Jak se dívat na Oval Season 2 streamování online bez kabelu

Obsazení

SÁZKA Obsazení filmu Tyler Perry's The Oval

Bezprostředně po premiéře filmu Hra na rozloučenou od Tylera Perryho Madea je premiérou druhé sezóny Oval Tylera Perryho v úterý 16. února ve 22:30 hodin ET/PT na SÁZKU.badmintonové čtyřhry

Pokud nemáte kabel, zde jsou všechny různé způsoby, jak je můžete sledovat Ovál Online streamované epizody 2 zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos BET a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Ovál žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos BET a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Ovál živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

křížovka pro nastavení tenisu

AT&T TV

Můžete sledovat živý přenos BET a Více než 65 televizních kanálů prostřednictvím televize AT&T. BET je zahrnut v každém balíčku kanálů, ale balíčky Choice a výše jsou zahrnuty s HBO Max a NBA League Pass bezplatně a jakýkoli balíček můžete vyzkoušet zdarma se 14denní zkušební verzí:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

bílé dětské tenisky

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat Ovál živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Sling TV

Živý přenos BET a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Ovál živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na 2. sezónu „Oval“Hrát si

Náhled: Ovál se vrací letos v únoru | Sezóna 2 | Oval Tylera Perryho 2021-01-09T00: 54: 54Z

Politická telenovela Tylera Perryho Ovál „Druhá sezóna, v níž tisková zpráva BET nazývá zlomení čelistí, je zpět v úterý 16. února s druhou premiérou v této sezóně.

[ Ovál ] zvedá závoj toho, co se může stát, když vůdce svobodného světa, jeho manželka a rodina jsou šílení maniaci. Série také zdůrazňuje osobní stránku a každodenní život zaměstnanců, kteří řídí vnitřní fungování nejznámějšího sídla národa, dráždí síť.

nejlepší tenisová raketa pro začátečníky

V show hrají Ed Quinn jako prezident Spojených států a Kron Moore, Paige Hurd a Daniel Croix Henderson jako jeho rodina a Javon Johnson jako komorník Bílého domu a Ptosha Storey a Vaughn W. Hebron jako rodina majordoma.

Hrají Teesha Renee, Lodric Collins, Ciera Payton, Taja V. Simpson, Walter Fauntleroy, Brad Benedict, Travis Cure, Matthew Law, Bill Barrett a Derek A. Dixon.

Premiérová epizoda druhé série má název A Little Girl Talk a její popis slibuje, že Laurin příšerný objev ji děsí téměř k smrti; Maude dává Gayleovi kontrolu reality, jak se věci budou vyvíjet dál; Richard naléhá na Nancy, aby odpověděla, že není připravena poskytnout.

Přehlídka se přesouvá na pravidelných 9 hodin Časový úsek ET/PT v úterý 23. února s druhou epizodou s názvem Přírodní stanoviště, jejíž popis zní: Nová první rodina se zúčastní inaugurace a přestěhuje se do Bílého domu, když řada událostí ohrožuje bezpečnost a živobytí prezidentovy rodiny a zaměstnanci.

Oval Tylera Perryho vysílá v úterý v 9 hodin ET/PT, ale premiéra druhé sezóny se koná ve 22:30 ET/PT kvůli speciálnímu vysílání Hra na rozloučenou od Tylera Perryho Madea na SÁZKU.


Populární Problémy

Jak získat dobrou pověst v první školní den (pro dívky). Pokud jste jedním z těch lidí, kteří jsou považováni za nerdy a divné, a máte strach z prvního školního dne nebo nového školního roku, pak je to pro vás ten pravý článek. Tento...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Nuggets vs Spurs Game 3 online bez kabelu.

Jak namalovat vysoký strop přes schody. Malování stropu může být náročné i pro zkušeného malíře. Práce je obzvláště obtížná při malování přes schodiště, kde nemůžete snadno postavit žebřík, abyste dosáhli ...

Speciální programy „MTV Movie & TV Awards: Greatest of All Time“ se konají v neděli večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu online.

US Open byly zasaženy poté, co rozhodčí potrestal Alize Cornetovou porušením kódu poté, co byla přistižena při otáčení svého vrcholu správným směrem.

Kromě toho, že je vaše konzole Wii schopna hrát hry Wii založené na discích, může hrát řadu klasických her a malých her pouze ke stažení. Podle tohoto průvodce můžete začít nakupovat a stahovat hry pro Wii. Důležité upozornění: Wii Shop ...