. Pokud si vaše kočka zlomila jednu z nohou a nemůžete se dostat do kontaktu s veterinářem, možná budete muset kočičí noze dlahu sami. Požádejte někoho, aby vám pomohl, protože dvě hlavy jsou lepší než jedna a čtyři ...

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat živý přenos Shevchenko vs Carmouche 2 a všechny boje Uruguay UFC Fight Night v USA.

Mírně obležený Federer ze zranění odstoupil z probíhajícího Mutua Madrid Open. Mohlo by to být dobré?