Singapore Open 2021: Analýza losování, náhled a předpověď dvouhry mužů

Marin Čilič

Marin ČiličProtože se tento víkend blíží konec Australian Open 2021, turné ATP nyní poputuje na asijský kontinent, což bude první letošní halový turnaj v hardcourt.Světová jednička 36 Adrian Mannarino se ocitá jako nejlepší osiva na Singapore Open, když se vrací do akce poprvé od chvíle, kdy ji ve třetím kole Australian Open spojil Alexander Zverev. Mannarina doplňuje Marin Cilic, který se bude snažit dostat svou kariéru zpět na správnou kolej poté, co v posledních dvou letech bojoval s důsledností.Cilic byl vyhozen z Melbourne v jeho samotném úvodním zápase, v rukou Grigora Dimitrova. Bývalý šampion US Open je od roku 2019 uprostřed propadu, přičemž jeho umístění ve světě kleslo na 43. místo.

Talentovaný mladík Alexander Bublik a australský John Millman uzavírají na turnaji ATP 250 první čtyři nejlepší. Na tomto místě je pohled na to, jak se očekává remíza v Singapuru:Horní polovina: Adriano Mannarino pózoval s ošemetnou cestou do finále

Adrian Mannrino

Adrian Mannrinoco je rally v badmintonu

Adrian Mannarino se ocitá obklopen několika velmi záludnými hráči na papíře. Poté, co obdržel v prvním kole ae, Francouz pravděpodobně odehraje svůj první zápas v Singapuru proti bývalému světovému č. 10 Ernestsu Gulbisovi.

Gulbis byl kdysi považován za jednoho z nejslibnějších mladíků na turné, ale jeho hra v posledních letech odpadla.Pokud se Mannarino dostane přes Lotyše, jeho dalším soupeřem bude pravděpodobně šestý nasazený Radu Albot. Ačkoli Albot nemá ve svém arzenálu žádné obrovské zbraně, má solidní základní hru, která by potenciálně mohla narušit nekonvenční styl hry Mannarina.Třetí nasazený Alexander Bublik bude doufat v setkání s Mannarinem v semifinále. Dalším nejvyšším semenem v Bublikově čtvrtině je kolega mladík Yoshihito Nishioka, který by se mohl snažit čelit kazašskému velkému podání.

Bublik měl dobrý start do sezony 2021, když se na Antalya Open dostal do finále a prohrál s Alexem de Minaurem. Třiadvacetiletý hráč na turné zatím nezískal titul ve dvouhře, což je věc, kterou se bude v Singapuru snažit změnit.

Pokud se Mannarino a Bublik dostanou do semifinále, velkoobslužný Kazach může mít díky své výbušné hře mírný náskok.

Semifinální predikce: Alexander Bublik vs Adrian Mannarino

vše, co potřebujete vědět o tenisu

Dolní polovina: John Millman, Marin Cilic bojují s Next Gen

John Millman

John Millman

Druhý nasazený John Millman nikdy nezískal titul ve dvouhře na hardcourt. Jednatřicetiletý hráč je ale jedním z nejzkušenějších hráčů turné a v minulosti na US Open dokonce porazil skvělého Rogera Federera.

Millman obdržel první kolo a ve svém úvodním zápase bude hrát buď Yuki Bhambri nebo Matthew Ebden. Pokud je Australan schopen ten zápas vyhrát a dostat se do čtvrtfinále, s největší pravděpodobností narazí na hráče Next Gen v krajanovi Alexeji Popyrinovi nebo sedmém nasazeném Lloydovi Harrisovi.

Jednadvacetiletý Popyrin je jedním z nejtalentovanějších hráčů generace 2000, když v minulosti na Australian Open porazil hráče jako Dominic Thiem a David Goffin. Ani jeho předpokládaný soupeř 16. kola Lloyd Harris není žádný pushover; jihoafrický velkoplošný hráč vyrazil Federera na Wimbledon 2019.

V neposlední řadě se třetí nasazený Marin Cilic bude snažit ukončit svou noční můru tím, že půjde hluboko na Singapore Open. Bývalý šampion US Open sestavil ve svých posledních 20 zápasech rekord 7-13 W-L, včetně probíhající série čtyř zápasů porážek.

Je samozřejmé, že Cilic zde zoufale potřebuje dobrý výsledek. Po obdržení prvního kola na rozloučenou se Chorvat otevře proti mnohem mladšímu soupeři, protože se chystá čelit buď Ramkummaru Ramnathanovi nebo Taro Danielovi.

Rafael Nadal vs Gilles Muller

Zatímco Cilic byl v poslední době zranitelný ve svých otvírácích, dalo by se očekávat, že vyhraje ten zápas bez větších potíží. Projekčním čtvrtfinálovým soupeřem dvaatřicetiletého hráče je korejský Kwon Soon-woo.

Případný semifinálový střet mezi Marinem Cilicem a Johnem Millmanem by byl určitě velmi zajímavý. Cilic má velké podání, které může udržet Australana na zadní noze, ale bude potřebovat, aby jeho základní hra byla mnohem lepší, než tomu bylo v poslední době. Millman je na nohou velmi rychlý a pravděpodobně přiměje Chorvat zahrát spoustu dalších střel.

Semifinální predikce: John Millman vs Marin Cilic

Předpověď na finále

Alexander Bublik vs John Millman

Předpokládaný šampion

Alexandr Bublík

Populární Problémy

Jak nosit těsné kalhoty. Těsné kalhoty jsou super univerzální možností, kterou můžete mít ve svém šatníku. Skinny džíny, cigaretové kalhoty, kalhoty na jógu nebo cokoli mezi tím lze přidat k vašemu outfitu a vytvořit tak elegantní siluetu, která může vypadat ležérně nebo ...

Jak naučit dítě házet, chytat a trefovat míč. Hraní úlovků je jednoduché a docela zábavné. Vše, co potřebujete, je míč a nějaký čas. Malé děti často potřebují na začátku pomoc, v neposlední řadě proto, že vždy otočí hlavu ...

Ochranný kelímek je tvrdá skořápka, která je vložena do atletického popruhu nebo kompresních šortek k ochraně mužského reprodukčního systému při hraní fyzických sportů. Někteří muži se domnívají, že při hraní nemusí používat ochranný kelímek nebo ...

Jak se starat o štěňata. Štěně je zábavný, vzrušující a rozkošný přírůstek do vaší rodiny. Štěňátka mají také spoustu práce, ale pokud zůstanete oddaní a budete se jí držet, budete odměněni věrným, šťastným a milujícím společníkem ....