Jak sledovat Royal Rumble 2019 online zdarma

WWE Royal Rumble 2019

Wwe

Royal Rumble je zpět. Oblíbený WWE se vrací se dvěma velkými bitvami: jedna pro 30 mužských superhvězd a jedna pro 30 ženských superhvězd. PPV umožní každému titulu potenciálně vyměnit ruce kromě mezikontinentálního mistrovství.]

Akce začíná v neděli v 19 hodin. ET. Nebude to na běžné kabelové televizi, ale můžete sledujte živý přenos Royal Rumble 2019 na svém počítači, telefonu nebo jiném připojeném zařízení prostřednictvím sítě WWE , služba digitálního streamování, která má exkluzivní pokrytí každé události PPV, a také komplexní knihovnu minulých událostí WWE na vyžádání.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou měsíční zkušební verzi WWE Network , a poté můžete sledovat živý přenos programu Royal Rumble 2019 na počítači přes WWE.com nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace WWE.

Pokud se nemůžete dívat živě, událost-a další minulé události WWE PPV-lze následně sledovat na vyžádání prostřednictvím sítě WWE.


Náhled Royal Rumble 2019

Royal Rumble má na kartě utkání působivou řadu superhvězd. Mezi jedny z nejpozoruhodnějších patří Ronda Rousey a Sasha Banks pro mistrovství RAW Women’s Championship, Finn Balor a Brock Lesnar pro WWE Universal Championship a samozřejmě také mužský a ženský dunění. Níže si prohlédněte celou kartu zápasu.

Raw Women’s Championship - Sasha Banks vs. Ronda Rousey

Zápas Smackdown Women’s Championship: Becky Lynch vs. Asuka

Smack Tag-Team Championship-Bar vs. Shane a Miz

WWE Universal Championship - Finn Balor vs. Brock Lesnar

ping pong tenis

WWE Championship - Daniel Bryan vs. AJ Styles

Mistrovství USA - Rusev vs. Shinsuke Nakamura

Cruiserweight Championship Fatal 4-Way-Buddy Murphy vs. Kalisto vs. Akira Tozawa vs. Hideo Itami

Královský rachot žen

Pánský královský rachot

Přestože je Lesnar již nějakou dobu univerzálním šampionem, najdou se i tací, kteří mají pocit, že by Balor mohl mít dobrou náladu na rozrušení. Kromě zápasníků, kteří byli potvrzeni pro Royal Rumble, se šířily nějaké zvěsti, že Roman Reigns by mohl mít překvapivý vzhled. Reigns porazil Brocka Lesnara na SummerSlam, aby se stal světovým šampionem, ale byl nucen vzdát se titulu kvůli svým zdravotním komplikacím pramenícím z leukémie.

Sportskeeda byl jedním z prodejen spekulujících o Reignsově návratu, ale zkušený novinář Mike Johnson říká, že tyto zprávy nebyly nic jiného než fámy. Řekl několik jmen, o kterých jsme mluvili, především Roman Reigns. Bylo mi řečeno, že Roman Reigns tam tento víkend nebude. Nikdy nebyl zapojen do žádných kreativních plánů.

Kromě toho Johnson řekl, že Reigns nemá žádnou fyzickou podobu, aby se mohl účastnit Royal Rumble. Bylo nám řečeno, že je skutečně na Havaji, takže nebude fyzicky v Royal Rumble, dodal. Všechna znamení jsou Roman Reigns, nebudou tento víkend v Royal Rumble žádným způsobem tvarem ani formou.


Populární Problémy

Reilly Opelka a John Isner spojili 81 es-rekord ATP v zápase o třech setech-když první z nich dosáhl finále.

Luxusní vinylové dlaždice (LVT) jsou extrémně odolné a snadno se udržují v čistotě. Tato podlaha je ideální pro domácnosti s dětmi a domácími mazlíčky a vydrží mnoho let. Udržování podlah LVT v čistotě je jednoduché a jednoduché, jako běžné ...

Lvi a Packers se setkají v neděli v zápase NFC North. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat 3bodovou soutěž NBA 2019 online, pokud nemáte kabel.

Může Dodin pokračovat ve své dobré formě v Lyonu proti Keninovi?

„Restaurant Hustle 2020“ je nový dokument, který má premiéru v neděli na Food Network. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online.