Nick Kyrgios ve Wimbledonu překonává drsného českého veterána Radka Štěpánka

Česká republika

Český Radek Štěpánek v akci proti australskému Nicku Kyrgiovi ve Wimbledonu, 28. června 2016 REUTERS/Andrew Couldridge.

LONDÝN-Reuters dvouhra zápas za téměř 25 let.

Poté, co si hráči brzy vyměnili přestávky v podání - Australan hrál laxní sedmý zápas, aby připustil svůj - Kyrgios udělal rozhodující brejk prvního setu v desáté hře.

Kyrgios vzal druhý o jediné přestávce a měl šanci zabalit věci ve dvou setech, když sloužil za stavu 5-4.

Ale Čech, o 16 let starší Kyrgiovi o 16 let, se odtrhl a vzal třetí set v maratónském tie-breaku 11-9, nalákal Kyrgiose na síť jednou z mnoha kapek, než ho prošel forhendem přes kurt. .

Zdálo se, že ta dávka energie Čecha unavila, a Kyrgios - který dále hraje německého nenasazeného Dustina Browna - prošel čtvrtým setem se dvěma dalšími přestávkami podání, aby zabalil vítězství za dvě hodiny a 26 minut.

(Reportáž John Stonestreet, editace Ed Osmond)

Populární Problémy

Jak cvičit své morče. Morčata jsou malá, zavalitá a, jak by se mnozí shodli, rozkošná. Přesto bez náležitých opatření mají tato zvířata tendenci se přejídat. Morčata s nadváhou mohou mít později v ...

„Natalee Holloway: Her Friends Speak“ je nejnovější speciál na Reelz. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak jej sledovat online.

ASU a Ohio State se v pondělí večer setkávají v obrovské zápasnické bitvě Top-5 v Columbusu. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.

Jak spravovat trhliny ve čtvrtích koní. Čtvrtinová trhlina podle definice je jakákoli prasklina, která se objeví na čtvrtinách nebo na boku kopyta koně. Http://xwebapp.ustrotting.com/absolutenm/templates/hoofbeats.aspx? Articleid = 33935 & zoneid = 43 The ...

Serena Williamsová porazila Elenu Vesninovou 6: 2 6: 0, aby se přihlásila do 9. wimbledonského finále ve snaze o 22. grandslamový titul.