Přímý přenos US Open Tennis 2020: Jak se dívat v USAGetty Novák Djokovic.Grand Slam tenis se vrací - i když chybí některá z největších jmen ve sportu - tento týden se US Open 2020 vrací z New Yorku.Ve Spojených státech bude denní pokrytí turnaje na ESPN, ESPN2, ESPN3 a ESPN+Pokrytí na ESPN3 může být sledováno na webových stránkách ESPN nebo aplikace ESPN bez kabelu, dokud budete pro sledování pokrytí na ESPN+ potřebujete předplatné , a můžete sledovat živý přenos pokrytí ESPN a ESPN2 prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak sledovat 2020 US Open na FuboTV

ESPN a ESPN2 jsou dva z Více než 105 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:skládané tenisové sukně

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat přenosy ESPN a ESPN2 z US Open živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV. Můžete také sledovat web ESPN nebo aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožňuje sledovat události na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenejte je.Jak sledovat 2020 US Open na Vidgo

ESPN a ESPN2 jsou dva z nich Součástí Vidga je celkem 68 kanálů . Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma:Vidgo zkušební verze zdarma

pravidla tenisu pro začátečníky

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete pak sledovat ESPN a ESPN2 pokrytí US Open živě na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Vidgo. Můžete také sledovat web ESPN nebo aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.

Jak sledovat 2020 US Open na Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou dva z 31 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Orange. A pokud chcete obejít bezplatnou třídenní zkušební verzi, můžete získat svůj první měsíc za pouhých 20 $ a můžete získat Showtime, Starz a Epix zdarma:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat pokrytí ESPN a ESPN2 US Open živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Můžete také sledovat web ESPN nebo aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

sledujte růžový průvod online

Hulu s živou televizí

Součástí jsou ESPN a ESPN2 Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat pokrytí ESPN a ESPN2 z US Open živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Můžete také sledovat web ESPN nebo aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychle vpřed prostřednictvím reklam).

Jak sledovat 2020 US Open na ESPN+

Vyberte zápasy, například Novak Djokovic vs Damir Dzumhur v 1. kole, lze sledovat živě na ESPN+ :

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která pokrývá US Open a další tenisové turnaje, plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 5,99 $ za Měsíc.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, pak můžete sledovat vybrané zpravodajství o US Open 2020 živě na počítači prostřednictvím ESPN.com nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Jak sledovat 2020 US Open na ESPN3

Zápasy, které nejsou v běžném vysílání ESPN, ESPN2 nebo ESPN+, lze zdarma sledovat na ESPN3 prostřednictvím webových stránek ESPN nebo ve vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

tenisky v sušičce

Ke sledování událostí na ESPN3 se nemusíte přihlašovat ke kabelovému poskytovateli, pokud jste přihlášeni k zúčastněnému poskytovateli internetových služeb (ISP). A pokud nemáte zúčastněného ISP, můžete se také zaregistrovat k jedné z výše uvedených možností a poté použít své přihlašovací údaje FuboTV, Vidgo, Sling TV nebo Hulu k přihlášení a sledování pokrytí ESPN3 na digitálních platformách ESPN.


USA Otevřený náhled 2020

US Open je zpět, ale díky pandemii COVID-19 budou bezpečnostní opatření zavedena jako nikdy předtím. Když v pondělí začne hra a hráči budou omezeni bublinou, na tribuně nebudou žádní fanoušci.

[Stadion Arthura Ashe] je pravděpodobně nejnapínavějším, energickým, dynamickým a výbušným tenisovým kurtem, který ve sportu máme s fanoušky a [23 000] lidmi, kteří se na něj hodí. Takže jsem opravdu vděčný, že jsem během své kariéry mohl tolikrát zažít nádherné pocity na tomto hřišti, řekl světový hráč číslo 1 Novak Djokovic. Je zvláštní vidět prázdné tribuny. Okolnosti jsou velmi neobvyklé. Ale musíme to přijmout, musíme se s tím vyrovnat a pokusit se to přijmout.

Ženské straně chybí některá velká jména, včetně světové jedničky Ashleigh Bartyové a č. 2 Simony Halepové a také úřadující šampionky Biancy Andreesuové. Naomi Osaka (+500) a Serena Williams (+550) jsou favority na výhru.

Williams má 23 grandslamových titulů, nejvíce ze všech hráčů v otevřené éře, a druhý nejvíce ze všech za Margaret Courtovou (24).

Považuji ji za největší tenistku všech dob, “řekla šestnáctiletá senzace Coco Gauffová, která v pondělí začíná proti Anastasiji Sevastové. Bez ohledu na to se na ni budu dívat tímto způsobem, ať už dostane 24 nebo ne. Když ji sleduji hrát, normálně jí fandím.

kolik her v sadě tenisových gta v

Na mužské straně budou znatelnou absencí Roger Federer, který ukončil sezónu kvůli zranění kolena, a Rafael Nadal, který uvedl obavy z cestování související s pandemií.

Po mnoha myšlenkách jsem se rozhodl nehrát letošní US Open. Situace je celosvětově velmi komplikovaná, případů COVID-19 přibývá, vypadá to, že nad tím stále nemáme kontrolu. Situace je celosvětově velmi komplikovaná, případů COVID-19 přibývá, vypadá to, že nad tím stále nemáme kontrolu, napsal Nadal ve zprávě. Víme, že snížený tenisový kalendář je letos barbarský po 4 měsících, kdy jsme přestali hrát. Rozumím a děkuji za úsilí, které vynakládají, aby se to stalo.

Když je Nadal a Federer mimo, pozornost se jako favorit přesouvá na 33letého Djokoviče, který se v prvním kole utká s Damirem Džumhurem. Ve Flushing Meadows má vynikající bilanci 72–11 a vyhrál ji třikrát.

Snažím se to užít a přijmout tento proces. Jak dlouho tato cesta potrvá a jaký odkaz po sobě zanechám, to musí posoudit a vyhodnotit někdo jiný, řekl Djokovič. Ale snažím se udělat maximum. Očividně na hřišti s cíli a ambicemi, které mám, samozřejmě chci hrát svůj nejlepší tenis na grandslamových turnajích a [ATP Masters] na 1000 akcích. Právě na to se teď soustředím. A také mimo kurt, snažit se maximálně využít energii, kterou jsem zachoval.

Jeden hráč již měl pozitivní test a turnaj si nezahraje. Test Benoita Paireho se v neděli vrátil pozitivně a stáhl se z pole. Jeho místo obsadil 149. Marcel Granollers.


Populární Problémy

Správná aplikace tlakového obvazu po vážném zranění vám může zachránit život nebo někomu jinému. Tato důležitá technika první pomoci léčí rychlou ztrátu krve; poskytuje kompresi poraněným krevním cévám, což podporuje ...

Každý hráč by měl povrch, který se mu nejvíce líbí, nikdo nemá rád tyto 3.

Jak natáhnout plátěné boty. Plátěné boty jsou pohodlné, levné a univerzální. Při prvním nákupu však mohou být úzké v prstech, takže jejich prolomení vyžaduje úsilí a trpělivost. Plátěné boty můžete natáhnout metodami pro kutily ...

Jak se připravit na porod. Práce a porod jsou jednou z nejvíce naplňujících, ale přesto zdaněných částí porodu. Pomocí těchto tipů porozumíte této události měnící život a připravíte se na ni. Uvědomte si, že existují tři fáze porodu. První fáze ...

Rovnátka se stávají součástí vašeho každodenního vzhledu. Stanou se součástí vašeho „stylu“ stejně jako vaše boty nebo vaše košile. Proto může být výběr barvy tak obtížný. Máte potíže s rozhodováním, jaké barevné rovnátka si pořídit, když ...

Ocel se dodává v mnoha různých formách a tloušťkách. Tloušťka oceli se označuje jako „rozchod“. Čím menší je počet měřidel, tím je ocel tlustší. Tenkostěnnou ocel, podobně jako plech, lze řezat celou řadou nástrojů. Tlustší ...