Nick Kyrgios ve Wimbledonu překonává drsného českého veterána Radka Štěpánka

Český Radek Štěpánek v akci proti australskému Nicku Kyrgiovi ve Wimbledonu, 28. června 2016 REUTERS/Andrew Couldridge.LONDÝN-Reuters dvouhra zápas za téměř 25 let.

Poté, co si hráči brzy vyměnili přestávky v podání - Australan hrál laxní sedmý zápas, aby připustil svůj - Kyrgios udělal rozhodující brejk prvního setu v desáté hře.Kyrgios vzal druhý o jediné přestávce a měl šanci zabalit věci ve dvou setech, když sloužil za stavu 5-4.

Ale Čech, o 16 let starší Kyrgiovi o 16 let, se odtrhl a vzal třetí set v maratónském tie-breaku 11-9, nalákal Kyrgiose na síť jednou z mnoha kapek, než ho prošel forhendem přes kurt. .

Zdálo se, že ta dávka energie Čecha unavila, a Kyrgios - který dále hraje německého nenasazeného Dustina Browna - prošel čtvrtým setem se dvěma dalšími přestávkami podání, aby zabalil vítězství za dvě hodiny a 26 minut.(Reportáž John Stonestreet, editace Ed Osmond)

Populární Problémy

Palermo Ladies Open je jedním z posledních několika antukových turnajů WTA Tour, než se rozběhne hardcourtová houpačka.

Jak zacházet se psími ranami uštknutím u psů. Pokud je váš pes napaden jiným psem, váš pes může mít v důsledku boje zranění. Je nutné, abyste určili, jak vážné je kousnutí vašeho psa a zda vyžaduje okamžitý ...Abscesy jsou bolestivé, zanícené hrbolky naplněné hnisem, které jsou způsobeny bakteriálními infekcemi. Absces, kterému se také říká var, můžete dostat kdekoli na vašem těle. Https://www.emedicinehealth.com/abscess/article_em.htm Nějaká menší kůže ...

Váš průvodce streamováním 'Inside Out' online. Animovaný film hraje spoustu velkých jmen v komedii, včetně Amy Poehler, Bill Hader a Lewis Black.

Je potřeba restartovat bezkontaktní sporty, jako je tenis a kriket, a přitom neohrožovat zdraví hráčů, funkcionářů a fanoušků. Hráči tenisu s nižším umístěním jsou těžce zasaženi kvůli zrušení turné.