Přímý přenos z Wimbledonu: Jak sledovat 3. den online zdarma

(Getty)Hledáte způsob, jak ve středu sledovat živý přenos 3. dne ve Wimbledonu? Zajistili jsme vás.

Hra v All England Clubu začíná v 6:30 ET/11:30 místního času. Zde je kompletní přehled všech různých způsobů sledování online nebo na mobilu:
Jak sledovat živý stream Wimbledon 3. den online

Uživatelé mohou sledujte zdarma živý přenos na Wimbledon.com . Stream, Live @ Wimbledon, ukazuje jak zákulisí, tak živé pohledy na určité zápasy. Pokud však chcete mít výhradně zápasové pokrytí, budete chtít prozkoumat další možnosti. Zde jsou některé, v závislosti na tom, kde žijete:

Spojené státy

Uživatelé mohou sledovat hru na každém jednotlivém hřišti živě online zdarma na ESPN3 přes WatchESPN.com . Sledování tímto způsobem vyžaduje pouze přihlášení k poskytovateli internetových služeb, nikoli k poskytovateli televize.Pokud chcete sledovat pokrytí ESPN, existují dva způsoby:

1. Sling TV : Tato online streamovací služba poskytuje přístup k vybraným kanálům za měsíční poplatek. Balíček Best of Live TV této služby, který zahrnuje ESPN a ESPN 2, stojí 20 $ měsíčně. Pokud ale hledáte způsob, jak se dívat zdarma, můžete to udělat pomocí Sling’s bezplatná 7denní zkušební verze . Kliknutím sem se zaregistrujete do Sling TV. Při registraci budete muset zadat informace o své kreditní kartě, ale pokud předplatné zrušíte před koncem zkušebního období, nebudou vám účtovány žádné poplatky. Jakmile jste přihlášeni k odběru, můžete jdi sem ke stažení aplikace potřebné ke sledování na vašem počítači.

2. Sledujte ESPN . Ke sledování streamu budete muset ověřit své kabelové nebo satelitní předplatné zadáním svého uživatelského jména a hesla.
Spojené království

Uživatelé mohou sledovat zpravodajství BBC přes BBC iPlayer . Ke sledování streamu budete muset ověřit své kabelové nebo satelitní předplatné zadáním svého uživatelského jména a hesla.


Jak sledovat 3. den Wimbledonu na mobilních nebo jiných zařízeních

Uživatelé mohou sledovat živý přenos Live @ Wimbledon v aplikaci Wimbledon, kterou si můžete zdarma stáhnout v Obchod s aplikacemi nebo Google Play obchod . Zde je několik dalších možností, v závislosti na tom, kde žijete:

Spojené státy

Můžete sledovat na mobilním nebo tabletovém zařízení prostřednictvím aplikace WatchESPN, kterou si můžete zdarma stáhnout v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod , Obchod s aplikacemi Amazon nebo Windows Store .

Navíc pokud máte a Předplatné Sling TV , můžete sledovat pokrytí ESPN na Sling aplikace , který je zdarma ke stažení na následujících místech:

Obchod s aplikacemi

Google Play obchod

tenisová pravidla pro začátečníky

K dispozici je také aplikace Sling pro Roku, Chromecast, přehrávač Nexus, ZTE a XBox One. Klikněte zde pro úplný seznam kompatibilních zařízení.


Spojené království

Uživatelé mohou sledovat prostřednictvím aplikace BBC iPlayer, kterou lze zdarma stáhnout na následujících místech:

Obchod s aplikacemi

Google Play obchod

Obchod s aplikacemi Microsoft

Xbox One


Populární Problémy

Šance ne na Murrayho vyhrát Wimbledon

Nový dokumentární seriál Peytona Manninga „Peytonova místa“ má premiéru v pondělí s prvními čtyřmi epizodami. Zde je návod, jak sledovat show online.

Naučte se, jak snadno přidat přátele na Nintendo Switch pomocí tohoto jednoduchého průvodce. Zjistěte, jakými různými způsoby se můžete spojit s přáteli a užít si společné hraní pro více hráčů.

Tento týden se koná RBC Heritage 2020. Zde je návod, jak sledovat úplné pokrytí turnaje online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat hru Golden Knights vs Kings online bez kabelu.