Přímý přenos z Wimbledonu: Jak sledovat 3. den online zdarma

wimbledon live stream, wimbledon 2016 live stream, sledujte wimbledon online zdarma, wimbledon live stream xbox one, wimbledon streaming uk, wimbledon streaming usa, espn live stream free, wimbledon live stream today

(Getty)

Hledáte způsob, jak ve středu sledovat živý přenos 3. dne ve Wimbledonu? Zajistili jsme vás.

Hra v All England Clubu začíná v 6:30 ET/11:30 místního času. Zde je kompletní přehled všech různých způsobů sledování online nebo na mobilu:


Jak sledovat živý stream Wimbledon 3. den online

Uživatelé mohou sledujte zdarma živý přenos na Wimbledon.com . Stream, Live @ Wimbledon, ukazuje jak zákulisí, tak živé pohledy na určité zápasy. Pokud však chcete mít výhradně zápasové pokrytí, budete chtít prozkoumat další možnosti. Zde jsou některé, v závislosti na tom, kde žijete:

Spojené státy

Uživatelé mohou sledovat hru na každém jednotlivém hřišti živě online zdarma na ESPN3 přes WatchESPN.com . Sledování tímto způsobem vyžaduje pouze přihlášení k poskytovateli internetových služeb, nikoli k poskytovateli televize.

Pokud chcete sledovat pokrytí ESPN, existují dva způsoby:

1. Sling TV : Tato online streamovací služba poskytuje přístup k vybraným kanálům za měsíční poplatek. Balíček Best of Live TV této služby, který zahrnuje ESPN a ESPN 2, stojí 20 $ měsíčně. Pokud ale hledáte způsob, jak se dívat zdarma, můžete to udělat pomocí Sling’s bezplatná 7denní zkušební verze . Kliknutím sem se zaregistrujete do Sling TV. Při registraci budete muset zadat informace o své kreditní kartě, ale pokud předplatné zrušíte před koncem zkušebního období, nebudou vám účtovány žádné poplatky. Jakmile jste přihlášeni k odběru, můžete jdi sem ke stažení aplikace potřebné ke sledování na vašem počítači.

2. Sledujte ESPN . Ke sledování streamu budete muset ověřit své kabelové nebo satelitní předplatné zadáním svého uživatelského jména a hesla.


Spojené království

Uživatelé mohou sledovat zpravodajství BBC přes BBC iPlayer . Ke sledování streamu budete muset ověřit své kabelové nebo satelitní předplatné zadáním svého uživatelského jména a hesla.


Jak sledovat 3. den Wimbledonu na mobilních nebo jiných zařízeních

Uživatelé mohou sledovat živý přenos Live @ Wimbledon v aplikaci Wimbledon, kterou si můžete zdarma stáhnout v Obchod s aplikacemi nebo Google Play obchod . Zde je několik dalších možností, v závislosti na tom, kde žijete:

Spojené státy

Můžete sledovat na mobilním nebo tabletovém zařízení prostřednictvím aplikace WatchESPN, kterou si můžete zdarma stáhnout v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod , Obchod s aplikacemi Amazon nebo Windows Store .

Navíc pokud máte a Předplatné Sling TV , můžete sledovat pokrytí ESPN na Sling aplikace , který je zdarma ke stažení na následujících místech:

Obchod s aplikacemi

Google Play obchod

dlaha na tenisový loket

K dispozici je také aplikace Sling pro Roku, Chromecast, přehrávač Nexus, ZTE a XBox One. Klikněte zde pro úplný seznam kompatibilních zařízení.


Spojené království

Uživatelé mohou sledovat prostřednictvím aplikace BBC iPlayer, kterou lze zdarma stáhnout na následujících místech:

Obchod s aplikacemi

Google Play obchod

Obchod s aplikacemi Microsoft

Xbox One


Populární Problémy

Arizona a ASU se v sobotu večer setkají v teritoriálním poháru 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Váš průvodce streamováním hry Santa Paws 2: The Santa Pups online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Horké počasí může příznaky roztroušené sklerózy (MS) ještě zhoršit. Mnoho lidí s MS má také citlivost na teplo a špatně reaguje na rostoucí teploty. Pokud máte MS a řešíte horko, možná si říkáte, jak můžete zůstat ...

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak ve středu sledovat živý přenos hry Thunder vs Lakers online.

Ručně vybraný průvodce deseti nejlepšími tenisovými strunami pro rok 2021 - organizovaný podle typu strun a cílů hráčů, takže můžete snadno najít ten, který se vám bude líbit.