Jak se oblékat jako Luna Lovegood

V knihách a filmech o Harrym Potterovi je Luna Lovegood zbožňována pro svého bezstarostného ducha, lásku k pudinku a znalost Nargles. Luna má také jedinečný styl. Od jejích tištěných Conversek přes ředkvičkové náušnice až po její Spectre Specs je Lunin styl stejně snový a kreativní jako ona. Ať už hledáte oblečení na kostýmní párty nebo jen tipy pro obecný styl, Luna Lovegood je skvělou inspirací!Metoda 1 ze 3: Oblékání jako Luna v „Princi dvojí krve“

 1. Obrázek s názvem Obleč se jako Luna Lovegood Krok 1

  1 Začněte modrými punčochami nebo legínami. Přes ně budete nosit sukni, ale přesto by neměly být příliš čisté. Měly by být jasně modré, spíše než námořnická nebo červenkastá vaječná modř.
 2. Obrázek s názvem Obleč se jako Luna Lovegood Krok 2

  2 Noste černou sukni s potiskem. Sukně by měla mít černý základ s několika barevnými detaily. Pokud nemůžete najít takovou sukni, oblékněte si jinou tmavou sukni s potiskem. Sukně, kterou Luna ve filmu nosí, je z H&M.
 3. Obrázek s názvem Obleč se jako Luna Lovegood Krok 3

  3 Přes modré punčocháče nebo legíny si oblékněte modré ponožky. Mohou to být různé odstíny modré. Měly by to být vysoké ponožky, na které se můžete po nazutí obou bot trochu hrbit.
 4. Obrázek s názvem Obleč se jako Luna Lovegood Krok 4

  4 Noste tištěné conversky. Luna nosí květinové tištěné conversky, které možná najdete na eBay nebo v obchodě s použitou obuví. Pokud nemůžete najít přesné boty, rozhodněte se pro jiný tištěný pár Converse nebo květinové Doc Martens.
 5. Obrázek s názvem Dress Like Luna Lovegood Step 5

  5 Najděte růžový tvídový sako. Dole můžete nosit jakoukoli košili, kterou byste chtěli, protože pod sakem se moc neukáže. Zkuste vyhledat online nebo v obchodech se šetrným zbožím růžový tvídový blejzr, jakýkoli růžový blejzr nebo jakýkoli tvídový blejzer. Měla by být mírně přizpůsobená, ale ne příliš malá. Pokud máte pochybnosti, kupte si větší.
 6. Obrázek s názvem Dress Like Luna Lovegood Step 6

  6 Vytvořte Luniny Spectrespecs. Jde o speciální brýle, které Luna nosí ve filmové sérii. Jsou to růžové brýle, které si můžete zakoupit online nebo si je vyrobit podle následujících pokynů.
  • Najděte šablonu Spectrespecs online. Mnoho webových stránek má výtisky. Vytiskněte šablonu pro své Spectrespecs a vystřihněte ji.
  • Kupte si dva listy průhledného, ​​barevného papíru nebo celofánu, jeden růžový a jeden modrý. Z každého z těchto listů papíru vystřihněte kruh. To bude 'sklo' v brýlích.
  • Do každého otvoru v brýlích přilepte modrý kruh a růžový kruh.
  • Boky brýlí přilepte k přední části brýlí podle pokynů z vaší šablony.
  • Nechte lepidlo zaschnout.


 7. Obrázek s názvem Dress Like Luna Lovegood Step 7

  7 Vytvořte si kopii The Quibbler. Luna je často ukazována, jak drží časopis, Quibbler. Chcete -li to provést, najděte obrázek časopisu The Quibbler online. Vytiskněte si to na kousek papíru. Přední kryt přilepte na obálku jiného zásobníku.
 8. Obrázek s názvem Dress Like Luna Lovegood Step 8

  8 Noste neobvyklé šperky. Luna je proslulá svými ředkvičkovými náušnicemi. Podívejte se online, zejména na řemeslných stránkách, jako je Etsy, a najděte ředkvové náušnice nebo stejně funky šperk. reklama

Metoda 2 ze 3: Oblékání jako Luna ve třídě

 1. Obrázek s názvem Dress Like Luna Lovegood Step 9

  1 Začněte bílou košilí s límečkem. Všichni bradavičtí studenti nosí bílé košile s dlouhým rukávem a límečkem. Celou košili zapněte na knoflíky, protože ji budete nosit s kravatou.
 2. Obrázek s názvem Dress Like Luna Lovegood Step 10

  2 Nasaďte si černou sukni s černými punčochami. Podle svého stylu můžete nosit krátkou nebo dlouhou černou sukni. Tento prvek bradavické uniformy je velmi jednoduchý.
 3. Obrázek s názvem Dress Like Luna Lovegood Step 11

  3 Přidejte černý svetr, svetr s výstřihem do V. Noste tento svetr přes bílou košili s límečkem. Můžete také nosit svetr, pokud nemáte svetr.
 4. Obrázek s názvem Dress Like Luna Lovegood Step 12

  4 Noste černé ploché boty. Můžete nosit ploché, mokasíny nebo dokonce černé tenisky Converse. Zde je nejdůležitější barva.
 5. Obrázek s názvem Dress Like Luna Lovegood Step 13

  5 Najděte nebo si vyrobte barevnou kravatu Ravenclaw. Ravenclawské barvy jsou bronzové a tmavě modré, takže noste tradiční kravatu, která tyto barvy začlení do pruhovaného vzoru. Můžete si také vzít obyčejnou tmavě modrou kravatu a nakreslit na ni zlaté pruhy pomocí třpytivého lepidla, fixy na zlatou látku nebo zlaté barvy. Vázejte kravatu do jakéhokoli uzlu, ale nechte ji vypadat úhledně a čistě.
 6. Obrázek s názvem Dress Like Luna Lovegood Step 14

  6 Noste šátek Ravenclaw. Noste tmavě modrý a bronzový šátek. Jeden si můžete snadno koupit online; Kostýmy s motivem Harryho Pottera jsou velmi populární. Šálu si však můžete uplést i sami nebo ji ušít tmavě modrou a zlatou látkou.
 7. Obrázek s názvem Dress Like Luna Lovegood Step 15

  7 Najděte nebo vyrobte korkový náhrdelník. Luna Lovegood je známá svým originálním náhrdelníkem s korkovým máslem.
  • K výrobě tohoto náhrdelníku byste měli najít korek; můžete použít jeden z láhve vína.
  • Najděte si materiál, který chcete na náhrdelník použít. Luna ve filmu nosí náhrdelník s modrými korálky a dvojitým vláknem. Pokud chcete vyrobit tento typ náhrdelníku, dejte malé modré korálky na drátěný náhrdelník, který je dlouhý jako dva volné náhrdelníky. Můžete však také použít stuhu.
  • Nasaďte modré korálky na polovinu náhrdelníku.
  • Na vrch korku přilepte velký stříbrný korálek.
  • Navlékněte korek do středu náhrdelníku.
  • Na druhou polovinu náhrdelníku vložte modré korálky. Připevněte spony na náhrdelníky a dvakrát je omotejte kolem krku.
 8. Obrázek s názvem Dress Like Luna Lovegood Step 16

  8 Noste hůlku. Kupte si hůlku v kostýmním obchodě. Můžete také použít větev o velikosti předloktí ze stromu. Vyberte si „hůlku“, která se vám líbí a cítíte se dobře v ruce.
 9. Obrázek s názvem Dress Like Luna Lovegood Step 179 Noste černé roucho. Župan můžete snadno najít v obchodě s kostýmy nebo online, ale můžete ho najít také levněji ve výprodeji nebo v obchodě se spoustou věcí. Róby Harryho Pottera jsou oblíbené kostýmy! reklama

Metoda 3 ze 3: Kopírování kostýmu Lunina lva

 1. Obrázek s názvem Dress Like Luna Lovegood Step 18

  1 Vyrobte si nebo kupte klobouk s lví hlavou. Ve filmu „Harry Potter a princ dvojí krve“ Luna nosí tento klobouk, aby dala najevo podporu Nebelvíru ve hře Nebelvír vs. Zmijozel ze famfrpálu, přestože ona sama je v Havraspáru. Kupte si lví klobouk jako Luna. Možná ho najdete v obchodě s kostýmy nebo online, zejména v online řemeslných obchodech, jako je Etsy.com.
  • Můžete si také vyrobit lví klobouk. Můžete to udělat mnoha kreativními způsoby, ale jedním ze způsobů, jak to udělat, může být začít s cyklistickou přilbou jako základnou a poté přidat lví hlavu na vrchol a zbytek přikrýt látkou. Lví hlavu si můžete vyrobit sami, nebo si můžete koupit vycpaného lva a odříznout hlavu, aby se dala připevnit na cyklistickou přilbu lepidlem. Můžete také oprášit hlavu lva papírem a poté ji přilepit na cyklistickou přilbu.
  • Přidejte lví hřívu krepovým papírem, přízí nebo jakoukoli jinou oranžovou a žlutou tkaninou, bezpečně ji přilepte na cyklistickou přilbu a zcela ji zakryjte.
  • Lunin styl je zábavný a kreativní. Nebojte se přidat svému lvímu klobouku svůj vlastní styl a odlesk.
 2. Obrázek s názvem Dress Like Luna Lovegood Step 202 Noste fialové kalhoty. V této scéně filmu Luna doplňuje žlutou a oranžovou čepici lví hlavy fialovými manšestry. Pokud nemáte fialové manšestry, můžete také nosit jasně modrou nebo dokonce žlutou. Zachovejte zde důležitou část Lunina stylu, kterou jsou pestrobarevné kalhoty. Pravděpodobně je můžete levně koupit v obchodě se spořivostí nebo v obchodě s použitým oblečením.
 3. Obrázek s názvem Dress Like Luna Lovegood Step 19

  3 Oblečte si pletenou svetrovou vestu tmavé barvy a šedou košili s dlouhým rukávem. Ve filmu má Luna tenký, šedý top s dlouhým rukávem. Spojí ji s modrou pletenou svetrovou vestou. Ačkoli tuto přesnou kombinaci nemusíte dodržovat, měli byste se pokusit zkopírovat Lunino svérázné vrstvení. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak si Luna dělá vlasy? Luna má dlouhé, blonďaté, kudrnaté vlasy. Obvykle to nechává být.
 • Otázka Jak mohu mít pokoj jako ona? V Relikviích smrti si Luna sama vymalovala většinu svého pokoje. Na stropě jsou vyobrazeni všichni její nejbližší přátelé. Evan a Lynch v rozhovoru řekli, že její pokoj je oranžový a má citáty z knih o Harrym Potterovi v tyrkysové barvě. Luna má velmi základní šatník a noční stolek. Zkuste si vyrobit nějaké jedinečné domácí dekorace nebo si koupit lapač snů. Zkuste reflektovat Luninu víru v podivná, imaginární stvoření, ale přidejte také něco ze svého stylu!
 • Otázka Má Luna domácího mazlíčka? V knihách nebo filmech není uvedeno, že má domácího mazlíčka.
 • Otázka Můj přítel se mě pravděpodobně zeptá, jak dělat cosplay pro Luninu osobnost. Jaká je její osobnost? UnicornPrincess0105 Luna Lovegood je mnohem divnější. Je milá, chápavá, přátelská a vždy má úsměv na tváři. Je to jedna věrná kamarádka a také odvážná.
 • Otázka Je Luna tichá? Ano, jak to udělám? Cecilia Floresová Nejlepší odpovídačka Luna je docela tichá postava, ale je výstřední a divná. Sledoval bych filmy s ní a snažil se kopírovat její repliky hlasem, který by byl co nejblíže jejímu, a napodobovat její mimiku.
 • Otázka Co když nemám blond vlasy? Můžete si pořídit blond paruku, nebo dokonce být brunetkou nebo zrzkou Lunou! Lunu nezajímá, co si o ní ostatní myslí, takže si nedělejte starosti s tím, jak vypadají vaše vlasy!
 • Otázka V březnu jedu na Birmingham Comic Con. Protože nemám dlouhé blond vlasy (mám krátké červenohnědé vlasy), chci být co nejpřesnější, aniž bych utrácel obrovské množství. Co můžu dělat? Cecilia Floresová Nejlepší odpovídač Nemusíte si odbarvovat vlasy nebo utrácet stovky za paruku, podívejte se do halloweenského nebo párty obchodu a pravděpodobně najdete dlouhou blonďatou paruku za méně než 20 dolarů. Pokud víte, že v budoucnu budete hrát spoustu postav, které mají dlouhé blond vlasy, zvažte investici do kvalitnější blonďaté paruky.
 • Otázka Co když nemám žádné oblečení a boty? Prostě něco spojte! Luna nosí svůj vlastní styl, takže byste měli nosit svůj vlastní a být individuální. Snažte se nenosit to, co všichni ostatní (pokud nejsou uniformní), být Lunou znamená být jedinečná a přijímat.
 • Otázka Fungoval by pro Lunu růžový zlatý svetr? Jakýkoli svetr bude fungovat! Růžové zlato vypadá jako barva, kterou by Luna milovala.
 • Otázka Pokud by si Luna musela vybrat domácího mazlíčka z krysy, ropuchy, kočky nebo sovy, co by to bylo? Cecilia Floresová Nejlepší odpovídač Upřímně, pravděpodobně by nic z toho neměla. Pravděpodobně by šla hledat nějaké imaginární stvoření. Věří docela zvláštním věcem.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Kostýmy Harryho Pottera jsou opravdu populární. Pokud hledáte uniformy v Bradavicích, snadno je najdete online nebo v obchodech s kostýmy.
 • Zkuste do těchto outfitů přidat svůj vlastní styl.
 • Zvažte nošení paruky s dlouhými, blond, kudrnatými vlasy, pokud takové vlasy ještě nemáte.
 • Nebojte se, pokud váš outfit není přesnou replikou Luniny. Některé jednoduché doplňky, které můžete přidat k jakémukoli oblečení, jsou: Spectrespecs, žertovný časopis, jakékoli barvy Ravenclaw nebo světlá hůlka.

reklama

Varování

 • Nebojte se, že byste tyto styly museli přesně kopírovat. Lunin styl je bezstarostný a plynulý, takže můžete použít inspiraci těmito nápady pro stejně Lunský vzhled!
reklama

Populární Problémy

Mistr z roku 2009 Roger Federer oficiálně odstoupil z Roland Garros 2021, den před tím, než měl ve čtvrtém kole hrát Matteo Berrettini.Ceny People's Choice Awards 2020 se konají v neděli večer. Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat show online.Váš průvodce streamováním Halloweentownu online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak ukládat obrázky na váš MacBook. Tento wikiHow vás naučí, jak uložit obrázek ze zprávy, dokumentu nebo internetu do počítače MacBook. Ve většině případů je to tak jednoduché, jako když kliknete na obrázek a poté vyberete ...Přestože na hubnutí nemůžete cílit prsty sami, můžete snížit velikost prstů spolu s dalšími oblastmi těla pomocí diety a cvičení. Můžete také začlenit cvičení síly rukou a úchopu pro silné, ...Dnes večer je premiéra seriálu „American Ninja Warrior“ v 11. sérii. Získejte přehled o tom, jak sledovat ANW online prostřednictvím živého přenosu.